Návrhy kuchyní a koupelen

Návrhy kuchyní a koupelen

Katalog firem navrhujících kuchyně a koupelny. Profesionální návrh kuchyňské linky nebo koupelny je důležitý. Vybírejte firmy podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

Ravak a.s.

Příbram

Jsme největším prodejcem sanitárních výrobků v České republice. Působíme ve více než 50 zemích po celém světě. Naše výrobky jsou známé a oblíbené hlavně kvůli kvalitnímu provedení, designu a následné péče o zákazníka. Pokud ještě nemáte koupelnu od Ravaku, tak neváhejte, navštivte naše stránky a objednejte ještě nyní!

INTERIÉR ČÁP

Praha 2

Historie firmy INTERIÉR ČÁP, s.r.o. se datuje od jejího založení v roce 1995. Od samého počátku je firma rodinným podnikem se stabilním složením spolupracovníků. Tým vede majitel firmy Jan Pučálka, který vnímá své působení v kuchyňském studiu spíše jako zálibou a poslání, než práci. Vyučil se truhlářem a vystudoval Umělecko-průmyslovou školu. Vždy ho zajímal design a výtvarné obory. Zkušenosti z práce v Bytovém studiu ve Vídni zúročil po změně režimu právě v aktivitách společnosti INTERIÉR ČÁP. Od počátku je filosofií firmy navrhovat a realizovat vyzkoušené, přesto však individuální konstrukce a sestavy kuchyňského zařízení ze sortimentu renomovaných výrobců. Jen tak může být zajištěna spokojenost jednotlivých klientů. INTERIÉR ČÁP klade důraz především na kvalitu dodavatelů, s nimiž má dlouholeté a pevné partnerství. Německé kuchyně ALNO a ROTPUNKT, rakouské kuchyně EWE a INTUO.

HVT interiery

Praha 5

Jsme rodinné interiérové a kuchyňské studio se sídlem na adrese Plzeňská 58, Praha 5. Již 15 let se věnujeme návrhům a realizacím interiérů. Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu a zajišťujeme i veškeré související stavební úpravy. S námi si vytvoříte váš domov bez starostí.

Dekorum interiéry

Kutná Hora

DOPITA studio, s.r.o.

Praha 4

zakázková výroba kuchyní a nábytku, zaměření na atypy všeho druhu, špičkové laky, velmi široký výběr materiálů, od kuchyně do paneláku až po luxusní kuchyň v rezidenci

Kuchyně Highline s.r.o

Praha

Realizujeme jakýkoli prostor na míru . Pomocí 3D vizualizace . Náš nábytek vyrábí jeden z nejkvalitnějších světových výrobců v Německu . Naší hlavní prioritou je kvalita za bezkonkurenčně nejnižší cenu ! Jako jedni z mála vyrobíme nábytek jakékoliv barvy , přesně podle vašeho přání . Náš sortiment nabízí hned několik cenových variant , díky tomu pro nás není žádný zákazník problém . Nejlepší pro vás bude osobně navštívit náš showroom a naši designéři vám rádi se vším poradí a pomohou vytvořit vaše bydlení zítřka .

Gorenje spol. s r.o

Praha 4

Kuchyně značky Gorenje jsou spojením vysoké kvality a designu. Nabízíme Vám vypracování 3D návrhu zdarma a nezávaznou kalkulaci.