Truhláři

Seznam drobných truhlářů a truhlářských firem

1

Vyhledat profesionály:

VŮNĚ DŘEVA s. r. o.

Lomnice nad Popelkou

Firma VŮNĚ DŘEVA s.r.o. s více než 16-ti letou tradicí se specializuje na truhlářství, zakázkové truhlářství, výrobu nábytku, výrobu kuchyní z masivu ve stylu Provence a v Anglickém stylu

Migala Trading s.r.o.

Plzeň

Náš tým zručných a zkušených truhlářů dokáže vytvořit jedinečný výrobek speciálně dle vašich přání od tradičních provedení až po ty nejmodernější.Migala Trading.s.r.o. je firma, která své úsilí soustředí na spokojenost zákazníků. Specializace Specializujeme se na vysokou kvalitu řemeslného zpracování, což nám umožňuje poskytnout ten nejlepší možný servis. Nejvyšší kvalita je u nás standardem. Dalším důležitým faktorem k uspokojení potřeb zákazníka je flexibilní a zároveň odpovědný přístup ke každému projektu. Díky přítomnosti u všech kroků zakázky, od prvotních konzultací, přes vyměření a návrh až po samotnou montáž a také vzhledem k osobnímu přístupu jsme schopni přesně naplnit požadavky zákazníka a nabídnout přidanou hodnotu. Spokojený zákazník je cílem každého svědomitého řemeslníka.

Truhlářství Bohemia

České Budějovice

Truhlářství Bohemia, je mladá, ryze česká firma, založená za účelem dodávky kvalitních produktů/staveb ze dřeva se vstřícným a profesionálním přístupem k zákazníkovi. Oproti jiným truhlářstvím, vám nabízíme individuální přístup, rychlou odezvu nabídky i kompletní dodávky a zároveň velmi zajímavé cenové podmínky, které může v České republice nabídnout jen málokdo. Ve firmě Truhlářství Bohemia, najdete pouze kvalifikované truhláře a pracovníky, kteří nedělají rozdíl mezi jednotlivými zakázkami a provedou je vždy s největší pečlivostí a záměrem plně uspokojit zákazníka.

Truhlářství Miček

Velké Hamry

Naše firma působí na trhu již od roku 1997. Za tu dobu jsme realizovali spoustu zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří naše služby využívají opakovaně. Naši prodejnu a výrobnu naleznete ve Velkých Hamrech - v severních Čechách v krásném horském prostředí, blízko Českého ráje. Můžete se u nás podívat na ukázky z našeho sortimentu a vše si důkladně osahat a udělat si tak přesnější představu. Truhlářství je velmi staré řemeslo, které dosáhlo neobyčejné dokonalosti už ve starém Egyptě. Tradiční truhlářské nářadí (dláto, pila, hoblík atd.) je také známo už od starověku. V Evropě se truhláři rozšířili ve středověku, když si i prostí lidé začali pořizovat nábytek. Podle toho, který druh nábytku v dané době převládal, se někdy nazývají také stolaři. V angličtině a v románských jazycích se truhláři a tesaři označují stejným slovem. Truhlářské dílo může být: z masivu, což je klasická truhlařina ze dřeva. Dnes se tento způsob používá v případě nábytku jen u replik (nostalgie). Tento způsob je nákladný a nábytek z masivu je těžký. z nových hmot - na trhu je nepřeberný výběr laminátových desek a kování. Výrobky jsou levnější a lehčí.

ToTEM

Praha 9

Oficiální distributor dřeva Accoya® a terasového systému Accoya® DECK pro Českou republiku a Slovensko. Prodej řeziva Accoya®, frézovaných profilů Accoya®, fasádních a terasových profilů Accoya®, výroba a prodej madel ze dřeva Accoya®. Dovoz kanadského západního červeného cedru z Britské Kolumbie. Prodej řeziva, konstrukčních hranolů a frézovaných profilů z červeného cedru. Prodej palubek, střešních a obkladových šindelů z červeného cedru. Výroba a prodej interiérových obkladů CEDAR 3D PANEL a velkoformátových fasádních profilů RED CEDAR CLIP SYSTEM z červeného cedru. Dovoz a prodej tropických dřevin. Sušení dřeva v moderních velkokapacitních sušárnách. Zakázková výroba. Odborná montáž.

antos manufaktura s.r.o.

Brno

ČESKÁ ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Jsme rodinná společnost založená a postavená na 15 letech zkušeností. Působíme především v České republice a na Slovensku. Naše společnost se zabývá zakázkovou výrobou posuvných systémů, stodolových dveří a doplňků. Všechny produkty pochází výhradně z naší vlastní produkce. Veškeré dílčí části výroby se odehrávají v české republice a jsou vyrobeny českými řemeslníky. Po mnohaletých zkušenostech jsme společně s konstruktéry navrhly vlastní designy retro posuvných systémů. Všechny naše posuvné systémy jsou vyráběny kompletně z české ocele a slovenských ložisk. V součastnosti nabízíme několik typů koleček a zavěšení pro dřevěné dveře i skleněné dveře. Kromě standardních povrchových úprav v odstínech šedé, černé a antracitové, nabízíme i další barvy dle vzorkovníku RAL. Umíme vyrobit i posuvný systém dle nákresu nebo představy zákazníka. Specializujeme se na zakázkovou výrobu atypů jako jsou kolejnice i v několika metrech délky, speciální úchycení pro netradiční realizace a mnoho dalších zakázkových úprav. Díky kvalitě materiálů můžeme garantovat funkčnost po desítky let. Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku stodolových dveří, známých jako barn door. Dveře vyrábíme jak posuvné, pro retro posuvné systémy, pro moderní posuvné systémy, ale i do stavebního pouzdra. Dveře ve stejném stylu vyrobíme i jako kyvné, případně doplněné o zárubně. Na přání zákazníka připravíme i dveře v netradičních rozměrech, nebo z atypických dřevin. Často jsou naše dveře doplněny o skleněné výplně ať už čiré, barevné nebo ornamentní. Pro exteriérové instalace osazujeme izolační a bezpečnostní skla. V nabídce najdete i stodolové dveře s tabulovým nátěrem, vhodné do dětských pokojů, nebo restaurací a bister. Naopak pro soukromé interiéry, především šatny a koupelny vyrábíme dveře s vestavěným zrcadlem Používáme nejkvalitnější české dřevo, především smrk. Na přání zákazníka vyrábíme i z dalších běžně dostupných dřevin jako je dub, buk, modřín. Povrch pro vyniknutí struktury a kresby dřeva umíme kartáčovat a vytvořit tak 3D strukturu povrchu. Finální úpravu provádíme opět výhradně českými barvami, laky a lazurami. Vše je zprácováno našimi stolaři za použití tradičních výrobních postupů Dokážeme na míru připravit řešení pro každý interiér, proto je naše společnost vyhledávána nejen koncovými zákazníky, ale především výrobci dveří a oken, stolaři, architekty a projektanty. Naše výrobky si můžete zakoupit buď prostřednictvím internetového obchodu a současně jsou naše výrobky k vidění po předchozí dohodě i v showroomu v sídle firmy. Samozřejmostí je i nabídka profesionální montáže na naše produkty Zakládáme si na kvalitě výrobků a proto i vzhledem k šíři sortimentu se kování i dveře vyrábí na zakázku s dodacími lhůtami uvedenými v obchodních podmínkách

ZMASIVU.CZ

Jičín

Ručně vyrábíme originální produkty z masivního dřeva s mnohaletou životností pro interiér a exteriér Kompletní návrhy a realizace na míru ve spolupráci s architekty a designery Všechny výrobky lze individuálně upravit podle Vašich představ

Frisch Holz-Systembau s.r.o. schody, schodiště a nerezové zábradlí

Veselí nad Lužnicí

Již druhé desetiletí pro Vás vyrábíme dřevěné schodiště a kovové schodiště všech tvarů a typů. Naše výrobní prostory se nacházejí v jižních Čechách ve městě Veselí nad Lužnicí a rozkládají se na ploše 10 000 m2. Veškeré dřevěné schodiště jsou vyráběna nejmodernějšími technologiemi pomocí CNC strojů. Firma FHS zaměstnává více než 130 lidí a své výrobky prodává do 13 zemí Evropy. Naše produkty jsou pouze z kvalitních dřevin, které nakupujeme od prověřených dřevařských firem z celé Evropy. Veškerý materiál na výrobu schodišť máme uložený ve vlastních skladech, a proto umíme velice rychle reagovat na objednávky zákazníků. V sortimentu ale nejsou pouze interiérové dřevěné schodiště. Nabízíme také ocelové schodiště, nerezové schodiště, schody s kaleným sklem nebo jejich kombinace. V naší kovovýrobě, kde produkujeme veškeré komponenty jak ke dřevěnému, tak kovovému schodišti, pro Vás vyrábíme i nerezové zábradlí, hliníkové zábradlí a zábradlí na venkovní balkóny. I zde jsou používány moderní CNC stroje, které zaručují velmi vysokou přesnost. Veškerá schodiště jsou před finálním lakováním sestavena, aby byla zaručena kompletnost a přesné opracování všech dílů. Potom jsou schody opět rozebrány a přesunuty do lakovny, kde vzniká požadovaná povrchová úprava. Poslední operací je kvalitní zabalení všech dílů a příprava na expedici, kterou zajišťujeme vlastními vozidly, což znamená bezproblémovou dodávku přímo k zákazníkovi.

Artmann.cz

Praha 4

Stammkonzept

Strakonice

Od kmene až po designový nábytek. Vyrábíme nábytek, který splňuje nejnáročnější požadavky v oblasti designu, funkčnosti a odolnosti. Záleží nám na detailech, rádi přijímáme výzvy a hledáme nová řešení. Jak už napovídá naše jméno, pracujeme převážně s masivním dřevem. Stammkonzept totiž v překladu znamená pojetí kmene. Kromě samotné výroby nábytku se podílíme na celém koloběhu života stromů – od vysazování stromků, přes výrobu řeziva, pomalé sušení až po konečné zpracování. Snažíme se do přírody vracet tolik, kolik nám dává. Naše truhlářství působí především v Praze, jižních a západních Čechách, ale za zajímavým projektem dojedeme klidně i na druhou stranu republiky.

Amonit interiéry s.r.o.

Praha

Pod značkou Amonit působíme na trhu již deset let. Za tuto dobu jsme našim spokojeným zákazníkům dodali tisíce vestavěných skříní zejména v Praze. Naším hlavním výrobním artiklem jsou vestavěné skříně a kuchyně na míru.

AkrylDek s.r.o.

Šumperk

Nabízíme designové obklady a výplně v přírodním stylu - Dekorakryl: - sklo s výplní skutečných rostlin - obkladové panely onyx, mramor, granit - desky a umyvadla z kamene Typy použití Dekorakrylu: Kuchyňské obklady, dveřní výplně, dělící stěny, příčky, přepážky, sprchové a vanové zástěny, zábradlí schodiště, bary, recepce, pulty, obklady stěn, stropní podhledy. Přednosti Dekorakrylu jsou: • Výborná propustnost světla - vhodné podsvícení LED • Nízká hmotnost • Tepelná odolnost • Dlouhá životnost • Snadná údržba Součástí nabídky materiálu je také opracování: formátování, hranování, frézování, leštění. Na přání zákazníka zajistíme dopravu a montáž. Jednotlivé dekory všech 4 kolekcí - Classic, Deluxe, Light, Stone, můžete zhlédnout v naší vzorkovně v Šumperku nebo u obchodních partnerů firmy AkrylDek s.r.o.

Tomáš Lesák

Býškovice

Rudolf Zubalík

Bystřice nad Pernštejnem

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Výroba pergol i netradičních zahradních doplňků a dekorací. Realizace srubových a roubených staveb.

Stylishrooms

Praha - Běchovice

Vestavstyl, s.r.o.

Mochov

kompletní vybavení vašeho interiéru

Macek - Postele z Masivu

Ústí nad Labem, Krásné Březno