Pokrývači střech

Pokrývači střech

Katalog pokrývačů střech a pokrývačských firem. Bohatá fotogalerie jejich práce. Vybírejte podle fotografií realizovaných střech a podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

Pokrývač Štrouf

Brno, 61200

Pokrývačské práce, záruka 60 měsíců.

Segment střechy

Chomutov

Segment střechy - působí na trhu již od roku 1994, nejprve jako sdružení podnikatelů a od roku 2006 jako samostatný subjekt. Důraz vedený na kvalitu odvedené práce v kombinaci se správným technickým řešením a více jak dvacetileté zkušenosti jsou platným argumentem pro mnohé zákazníky. Zaměřujeme se především na opravy střech a spojených konstrukcí, ale i na celkové rekonstrukce. Součástí naší nabídky je také vlastní klempířská výrobna spojená s prodejnou. Vzhledem k organizaci firmy a schopnostem našich zaměstnanců a spolupracovníků dovedeme provádět zakázky malého rozsahu i zakázky, které snesou označení náročnější. Dlouhodobé realizační a obchodní zkušenosti nám umožňují vytvořit pro každého zákazníka nabídku tzv. na míru. Své tvrzení opíráme o mnohé úspěšně provedené realizace střech a krovů. Jako každá renovovaná firma disponujeme odpovídajícím zázemím a technickým vybavením, které je v souladu s moderními trendy současného stavebnictví.

Střechy Rosskohl

Náklo

Pprovádíme rekonstrukce a opravy střech i střechy nové - nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce - provádíme nátěry střech a klempířských prvků pro rodinné a obytné domy i větší celky (haly, sklady, přístřešky) - dále nabízíme drobné zednické práce, palubkové podbití, práce ve výškách a jiné

Petr Jalovec

Frýdek-Místek

Střechy na klíč Petr Jalovec Jsme mladá,perspektivní,rozvíjející se firma z Moravskoslezského kraje. Při své práci používáme materiál i moderní technologie s klasickými stavebními postupy.Dokážeme navrhnout i zraelizovat vaše plány i bez projektové dokumentace na přání zákazníka.Nabízíme širokou škálu tesařských prací a to i pokládku plovoucích podlah,zastřešení vchodu,pergoly,garázová stání,výrobu dřevěných balkonů,půdní vestavby,střechy na klíč,dodávky materiálu,apod...Kontaktujte nás,rádi Vám pomůžeme realizovat vaše sny. Dále provádíme i klempířské a pokrývačské práce. Poradenství a cenovou nabídku rozpočtu Vám zhotovíme ZDARMA !

Izolace Pavel Svoboda

Ivančice 66491

Izolace střech, izolace spodních staveb, izolace proti zemní vlhkosti, vodohospodářské stavby, radon, terasy, izolace tunelů, izolace záchytných olejových van, izolace nádrží na chemikálie a mnohých dalších. Hydroizolační fólie z měkčeného PVC. vyztužená umělými vlákny, se zvýšenou požární odolností. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy . Vlastnosti: vysoká pevnost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, odolnost vůči stárnutí, povětrnostním vlivům, vysoká požární odolnost.

Rudolf Zubalík

Bystřice nad Pernštejnem

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Výroba pergol i netradičních zahradních doplňků a dekorací. Realizace srubových a roubených staveb.

Střechy Novák

Kolín

Firma Střechy Novák se specializuje na stavbu střechy na klíč, kterou dodá svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství. Jsme certifikováni firmami Bramac, Tondach, Velux, Fischer, dřevařským ústavem a mnohými dalšími. Pro návrhy využíváme špičkový software německé firmy SEMA s 25ti letou tradicí.