Zahradní práce

Zahradní práce

1

Vyhledat profesionály:

Alfagreen s.r.o

Olomouc

Alfagreen s.r.o je společnost, specializující se na vegetační střechy všech typů a velikostí, které navrhuje, realizuje i udržuje.

Zahrady Bula

Praha 10

Komplexní řešení zahrad a závlahové systémy Naše společnosti se zabývají komplexní realizací zahrad včetně automatických závlahových systémů a pěstováním okrasných rostlin. Naše služby spočívají v návrzích, realizacích a údržbě zeleně na vaší zahradě. NABÍZÍME VÁM KVALITNÍ SLUŽBY V OBORU ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY A REALIZACE ZAHRAD. Naše práce zaměřujeme na realizace různých zahradních ploch. Svým klientům nabízíme údržbu a návrhy zahrad, které přesně kopírují jejich potřeby a požadavky. Součástí naší nabídky služeb je také zajištění a instalace závlahových systémů.

Realizace zahrad Krajíčková

Ostrava

ČÍM SE ZABÝVÁME: Realizace zahrad od A do Z Vizualizace Vaší budoucí zahrady v kvalitním 3D zobrazení Potůčky a vodopády Zakládání trávníků, pokládka travních koberců Záhony, štěrkové zahrady, dodávka kamenů Provádění drobných stavebních prací Stavba malých gabionů, zídek Odstraňování náletových dřevin Pravidelná komplexní údržba zahrady Doprava

Správná zahrada.cz

Říčany + Milovice

Jmenuji se Michael Sibera, specializuji se na automatické závlahové systémy. Umím navrhnout a instalovat to správné řešení pro Vás i Vaši zahradu. Vyzkoušejte!

BRUDRA

Praha 4

Nabízíme široký sortiment pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek. Naše produkty můžete zakoupit jak v kamenných obchodech, tak v našem e-shopu. Více informací o našich službách a pobočkách na našich webových stránkách.

Ateliér Gardenzone

Praha 4

Ateliér Gardenzone byl založen v roce 2012. Svým vznikem navázal na aktivní zahradní tvorbu své zakladatelky, která působila ve stejné oblasti podnikání již od roku 2009. Hlavní těžiště působnosti se od návrhu rodinných zahrad postupně přesunulo k interiérové zeleni a výrobě luxusních živých obrazů. Zakládáme si na korektnosti, efektivnosti a solidním přístupu jak ke klientům, tak k subdodavatelům. S klienty se domluvíme anglicky, německy, rusky a španělsky. Ateliér Gardenzone je členem Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT). Aktivně se účastníme školení pořádaných Svazem zakládání údržby a zeleně (SZUZ).