Stěhování

Stěhování

1

Vyhledat profesionály:

Komplexmat - Obaly

E-shop CZ

V sortimentu našeho eshopu najdete kartonové krabice nejrůznějších rozměrů, které jsou určené pro všechny běžné i speciální účely. Krabice dodáváme z vlastní kartonážky. Kromě kartonových krabic si u nás můžete online zakoupit další obalové materiály. Objednané zboží máme IHNED k dodání.

Stěhování Vektos

Praha

Jsme profesionální stěhovací tým s dlouholetou zkušeností. Disponujeme moderním vozovým parkem, manipulační technikou a veškerým vybavením ke kvalitnímu stěhování. Naši stěhováci mají spoustu zkušeností a praxe. Díky tomuto spojení zvládneme i ty nejnáročnější zakázky. Kromě stěhování nabízíme i další doplňkové služby. Jako je autodoprava, likvidace a vyklízení, montáže nábytku a další.

Stěhujeme za vás.cz

Plzeň

Provádíme stěhování bytů, domů, kanceláří i firem. Jsme profesionální firma s osobním přístupem a naše ceny jsou více než zajímavé.

PROFIGROUP

Příbram

Stěhovací firma PROFIGROUP působí na stěhovacím trhu od roku 2005 kdy získává zkušenosti a spokojené klienty. Zabýváme se činností v oblasti stěhování, vyklízení a autodopravy. Všechny služby poskytujeme nejčastěji v Praze a ve Středočeském kraji, ale v závislosti na rozsahu zakázky jsme Vám připraveni vyhovět poptávce po celé České republice. Velkou předností naší firmy jsou příznivé ceny a profesionální přístup k zákazníkům. Všichni stěhováci jsou spolehliví a rychlí

Pujcimedodavku.cz

Češnovice u Českých Budějovic

Pujcimedodavku.cz spravuje firma Auto Češnovice s.r.o., která nabízí autobazar a také půjčovnu dodávek v Českých Budějovicích a okolí. Vedle půjčovny dodávek nabízí také další užitkové vozy k pronájmu například při stěhování.

Stěhování bytů, kanceláří a firem

Říčany

Provádíme odborné stěhování domů, bytů, kanceláří i těžkých břemen. Vyklízíme byty a likvidujeme pozůstalosti na území celé Prahy s Středočeského kraje. Naší hlavní činností je mezinárodní stěhování, které jsme schopni realizovat kompletně od A do Z. Pracujeme 7 dní v týdnu a realizujeme zakázky menšího, středního i velkéhorozsahu. Disponujeme týmam s mnohaletou praxí, dokážeme realizovat také nárazové stěhování a stěhování v nočních hodinách. Příjezd našeho technika je zdarma po celé Praze, stejně jako položková kalkulace stěhování. Stěhujeme rychle a kvalitně.

STĚHOVÁNÍ BRNO – DYMAS s.r.o

621 00 Brno - Řečkovice

Stěhování Brno S mnohaletou praxí provádí naše společnost STĚHOVÁNÍ BRNO – DYMAS s.r.o komplexní stěhovací služby. Stěhujeme byty, kanceláře, sklady, těžká břemena i citlivé laboratorní přístroje. Pravidelně rovněž realizujeme vyklízecí práce a jsme schopni provést kompletní ekologickou likvidaci vyklizeného vybavení.

Machinery Movers

Praha

Zajišťujeme profesionální stěhování strojů a průmyslového vybavení po ČR i do celého světa. Poskytujeme kompletní servis - od montáže a demontáže strojů, souvisejících elektro- a stavebních prací, až po koordinaci stěhování a vyřízení veškerých povolení.

Industry Movers

Brno

Stěhování strojů a těžkých předmětů na klíč. Díky více než 10letým zkušenostem si poradíme i v těch nejnáročnějších podmínkách a přestěhujeme jakékoliv stroje a zařízení o váze až 200 tun.

Stěhovací služba FOFR

Ledenice 373 11

Stěhovaní FOFR - profesionální stěhovací služba zajišťující komplexní stěhování bytů, kanceláří, úřadů, bank, knihoven, dílen, archivů, těžkých strojů, starožitností i uměleckých předmětů.