Stěhování

Stěhování

Vyhledat profesionály:

Komplexmat - Obaly

E-shop CZ

V sortimentu našeho eshopu najdete kartonové krabice nejrůznějších rozměrů, které jsou určené pro všechny běžné i speciální účely. Krabice dodáváme z vlastní kartonážky. Kromě kartonových krabic si u nás můžete online zakoupit další obalové materiály. Objednané zboží máme IHNED k dodání.

Stěhování Vektos

Praha

Jsme profesionální stěhovací tým s dlouholetou zkušeností. Disponujeme moderním vozovým parkem, manipulační technikou a veškerým vybavením ke kvalitnímu stěhování. Naši stěhováci mají spoustu zkušeností a praxe. Díky tomuto spojení zvládneme i ty nejnáročnější zakázky. Kromě stěhování nabízíme i další doplňkové služby. Jako je autodoprava, likvidace a vyklízení, montáže nábytku a další.

Stěhujeme za vás.cz

Plzeň

Provádíme stěhování bytů, domů, kanceláří i firem. Jsme profesionální firma s osobním přístupem a naše ceny jsou více než zajímavé.

PROFIGROUP

Příbram

Stěhovací firma PROFIGROUP působí na stěhovacím trhu od roku 2005 kdy získává zkušenosti a spokojené klienty. Zabýváme se činností v oblasti stěhování, vyklízení a autodopravy. Všechny služby poskytujeme nejčastěji v Praze a ve Středočeském kraji, ale v závislosti na rozsahu zakázky jsme Vám připraveni vyhovět poptávce po celé České republice. Velkou předností naší firmy jsou příznivé ceny a profesionální přístup k zákazníkům. Všichni stěhováci jsou spolehliví a rychlí

Pujcimedodavku.cz

Češnovice u Českých Budějovic

Pujcimedodavku.cz spravuje firma Auto Češnovice s.r.o., která nabízí autobazar a také půjčovnu dodávek v Českých Budějovicích a okolí. Vedle půjčovny dodávek nabízí také další užitkové vozy k pronájmu například při stěhování.

Stěhovací služba FOFR

Ledenice 373 11

Stěhovaní FOFR - profesionální stěhovací služba zajišťující komplexní stěhování bytů, kanceláří, úřadů, bank, knihoven, dílen, archivů, těžkých strojů, starožitností i uměleckých předmětů.