Pokrývači střech

Pokrývači střech

1

Vyhledat profesionály:

Segment střechy

Chomutov

Segment střechy - působí na trhu již od roku 1994, nejprve jako sdružení podnikatelů a od roku 2006 jako samostatný subjekt. Důraz vedený na kvalitu odvedené práce v kombinaci se správným technickým řešením a více jak dvacetileté zkušenosti jsou platným argumentem pro mnohé zákazníky. Zaměřujeme se především na opravy střech a spojených konstrukcí, ale i na celkové rekonstrukce. Součástí naší nabídky je také vlastní klempířská výrobna spojená s prodejnou. Vzhledem k organizaci firmy a schopnostem našich zaměstnanců a spolupracovníků dovedeme provádět zakázky malého rozsahu i zakázky, které snesou označení náročnější. Dlouhodobé realizační a obchodní zkušenosti nám umožňují vytvořit pro každého zákazníka nabídku tzv. na míru. Své tvrzení opíráme o mnohé úspěšně provedené realizace střech a krovů. Jako každá renovovaná firma disponujeme odpovídajícím zázemím a technickým vybavením, které je v souladu s moderními trendy současného stavebnictví.

Střechy Rosskohl

Náklo

Pprovádíme rekonstrukce a opravy střech i střechy nové - nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce - provádíme nátěry střech a klempířských prvků pro rodinné a obytné domy i větší celky (haly, sklady, přístřešky) - dále nabízíme drobné zednické práce, palubkové podbití, práce ve výškách a jiné

Petr Jalovec

Frýdek-Místek

Střechy na klíč Petr Jalovec Jsme mladá,perspektivní,rozvíjející se firma z Moravskoslezského kraje. Při své práci používáme materiál i moderní technologie s klasickými stavebními postupy.Dokážeme navrhnout i zraelizovat vaše plány i bez projektové dokumentace na přání zákazníka.Nabízíme širokou škálu tesařských prací a to i pokládku plovoucích podlah,zastřešení vchodu,pergoly,garázová stání,výrobu dřevěných balkonů,půdní vestavby,střechy na klíč,dodávky materiálu,apod...Kontaktujte nás,rádi Vám pomůžeme realizovat vaše sny. Dále provádíme i klempířské a pokrývačské práce. Poradenství a cenovou nabídku rozpočtu Vám zhotovíme ZDARMA !

Izolace Pavel Svoboda

Ivančice 66491

Izolace střech, izolace spodních staveb, izolace proti zemní vlhkosti, vodohospodářské stavby, radon, terasy, izolace tunelů, izolace záchytných olejových van, izolace nádrží na chemikálie a mnohých dalších. Hydroizolační fólie z měkčeného PVC. vyztužená umělými vlákny, se zvýšenou požární odolností. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy . Vlastnosti: vysoká pevnost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, odolnost vůči stárnutí, povětrnostním vlivům, vysoká požární odolnost.

Rudolf Zubalík

Bystřice nad Pernštejnem

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Výroba pergol i netradičních zahradních doplňků a dekorací. Realizace srubových a roubených staveb.

Pokrývač Štrouf

Brno, 61200

Pokrývačské práce, záruka 60 měsíců.

Střechy Novák

Kolín

Firma Střechy Novák se specializuje na stavbu střechy na klíč, kterou dodá svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství. Jsme certifikováni firmami Bramac, Tondach, Velux, Fischer, dřevařským ústavem a mnohými dalšími. Pro návrhy využíváme špičkový software německé firmy SEMA s 25ti letou tradicí.

Klempířství Dambor

Brno-Ořešín

Naše klempířství provádí veškeré klempířské práce v Brně a okolí. Zajistíme i kompletní rekonstrukci střech a realizace střech na klíč.