Drobné stavební práce

Drobné stavební práce

1

Vyhledat profesionály:

Energie ze slunce s.r.o.

Řevničov

Fotovoltaika na rodinný dům je efektivní cesta, jak si snížit ceny energií navždy! Specializujeme se na instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, které majitelům uspoří nemalé částky za elektřinu. Buďte energeticky nezávislými! Pořiďte si prémiovou domácí fotovoltaiku, od profesionálů v oboru.

Kouba Interier, s.r.o.

Praha

Realizace interiérů od počáteční přípravy, návrh dispozičního řešení, stavební úpravy, výrobu nábytku po konečnou montáž. Kvalita je pro nás priorita.

Izolace zdiva a sanace vlhkého zdiva – František Hróz

Přerov

Nabízíme komplexní služby od průzkumu přes návrh až k realizaci sanačních prací, a to jako přímý dodavatel nebo formou subdodávky. Nabízíme sanační služby pro administrativní budovy, školy, školky, obecní úřady, historické, církevní a památkové chráněné budovy, bytové a rodinné domy, provozovny, obchody, penziony.

glastetik

Síť sklenářských firem

Glastetik je síť sklenářských firem, které se zabývají instalacemi designových skel v interiéru po celé ČR. Nabízíme komplexní sklenářské služby v oblasti interiérových skel, od zaměření po instalaci. Naší specializací jsou skleněné obklady, dveře, dělicí příčky, zrcadla, rámování obrazů, přesklívání oken a další sklenářské práce.

Bubík – Garážová vrata a rolety

Severní Morava

Jako společnost Pavel Bubík působíme na trhu poměrně dlouhých 22 let. Všechno to začalo už v roce 1994 a od té doby se stále učíme novým věcem a profesně rosteme s každou další získanou zkušeností. Práce se pro nás stala více zábavou než pouhým zaměstnáním, a to především díky vám – našim spokojeným zákazníkům, kterých je za dobu našeho působení více než 10.000. Krok za krokem jsme si tak získali pověst tradičního dodavatele garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran a stínící techniky.

MATTES plus s.r.o.

Havířov

Naše podnikatelské zkušenosti v oboru rekonstrukcí bytů a domů sahají až do roku 1999. V tomto roce jsme zahájili podnikání ve formě podnikatelského sdružení a zaměřili jsme se na kompletní rekonstrukce interiéru v bytech i domech. Práce provádíme v Moravskoslezském kraji – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí. Naší specializací tedy není jen výroba kuchyní na míru a rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra , ale provádíme rekonstrukce celého bytu či domu. Od roku 1999, kdy jsme zahájili podnikání, jsme na českém trhu vystupovali pod názvem Mattes. V roce 2008 jsme se rozhodli podnikání posunout o krok dále a založili jsme společnost s ručením omezeným a k názvu Mattes jsme přidali krásné a pozitivní slovíčko „plus“. Od roku 2008 se tedy naše společnost nazývá MATTES plus s.r.o. Naše společnost se zejména vlastní pílí, spolehlivosti a pečlivosti vypracovala na renomovanou společnost v tomto stavebním odvětví. Hrdě můžeme říci, že patříme mezi významné firmy nabíze nabízející rekonstrukce interiérů na Severní Moravě. Především díky důvěře našich dosavadních klientů, stabilně již několik let po sobě, vykazujeme několika miliónové roční obraty a práci pro Vás vykonává stabilní a sehraná parta více než 20 odborníků. Disponujeme vlastní stolařskou dílnou, koupelnovým a kuchyňským studiem.

Diamant koupelny & kuchyně

Havířov

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen v bytech i rodinných domech na Severní Moravě a jsme český výrobce kvalitních kuchyní - každá kuchyň je originál.

Kachlova kamna a krby

Dvůr Králové nad Labem

stavby,rekonstrukce,poradenství zahradní krby,udírny

LIGNO RICHTER, s.r.o.

Brno

Naše společnost LIGNO RICHTER, s.r.o. nabízí výrobu a montáž dřevěných konstrukcí jako jsou krovy, altány, pergoly, rámové dřevostavby nebo roubené stavby. Samotná výroba probíhá v naší provozovně na CNC centru Hundegger K2i. Díky této technologii jsou jednotlivé prvky dřevěných konstrukcí precizně opracovány a u jednoduších staveb si může zákazník s pomocí montážního výkresu sám sestavit například altán, přístřešek či pergolu. V 3D-CAD/CAM softwaru od firmy Dietrich's provedeme návrh a vizualizaci pro zákazníka a připravíme výrobní data pro CNC.

AST ploty s.r.o. - Moderní hliníkové ploty

Jirkov

Výroba, prodej a montáže pro moderní hliníkové ploty, hliníkové plotové panely, plotové dílce, schodišťové zábradlí, balkonové zábradlí, brány a branky, vjezdové brány, designové prvky pro dům i zahradu, zahradní nábytek, nábytek na míru, podhledy, zástěny a pergoly. Vlastní design, vlastní výroba, více jak 10 let na trhu.

SUN SYSTEM s.r.o.

Praha, Brno, Zlín, Břeclav

Firma SUN SYSTEM s.r.o. vznikla v roce 1994 a dnes je jednou z největších montážních firem stínící techniky v České republice. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Veselí nad Moravou a od počátku společnosti bylo cílem dodávat našim zákazníkům kompletní sortiment a služby v oblasti stínící a garážové techniky. Od počátku firmy jsme výrobci předokenních rolet Alukon a Building Plastics. Za tuto dobu jsme schopni dodat veškerá řešení, týkající se předokenních rolet, podomítkových rolet, rolet do překladů a nově i screenových rolet. K roletám dodáváme pouze ověřené značky pohonů Becker, Somfy a SIMU, na které poskytujeme nadstandardní záruku. V roce 1999 jsme rozšířili své působení i v rámci Slovenské republiky, kde jsme založili společnost SUN SYSTEM SR s.r.o. Za velmi krátkou dobu se nám podařilo vybudovat kvalitní zázemí pro poskytování našich produktů v několika regionech na Slovensku. Specializovaný tým odborných pracovníků a pouze ty nejkvalitnější dodavatelské společnosti v našem oboru nám zajistili pevné místo na trhu se stínící a garážovou technikou. Mezi naše dodavatele patří pouze kvalitní a ověřené značky: Gardendreams, Suntech, ShadeLab, WOundWO, Alukon, Building Plastics, Becker, Somfy, Hormann, BFT, Stobag, Neva, Leha a Luxaflex.

Josef Trojan

Mnichovo Hradiště

provádím dle Vašich požadavků výkopové a zemní práce mini- rypadlem KOMATSU PC 03.Díky malým rozměrům minirypadla dokážu pracovat i v místech,kde mají větší stroje problémy (např.oplocené pozemky s úzkým vjezdem,uzavřené dvory rodinných domů atd.) Díky malé hmotnosti stroje a použití gumových pásů nedochází k velkému zatěžování terénu a tím k jeho poškození (zámková dlažba,trávníky apod.)

Nehera Pavel

určice

veškeré zednicky práce,zateplení budov atd.

Aktivní vinné sklepy

Praha

Po úspěšném zahájení činnosti v roce 2008 se stala naše společnost nedílnou součástí evropského vinného trhu. Díky realizaci desítek aktivních sklepů jsme si upevnili místo mezi odborníky na archivaci vína. Naše stále se rozvíjející znalosti promítáme do dalších inovací a to nejen v oblasti stavební, ale také do návrhů nábytku a vhodných klimatizací. Zabýváme se zejména návrhy a realizací privátních vinoték. Současně jsme dokončili několik komerčních projektů (např. vinotéku Passage – Le Bouchon). Za námi stojí tým zkušených odborníků, řemeslníků a designérů. Spolupracujeme s předním světovým 3D grafikem, který je schopen vytvořit věrný obraz Vašeho budoucího vinného království. Snažíme se námi nabízené služby i nadále vylepšovat. Oba majitelé společnosti studují víno na prestižním londýnském institutu WSET- Diploma. Zde čerpají další inspiraci pro vhodné uskladnění vína. Zároveň si prohlubují znalosti v oblasti samotných vín od lektorů s věhlasným titulem Master of Wine. Pro Váš nově vybudovaný sklep rádi navrhneme a případně i dodáme vhodnou skladbu vín k archivaci.

Supellex

Praha, Brno, Plzeň, Zlín, Ostrava

Supellex – svět podlah s.r.o. je spolehlivým obchodním partnerem v oblasti podlahovin. V naší nabídce naleznete široký výběr podlah z kvalitních výrobků renomovaných firem, ale také doplňkový sortiment, jako je podlahářská chemie, profi nářadí nebo brusné stroje. Dřevěné podlahy, Vinylové podlahy, Laminátové podlahy, PVC podlahy, Korkové podlahy, Linoleum, Stavební chemi, Profi nářadí, Brusné stroje, lišty - podložky a jiné doplňky k podlahám.

AZ-Kratochvíl

Třebíč

Rekonstrukce bytového jádra Stavby na klíč Stavební a zednické práce 3D návrhy bytového jádra Rekonstrukce koupelen Krbová kamna a vany - online prodej i kamenná prodejna Obklady a dlažby Plastová okna a dveře Vrata a brány Elektroinstalace Rozvody elektroinstalace Montáž vč. zapojení regulace topení Hydromasážní vany Prodej a montáž hydromasážních systémů Montáže topení: plast, měď, železo Rozvody vodoinstalace: plast, měď Montáž kotlů na plyn, elektro, tuhá pal., dřevoplyn - značky dle výběru zákazníka Radiátorové rozvody a podlahové vytápění Solární kolektory Tepelná čerpadla Instalace a rozvody plynu Infračervené vytápění Cenové kalkulace zdarma (vč. porovnání s plyn. topením) Poradenská činnost u zákazníka (vč. zaměření)