1. InHaus.cz
  2. Šatny, skříně a skladování
  3. Regály a police

Regály a police

Kompletní nabídka regálů a polic na našem trhu. Regály a police z mnoha e-shopů a obchodů. Porovnejte si regály podle kvality, materiálu, barvy, stylu a ceny. Možná hledáte: závěsné police, knihovny, skříně regál, regály, regály a regálové systémy, police, nábytek, policový regál, regál do pracovny, regál do koupelny, regál na kolečkách, plastové regály do koupelny

do koupelny

Do koupelny

dřevěné

Dřevěné

kovové

Kovové

pojízdné

Pojízdné

na hračky

Na hračky

vysoké

Vysoké

rohové

Rohové

nástěnné

NástěnnéSeřadit podle:


Užijete je po celém bytě

Přestože regály nejlépe znáte z obchodů, velké využití mají i v domácnostech. Perfektně poslouží v dětském pokoji, obýváku, kuchyni či kdekoliv jinde, kam ukládáte své věci. Policové regály mohou nahradit knihovnu, dají se do nich ukládat šanony v pracovně, posuvný regál s kovovými poličkami zase poslouží v koupelně. Stačí vybrat ten správný typ. Ale jak?

Není regál jako regál

Co se týče vzhledu, dala by se celá kategorie rozdělit na dvě poloviny. Ta první připomíná spíše police a skříňky – ať už stojící či visící na zdi. Druhá vypadá opravdu jako regál. I poměrně obyčejné regály však doma mohou vypadat honosně, třeba když do nich umístíte barevné krabice. Navíc tím zamezíte, aby bylo vidět, jaký je v policích nepořádek. Věci skryté v krabicích nikdo neuvidí.

Dřevo a kov hrají prim

Z materiálů se uplatňují především dřevo a kov. Dřevěné regály budou vypadat stylově v přírodně zařízených místnostech a všude tam, kde se používá klasický dřevěný dekor. Pokud máte pokoj zařízený do bíla nebo černa, nemusíte se bát ani kovových provedení. Ta jsou ideální do minimalistických domovů a rovněž všude tam, kde je vlhko.

Kolečka se mnohdy hodí

Budete mít regál či polici stále na jednom místě, nebo by se vám hodil pojízdný model? Typy na kolečkách se hodí zejména do koupelny, kuchyně nebo dětského pokoje. Dejte si pozor, aby se dal zabrzdit. Regál, který vám odjíždí pod rukama, není zrovna ideální. 

Co sledovat při výběru

Nejprve si dobře změřte prostor, kam regál plánujete umístit, a podle toho volte rozměry. Pokud bude stát v prostoru, možná se vám bude hodit oboustranný regál bez zadní stěny. Jestliže chcete využít roh, pořiďte rohovou variantu. Následně vyberte vhodnou barvu do místnosti. Také se zamyslete, co budete do polic dávat. Police na knihy musí být bytelné, pohyblivý regál do koupelny nemusí mít takovou nosnost. Dívejte se rovněž na povrchovou úpravu, třeba u kovových typů se hodí antikorozní povrch.