Média a bloggeři

Média a bloggeři

1

Vyhledat profesionály:

ABF - veletrhy bydlení

Praha

Soubor pěti odborných veletrhů je největší komplexní veletržní akcí zaměřenou na bydlení v ČR FOR HABITAT je tradičním a vyhledávaným veletrhem oslovujícím nejširší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny Kontraktačně – prodejní akce poskytující ucelenou nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí, bazénů a saun Souběžné akce tématicky doplňují komplexnost projektu v odvětví nábytku, dekorací a designu, zahrad a společenských prostor Je kladen důraz na odbornost, oborovou profilaci a profesionalitu průběhu všech veletrhů Jsou preferovány renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci Představení novinek a trendů pro nadcházející sezónu <b>Veletrh FOR ARCH spolu se souběžnými veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER</b> Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Ma Paradis Maison

Itálie

Jmenuji se Kateřina. Pocházím z východních Čech ale momentálně žiji v Severní Itálii, obklopena vysokými horami a jezery. Jsem Váha, o kterých se často říká, že se rády obklopují krásnem a u mě to platí dvojnásob, ať už se to týká módy,designu či bydlení. Miluji čisté linie severského stylu, přírodní barvy a bleší trhy.

My one way

Vítejte na mém blogu. Tady mám o krok blíž ke krásným inspiracím od ostatních, při kterých relaxuji. Tady můžete částečně sledovat mou cestu k sobě samé.. a uvidíte minimálně to, co mám ráda.

Vintagelover.cz

Staré je krásné. blog právě o tom.

Břichopas about toys

Břichopas sbírá a třídí vše, co ho zaujalo z hračkářského oboru, ve kterém se několik let aktivně pohybuje. Na blogu najdete unikátní sbírku hraček od českých autorů i tvůrců z celého světa. Nechybí kontakty na autory a odkazy na jejich práci. Hračky textilní, dřevěné, inovativní i recyklované. Hand made i designové.

Terinvest s.r.o.

Praha 2

Prestižní veletrhy Amper, Dřevostavby, Krby a kamna, Windoor expo, Moderní vytápění

Střechy Praha s.r.o.

Praha 4 - Lhotka

Pořadatel veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO pro střechy, stavbu a úspory energií (PVA EXPO PRAHA Letňany). Veletrh je přehlídkou nejmodernějších technologií, materiálů a inovací v oblasti střech a úspor energií. Dlouhodobě vykazuje vynikající návštěvnost odborné i laické veřejnosti a účastní se jej nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z oboru. Každoročně je připraven rozsáhlý doprovodný program se škálou přednášek, praktických ukázek a bezplatného poradenství pro veškerou výstavbu a pro úspory energií. Probíhá v souběhu s Festivalem dřeva a nářadí.

Veletrhy Brno

Brno

<b>Mezinárodní stavební veletrh</b><br> Pokrývá prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce – a technického zařízení budov.