Elektroinstalace

Elektroinstalace

1

Vyhledat profesionály:

Energie ze slunce s.r.o.

Řevničov

Fotovoltaika na rodinný dům je efektivní cesta, jak si snížit ceny energií navždy! Specializujeme se na instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, které majitelům uspoří nemalé částky za elektřinu. Buďte energeticky nezávislými! Pořiďte si prémiovou domácí fotovoltaiku, od profesionálů v oboru.

ELKOV elektro a.s.

Brno a celá ČR

ELKOV elektro a.s. je specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly se sítí 21 poboček na území České republiky. Společnost byla založena již v roce 1992 a s ročním obratem téměř 2 miliardy korun a s více jak 300 pracovníky patří k významným hráčům na trhu elektroinstalačním materiálem. Novinkou společnosti jsou dva velké projekty, které vznikly ke konci roku 2013. Byla založena dceřiná společnost myLIGHT a s ní vybudováno i světelné studio v Brně, a vznikla nová divize OMS lighting v Praze.

INSPECTO

Zcela nová aplikace pro provádění revizí VTZ je nyní dostupná v několika verzích předplatného na našem eshopu. Navíc až se 60denní garancí vrácení peněz.

LooMAH.cz

Havířov - Město

Nábytkové kování, dřezy, úchytky, elektro zásuvky, židle, stoly, nohy ke stolu a mnoho dalšího

Loxone s.r.o.

370 11 České Budějovice

<H2>Loxone a jeho revoluční řešení pro ovládání chytrých domů</H2> Loxone je společnost, která byla založena v roce 2009 a již za 3 roky získala silnou partnerskou skupinu ve více než 50 zemích celého světa. Na trhu zabodovala především zeleným Miniserverem, který je revolučním řešením pro ovládání chytrých domů. V současnosti zaměstnává přes 300 lidí a řadí se k nejrychleji se rozvíjejícím společnostem, které se na světovém trhu zabývají inteligentní elektroinstalací a automatizací. Profesionální tým dokáže svým zákazníkům nabídnout nejlepší variantu řešení automatizace podle jejich možností i nároků. <a href="https://www.loxone.com/cscz/">Automatizace budov Loxone</a> provádí nejen v domácnostech, ale také v komerčních prostorách, mezi které se řadí hotely a restaurace, kanceláře i rezidenční bydlení. Výjimkou nejsou ani inteligentní řešení pro montované domy a byty. Při stavbě naši odborníci poradí se správnou přípravou, a pokud si zákazník nemůže celý systém pořídit ihned, pomohou s rozvržením tak, aby se komponenty daly pohodlně přidávat podle toho, jak rostou potřeby zákazníka. Co všechno je možné zautomatizovat? Osvětlení, vytápění,stínění, přístup, zabezpečení, saunu, bazén, multiroom audio a další. Společnost svoji pozornost věnuje i zabezpečení budov. Díky perfektní souhře inteligentních produktů a softwarového řešení dokáže Loxone se svým Real Smart Home ochránit váš domov před vloupáním, ale také proti dalším rizikům, která by mohla způsobit škodu na budově (bouřka, mráz voda a další). Centrála společnosti sídlí v rakouském Kollerschlagu a zaměřuje se především na vývoj jádra a software, ale také na obchod, marketing a podporu systému Loxone. Aby chytré domy od Loxone nabízely komplexní řešení chytré domácnosti, spolupracuje společnost s celou řadou prověřených a světově známých firem. Díky tomu dokáže Loxone pružně reagovat na aktuální trendy a dodávat jen nejspolehlivější komponenty a řešení, které uspokojí i náročné zákazníky.

SBS Elektro s.r.o

Praha 2

Společnost SBS ELEKTRO s.r.o. je již od roku 1995 výhradním zástupcem německé společnosti Gira na českém trhu. Značka Gira se už 100 let prezentuje ve čtvrté generaci rodinného podniku jako prémiová značka na trhu s prvky pro elektroinstalaci. Její výrobky se vyznačují tou nejvyšší kvalitou s důrazem na design, který dostal již mnoho ocenění. Inteligentní funkce pro flexibilním řešení a technikou orientovanou do budoucnosti – to vše představuje značka Gira. Firma Gira dnes nabízí přes 5000 různých ovládacích prvků od vypínačových programů, zásuvek, přes domovní komunikace, až po venkovní instalace a inteligentní elektroinstalace KNX. V roce 1996 se společnost SBS ELEKTRO s.r.o. stala certifikovaným partnerem asociace KNX/EIB a to jako jedna z vůbec prvních v České republice. Díky našim mnohaletým zkušenostem s tímto systémem nabízíme také kompletní návrh a realizaci tzv. inteligentních domů se systémem Gira KNX. V tomto odvětví máme již desítky realizací a mnoho spokojených uživatelů. Dále také spolupracujeme s mnoha architekty včetně renomovaných architektonických kanceláří, díky nimž se produkty firmy Gira objevují ve stále více projektech