Návrhy kuchyní a koupelen

Návrhy kuchyní a koupelen

Katalog firem navrhujících kuchyně a koupelny. Profesionální návrh kuchyňské linky nebo koupelny je důležitý. Vybírejte firmy podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

Ravak a.s.

Příbram

Jsme největším prodejcem sanitárních výrobků v České republice. Působíme ve více než 50 zemích po celém světě. Naše výrobky jsou známé a oblíbené hlavně kvůli kvalitnímu provedení, designu a následné péče o zákazníka. Pokud ještě nemáte koupelnu od Ravaku, tak neváhejte, navštivte naše stránky a objednejte ještě nyní!

INTERIÉR ČÁP

Praha 2

Interiér ČÁP je rodinná firma založená v roce 1995 jako kuchyňské studio, první český prodejce německých kuchyní ALNO. V současnosti nabízíme další, rakouské značky EWE a INTUO a německou značku ROTPUNKT. Jsme specialisté na značkové kuchyně do kterých montujeme elektropřístroje MIELE, BOSCH, SIEMENS, odsavače par a varné desky NOVY a BORA. Dřezy a baterie FRANKE, BLANCO a VILLEROY & BOCH. Připravujeme grafické návrhy, cenové kalkulace, instalační plány, koordinujeme dovozy z Rakouska a Německa a montáže kuchyní.

HVT interiery

Praha 5

Jsme rodinné interiérové a kuchyňské studio se sídlem na adrese Plzeňská 58, Praha 5. Již 15 let se věnujeme návrhům a realizacím interiérů. Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu a zajišťujeme i veškeré související stavební úpravy. S námi si vytvoříte váš domov bez starostí.

Dekorum interiéry

Kutná Hora

DOPITA studio, s.r.o.

Praha 4

zakázková výroba kuchyní a nábytku, zaměření na atypy všeho druhu, špičkové laky, velmi široký výběr materiálů, od kuchyně do paneláku až po luxusní kuchyň v rezidenci

Kuchyně Highline s.r.o

Praha

Realizujeme jakýkoli prostor na míru . Pomocí 3D vizualizace . Náš nábytek vyrábí jeden z nejkvalitnějších světových výrobců v Německu . Naší hlavní prioritou je kvalita za bezkonkurenčně nejnižší cenu ! Jako jedni z mála vyrobíme nábytek jakékoliv barvy , přesně podle vašeho přání . Náš sortiment nabízí hned několik cenových variant , díky tomu pro nás není žádný zákazník problém . Nejlepší pro vás bude osobně navštívit náš showroom a naši designéři vám rádi se vším poradí a pomohou vytvořit vaše bydlení zítřka .

Miloslava Křemenáková

284 01 Kutná Hora

vybavení kuchyně a koupelny

Gorenje spol. s r.o

Praha 4

Kuchyně značky Gorenje jsou spojením vysoké kvality a designu. Nabízíme Vám vypracování 3D návrhu zdarma a nezávaznou kalkulaci.