Elektroinstalace

Elektroinstalace

Seznam elektroinstalačních firem a elektrikářů. Bohatá fotogalerie jejich práce. Vybírejte podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

ELKOV elektro a.s.

Brno a celá ČR

ELKOV elektro a.s. je specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly se sítí 21 poboček na území České republiky. Společnost byla založena již v roce 1992 a s ročním obratem téměř 2 miliardy korun a s více jak 300 pracovníky patří k významným hráčům na trhu elektroinstalačním materiálem. Novinkou společnosti jsou dva velké projekty, které vznikly ke konci roku 2013. Byla založena dceřiná společnost myLIGHT a s ní vybudováno i světelné studio v Brně, a vznikla nová divize OMS lighting v Praze.

INSPECTO

Zcela nová aplikace pro provádění revizí VTZ je nyní dostupná v několika verzích předplatného na našem eshopu. Navíc až se 60denní garancí vrácení peněz.

LooMAH.cz

Havířov - Město

Nábytkové kování, dřezy, úchytky, elektro zásuvky, židle, stoly, nohy ke stolu a mnoho dalšího

SBS Elektro s.r.o

Praha 2

Společnost SBS ELEKTRO s.r.o. je již od roku 1995 výhradním zástupcem německé společnosti Gira na českém trhu. Značka Gira se už 100 let prezentuje ve čtvrté generaci rodinného podniku jako prémiová značka na trhu s prvky pro elektroinstalaci. Její výrobky se vyznačují tou nejvyšší kvalitou s důrazem na design, který dostal již mnoho ocenění. Inteligentní funkce pro flexibilním řešení a technikou orientovanou do budoucnosti – to vše představuje značka Gira. Firma Gira dnes nabízí přes 5000 různých ovládacích prvků od vypínačových programů, zásuvek, přes domovní komunikace, až po venkovní instalace a inteligentní elektroinstalace KNX. V roce 1996 se společnost SBS ELEKTRO s.r.o. stala certifikovaným partnerem asociace KNX/EIB a to jako jedna z vůbec prvních v České republice. Díky našim mnohaletým zkušenostem s tímto systémem nabízíme také kompletní návrh a realizaci tzv. inteligentních domů se systémem Gira KNX. V tomto odvětví máme již desítky realizací a mnoho spokojených uživatelů. Dále také spolupracujeme s mnoha architekty včetně renomovaných architektonických kanceláří, díky nimž se produkty firmy Gira objevují ve stále více projektech