Malíři a natěrači

Malíři a natěrači

1

Vyhledat profesionály:

Redok s.r.o.

Hradec Králové

Nátěry střech a renovace střechy jsou naší specializací od roku 1995. Provádíme výškové práce, opravy, čištění, nátěry a renovace eternitové, taškové a plechové střechy. Realizujeme opravy panelových domů (tmelení spár, nátěr fasády a klempířských prvků, sanace lodžií, balkónů), nátěr ocelových konstrukcí a jiné výškové práce. Jsme výhradním dovozcem kvalitních švédských materiálů HAGMANS - barvy na podlahy a střechy a výhradním prodejcem speciální barvy na eternit a tašky Meffert MF 1000.

AG HAMMER s.r.o.

Praha

Pracujeme pro Vás již 20 let. Provádíme všechny běžné i méně běžné malířské práce, jako jsou benátské štuky, antické zeminy či jiné speciální malířské techniky. Samozřejmostí jsou související doplňkové malířské práce, jako strhávání tapet, škrábání starých maleb, penetrační nátěry, vyspravování, štukování a stěrkování zdí, sestěhování nábytku, úklidové práce a další. Naši malíři pokojů používají kvalitní a prověřené materiály a pečlivě dodržují technologické postupy výrobců. Malířské práce poskytujeme samozřejmě samostatně, ale velmi často i ve spojení s jinou službou, což naši zákazníci velmi oceňují, protože jim šetříme čas i finanční prostředky a tak mohou obojí ušetřené vesele investovat jinak, třeba obdarovat blízké, či strávit s nimi více času.

Malířství Procházka

Brno

Malování dveří, bytů, domů, kanceláří, ale také natírání fasád či průmyslové nátěry jsou naším denním chlebem. Jsme zárukou kvality, spokojených zákazníků, ale také výmalby, která vás bude těšit ještě spoustu dalších let. Kdo jsme? Jsme Malíři Brno. Jsme odborníci, kteří se zaměřují jak na malířské, tak i natěračské práce – a to vše v Brně a jeho okolí.

Malířství Praha

198 00, Praha 9 - Hostavice

Jsme odborné malířství specializující se na malířské a natěračské práce v lokalitě Praha a okolí do 30 km. Pro malování interiérů a exteriérů používáme výhradně kvalitní barvy renomovaných značek a zákazníkům nabízíme rovněž štukování ušlechtilými omítkami. S výběrem vhodného odstínu barvy vám rádi pomůžeme, a to představením barev pomocí aktuálních vzorníků, ze kterých necháme schválenou barvu namíchat.

Barvy San Marco

Brno

Specialista na dekorační omítky a benátské štuky BARVY SAN MARCO. Prodejce, distributor a realizátor Vašich projektů

Malování dětských pokojíčků

Brno

Nabízím malování dětských pokojíčku motivy dle vašeho přání. Postavičky večerníčků, pohádek, kreslených seriálů,akční hrdiny, zvířata, auta, letadla, vláčky, atd., nebo vám navrhnu něco originálního

Barmakolor

130 00Praha 3 – Žižkov

Prodáváme a tónujeme lazury, laky, malířské a fasádní barvy. Mícháme barvy dle požadavku zákazníka. Půjčujeme a prodáváme vysokotlakou stříkací techniku AIRLESS. Nabízíme malířské práce pro komerční prostory, byty a domy. Provádíme mobilní pískování a aplikaci protipožárních nátěrů.

Jiří Hataš

Praha 8

Provádím profesionální malířské práce. K dosažení profesionálního výsledku používám kvalitní materiály od stěrek po barvy. Zaručují 100% kvalitu.