Dlaždice, Beton, Desky

Dlaždice, Beton, Desky

1

Vyhledat profesionály:

Kamenné obklady ŘEPA

Zlín

Naše firma se specializuje na prodej kamenných a cihlových obkladů a pyšní se sortimentem, který patří mezi největší v České republice. Stojíme na zdravých finančních základech bez jakýchkoliv dluhů, které by mohly ohrozit zákazníka a existenci firmy. Nabízíme moderní produkt, který se stává obrovským trendem. Největší radost nám dělají fotografie výsledných realizací a následná spokojenost zákazníka.

PRESBETON

Olomouc

Společnost PRESBETON Nova s.r.o. a PRESBETON Drahotuše s.r.o. patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby a úpravy komunikací, jak na veřejných, tak soukromých prostranstvích. Výrobky jsou ekologické, mrazuvzdorné a mají vysokou životnost. Venkovní dlažby k rodinným domům, na terasy, do zahrad, parků a k bazénům, na náměstí, chodníky, cyklostezsky a parkoviště široký výběr atraktivních barev a speciálních povrchů Zdicí prvky na výstavbu garáží, zídek, okrasných stěn a jednoduché zahradní architektury hladké a štípané tvarovky FACE BLOCK, rumplované kameny CRASH BLOCK, bezespárové tavrovky SIMPLE BLOCK, oválné tvarovky RONDE BLOCK, betonové cihly lícové, zákrytové desky, ztracené bednění aj. Výrobky venkovní architektury pro zahrady, parky, náměstí, trávníky a odpočinkové zóny květináče, lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, betonové sedáky aj. palisády, zahradní stěny a obruby, travní lemy, krajové kameny aj. Schodišťové prvky k rodinným a bytovým domům, do zahrad a k veřejným budovám

Dubová Architektura

Pardubice

Výroba a Prodej Masivních Dubových Trámů do Zahradní , Venkovní a Vnitřní Architektury

BARKOTEX PRAHA spol. s r.o.

Praha

Vítejte na stránkách společnosti Barkotex, která se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupujeme americké výrobce celoplošných koberců firmy Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Dále jsme výhradními dovozci vinylových podlah Designflooring, které jsou prezentovány v kompletní škále na naší vzorkovně. Současně také zajišťujeme velkoobchodní prodej přes vybrané prodejce po celé ČR. Mezi další významné značky v našem sortimentu patří tradiční výrobce přírodního linolea a projektového vinylu, firma Forbo a české třívrstvé parkety Magnum. Důkazem vysoké kvality poskytovaných služeb je dlouholetá spolupráce se silnými developerskými společnostmi jako např. Central Group nebo Finep. Za dobu své existence Barkotex zrealizoval velké množství prestižních zakázek mezi které patří mezinárodní hotelové řetězce Marriott, Four Seasons, Rezidor Hotels, Hilton aj. Veškerý sortiment celoplošných a kusových koberců, vinylu, přírodního linolea, laminátových a dřevěných podlah je prezentován v showroomu firmy na Poděbradské ulici. Nově také máme otevřenou prodejnu na Praze 2 ve Vinohradském Pavilonu, v Brně a outletovou prodejnu ve skladovém areálu v Hradci Královém.

WEST BRICK - lícové zdivo

Plzeň

Nabízíme lícové cihly a cihlové obkladové pásky. Zajistíme Vám kompletní dodávku včetně odborné montáže.

TOPSTONE s.r.o.

Hranice 1 - Město

Jsme tvůrci a vyvíjíme kamínkové povrchy již od roku 1996. Naše kamínkové povrchy můžete znát také pod názvy jako kamenný koberec, kamínková podlaha nebo kamínková dlažba. S naším kamínkovým povrchem získáte celistvou plochu beze spár, která má krásný přírodní vzhled, je mrazuvzdorná, unikátně vodopropustná, neklouže a je nenáročná na údržbu.

M.B.Keramika spol. s r. o.

Brno

Prodáváme keramické obklady, dlažby a sanitární vybavení do koupelen. Nejvíce se však zaměřujeme na velkoformátové obklady a dlažby, designové obklady a dlažby imitující dřevo do interiéru i exteriéru. V naší nabídce najdete i exteriérové dlažby o tloušťce 2 cm, které jsou vhodné pro pokládku na terče, do trávy či do štěrku.