Média a bloggeři

Média a bloggeři

1

Vyhledat profesionály:

ABF - veletrhy bydlení

Praha

Soubor pěti odborných veletrhů je největší komplexní veletržní akcí zaměřenou na bydlení v ČR FOR HABITAT je tradičním a vyhledávaným veletrhem oslovujícím nejširší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny Kontraktačně – prodejní akce poskytující ucelenou nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí, bazénů a saun Souběžné akce tématicky doplňují komplexnost projektu v odvětví nábytku, dekorací a designu, zahrad a společenských prostor Je kladen důraz na odbornost, oborovou profilaci a profesionalitu průběhu všech veletrhů Jsou preferovány renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci Představení novinek a trendů pro nadcházející sezónu <b>Veletrh FOR ARCH spolu se souběžnými veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER</b> Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Ma Paradis Maison

Itálie

Jmenuji se Kateřina. Pocházím z východních Čech ale momentálně žiji v Severní Itálii, obklopena vysokými horami a jezery. Jsem Váha, o kterých se často říká, že se rády obklopují krásnem a u mě to platí dvojnásob, ať už se to týká módy,designu či bydlení. Miluji čisté linie severského stylu, přírodní barvy a bleší trhy.

My one way

Vítejte na mém blogu. Tady mám o krok blíž ke krásným inspiracím od ostatních, při kterých relaxuji. Tady můžete částečně sledovat mou cestu k sobě samé.. a uvidíte minimálně to, co mám ráda.

Vintagelover.cz

Staré je krásné. blog právě o tom.

Břichopas about toys

Břichopas sbírá a třídí vše, co ho zaujalo z hračkářského oboru, ve kterém se několik let aktivně pohybuje. Na blogu najdete unikátní sbírku hraček od českých autorů i tvůrců z celého světa. Nechybí kontakty na autory a odkazy na jejich práci. Hračky textilní, dřevěné, inovativní i recyklované. Hand made i designové.

Terinvest s.r.o.

Praha 2

Prestižní veletrhy Amper, Dřevostavby, Krby a kamna, Windoor expo, Moderní vytápění

Střechy Praha s.r.o.

Praha 4 - Lhotka

24. ročník odborného veletrhu Střechy Praha se bude konat v termínu 9.–11. 2. 2023 na výstavišti v Praze Letňanech, v souběhu s veletrhy Solar Praha, Řemeslo Praha a Festivalem dřeva a nářadí. Veletrh je nejvýznamnější přehlídkou výrobků, materiálů a technologií z oblasti staveb a renovací střech ve střední Evropě a spolu se souběžnými akcemi představuje jedinečnou akci v oboru střech a úsporného bydlení. Dlouhodobě vykazuje vynikající návštěvnost odborné i laické veřejnosti a účastní se jej nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z oboru. Každoročně je připraven rozsáhlý doprovodný program se škálou přednášek, praktických ukázek a bezplatného poradenství pro veškerou výstavbu a pro úspory energií. Souběžně probíhá: SOLAR PRAHA Veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů energie, 18. ročník ŘEMESLO PRAHA Veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků, 10. ročník FESTIVAL DŘEVA A NÁŘADÍ se Zónou pro tesaře, 4. ročník

Veletrhy Brno

Brno

<b>Mezinárodní stavební veletrh</b><br> Pokrývá prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce – a technického zařízení budov.