Návrhy kuchyní a koupelen

Návrhy kuchyní a koupelen

1

Vyhledat profesionály:

Hana Interiéry

Odolena Voda

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu, návrhu interiérů, či rekonstrukcí. Naše práce zahrnuje ztvárnění prvotních představ klienta, projektovou dokumentaci, doporučení dodavatelů, ale i spolupráci na realizaci. Působíme v Praze, Odoleně Vodě a jejich širokém okolí.

Ambience Design.cz

Praha 7

Ambience design vytváří elegantní a nápadité interiéry, jejichž společným jmenovatelem je kvalitně provedená práce. V naší firmě působí malý kreativní tým profesionálů s bohatými zkušenostmi v oblasti interiérového designu a Home Stagingu. Důležitý je pro nás otevřený přístup ke klientům a respektování jejich potřeb. Osobní doporučení tvoří velkou část našich zakázek. Zabýváme se rezidenčními a komerčními interiéry v České republice i v zahraničí.

Ing. David Haloda - Návrhář interiérů

Velešovice

Služby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradenství, realizace. Bytový architekt přenese Vaše představy do 3D návrhu a Vy můžete vidět Váš interiér před realizací. Bytový architekt Vám pomůže vytvořit osobitý prostor, ve kterém řeší především vnitřní uspořádání bytu z praktického, ale i estetického hlediska a snaží se Vaše představy a potřeby zakomponovat do architektonického 3D návrhu. Bytový architekt Vám také doporučí specializované obchody a spolehlivé trhuhlářské firmy, a tak ušetří Váš čas při přestavbě a realizaci interierů.

DARA interier s.r.o.

Modřice u Brna

J. Polášek - návrhy interiéru

Veverská Bítýška

Jsem samostatně pracující bytový designer. Navrhuji dospělé interiéry s maximálním zaměřením na jejich praktičnost a příjemný vzhled. Navrhuji spíše ve světlejších odstínech, používám dřevo, kámen, cihlu a textilie, naopak téměř nepracuji s kovem a sklem. To je podle mne cesta, jak vytvořit prostor pro skutečné bydlení. Zabývám se návrhy bytového i veřejného interiéru. Dále zpracovávám návrhy fasád a exteriérů domů a také tvořím vizualizace pro jiné návrháře, developery a realitní kanceláře.

Ravak a.s.

Příbram

Jsme největším prodejcem sanitárních výrobků v České republice. Působíme ve více než 50 zemích po celém světě. Naše výrobky jsou známé a oblíbené hlavně kvůli kvalitnímu provedení, designu a následné péče o zákazníka. Pokud ještě nemáte koupelnu od Ravaku, tak neváhejte, navštivte naše stránky a objednejte ještě nyní!

Virtuální bydlení

Praha

Jsme designový ateliér Virtuální bydlení. Nabízíme vám komplexní řešení interiérů na klíč od prvotních nápadů až po finální realizaci. Jsme tým zkušených architektů, designérů a projektantů a o vše se postaráme za vás. Máme 18 let zkušeností, poskytujeme poradenství v oblasti designu interiérů, děláme 2D i 3D vizualizace. Specializujeme se na modernizace bytových i komerčních prostor, zajistíme jejich částečné i kompletní rekonstrukce.

Kuchyňské studio Gabon

Brno

Kuchyňské studio GABON se řadí mezi největší dodavatele kuchyní pro Brno a Jihomoravský kraj. Firma působí v Brně již od r. 1992, na ploše více než 1500 m2, kde vyrábí velké množství kuchyňských linek, vestavných skříní a dalšího nábytku. O kvalitě dodávaného sortimentu svědčí i fakt, že svůj úspěch slaví nejen na českém trhu, ale i rakouském, německém a švýcarském. V současné době se kuchyňské studio GABON zabývá z 80% výrobou kuchyňských linek, kuchyňského nábytku, dodávkou kuchyňských spotřebičů a dalšího kuchyňského zboží. Nabízí také související práce, instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské a podlahářské. Provádí tedy realizace tzv. na klíč. Svým zákazníkům přináší i spoustu zajímavých služeb, zdarma nabízíme montáž linky i dodaných spotřebičů včetně zapojení vody, elektřiny, odpadu, zdarma doprava do 50 km od Brna atd. Ochotně také poradí, zaměří prostory a vyhotoví prvotní návrhy i cenové kalkulace, které se svými zákazníky konzultují k jeho plné spokojenosti. Za zmínku stojí také ekologické chování firmy, kdy veškerý firemní odpad je pečlivě tříděn a recyklován. Individuální požadavky zákazníků zde nepředstavují žádný nadstandard ale samozřejmost.

HVT interiery

Praha 5

Jsme rodinné interiérové a kuchyňské studio se sídlem na adrese Plzeňská 58, Praha 5. Již 15 let se věnujeme návrhům a realizacím interiérů. Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu a zajišťujeme i veškeré související stavební úpravy. S námi si vytvoříte váš domov bez starostí.

Dekorum interiéry

Kutná Hora

DOPITA studio, s.r.o.

Praha 4

zakázková výroba kuchyní a nábytku, zaměření na atypy všeho druhu, špičkové laky, velmi široký výběr materiálů, od kuchyně do paneláku až po luxusní kuchyň v rezidenci

Kuchyně Highline s.r.o

Praha

Realizujeme jakýkoli prostor na míru . Pomocí 3D vizualizace . Náš nábytek vyrábí jeden z nejkvalitnějších světových výrobců v Německu . Naší hlavní prioritou je kvalita za bezkonkurenčně nejnižší cenu ! Jako jedni z mála vyrobíme nábytek jakékoliv barvy , přesně podle vašeho přání . Náš sortiment nabízí hned několik cenových variant , díky tomu pro nás není žádný zákazník problém . Nejlepší pro vás bude osobně navštívit náš showroom a naši designéři vám rádi se vším poradí a pomohou vytvořit vaše bydlení zítřka .

Miloslava Křemenáková

284 01 Kutná Hora

vybavení kuchyně a koupelny

INTERIÉR ČÁP

Praha 2

Interiér ČÁP je rodinná firma založená v roce 1995 jako kuchyňské studio, první český prodejce německých kuchyní ALNO. V současnosti nabízíme rakouské značky EWE a INTUO a německé IMPULS a ROTPUNKT. Jsme specialisté na značkové kuchyně do kterých montujeme elektropřístroje MIELE, BOSCH, SIEMENS, odsavače par a varné desky NOVY a BORA. Dřezy a baterie FRANKE, BLANCO a VILLEROY & BOCH. Připravujeme grafické návrhy, cenové kalkulace, instalační plány, koordinujeme dovozy z Rakouska a Německa a montáže kuchyní.

KUCHYNĚ gorenje

Praha 4

KUCHYNĚ gorenje jsou spojením vysoké kvality a designu. Nabízíme vám vypracování 3D návrhu zdarma a nezávaznou kalkulaci. Najdete nás ve dvou desítkách studií v ČR, kde je nabízeno mnoho dekorů a materiálů klasických, moderních i rustikálních kuchyní. Ke kuchyním je možné si rovnou pořídit nejen designově vhodné spotřebiče značek Gorenje a MORA, ale také kompletní příslušenství (dřezy, baterie, osvětlení, vybavení skříněk) a související nábytek jako jsou židle, stoly či obývací sestavy.

Sapeka

Praha 10

Vybavení pro koupelny, sauny a relaxační centra produkty z masivního dřeva a přírodních materiálů. Dřevěné koupací vany , koupací kádě a ochlazovny, sprchové kabiny, umyvadla, spa-nábytek a vodovodní baterie