Krby a kamna

Krby a kamna

Katalog firem, které přinesou teplo domova. Nainstalují krbová kamna nebo postaví celý krb. Stavba krbu je náročná, vybírejte proto pečlivě správnou firmu pomocí fotografií a podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

Levné Krby.cz

Frýdek-Místek

E-shop levné krby nabízí širokou škálu produktů pro stavbu krbu. Nabízíme krbové vložky, krbová kamna,kouřovody, komíny, stavební materiály pro stavbu krbu.

CHCIGRIL.CZ

Praha

Grilování je naše poslání, takže se můžete spolehnout, že naše práce nekončí vaším zasvěcením. Kdykoli budete potřebovat, budeme se vám věnovat. Volejte na +420 723 534 959

Jihočeské kamnářství - Jaroslav Prokop

Bechyně

Stavíme moderní i tradiční sálavá kachlová kamna, kuchyňské kachlové sporáky na dřevo - stolové či s kobkou, s ležením či bez, sloupová kachlová kamna. Razíme heslo, že dvoje stejná kamna se nestaví, proto neustále hledáme inspiraci pro nový a zajímavý vzhled navrhovaných kamen. Čerpáme ze zkušeností získaných během let v kamnářském oboru, ale sledujeme i vývoj nových technologií a materiálů. Působíme především v jižních Čechách, ale rádi se vydáme i za hranice kraje. Pokud vás naše realizace zaujaly a uvažujete o stavbě kamen, budeme rádi, když se ozvete. Domluvíme si osobní schůzku s prohlídkou místa stavby. Poté Vám zdarma připravíme grafický i cenový návrh.

KL-Trade,s.r.o. - Elektrickekrby.cz

60200 Brno

Obchodní společnost KL-Trade, s. r. o. Vám tímto představuje elektrické krby, nový trend moderního domova, kanceláří a reprezentačních místností. Krásný a praktický doplněk, který zaujme dominantní postavení ve Vašem interiéru. Kromě vysoké estetické hodnoty umožňují elektrické krby i praktické využití. Svým topným výkonem vytvoří i v chladnějších dnech tepelný komfort, pohodlí a příjemnou atmosféru. Věříme, že Vás naše široká nabídka elektrických krbů a ostění zaujme a vkusně doplní a zútulní Váš interiér. Dovolujeme si Vás pozvat do největší prodejny Elektrických krbů v ČR na adrese Příční 130/24 v Brně-Zábrdovicích.

Krby Kamna Székely

Poděbrady

Naše rodinná firma Krby Kamna Székely, s.r.o. se pohybuje na trhu již od roku 1990. Zkušenosti v oboru kamnářství získáváme, na různých školeních dodavatelů kamnářských materiálů, dodavatelů krbových vložek, kamen a krbového příslušenství, tak především na školeních Cechu Kamnářů ČR. Tyto školením nám zaručují aktuální informace o nových materiálech, produktech a především změnách v technických normách. Odborné základy, na kterých stavíme, nám zajistilo vyučení v oboru kamnář. Jsme tak schopni našim zákazníkům kvalifikovaně poradit nejen s výběrem topidla, ale také s jeho nejvhodnějším dimenzováním. Pro sladění interiéru s navrženým topidlem vám nabízíme spolupráci se zkušenými bytovými architekty. Dlouhodobě spolupracujeme s architekty a projektanty. Působíme v celé České Republice. Zabýváme se především stavbou krbů teplovzdušných, akumulačních i otevřených, tak stavbou kachlových akumulačních kamen i s hypokaust systémem a klasických kachlových sporáků. Prodáváme krbová kamna celolitinová i kachlová, krbové vložky, kouřovody pro kamna i krbové vložky, stavební prvky pro krbové obestavby, akumulační tvarovky pro akumulační stavby, kachle a veškeré příslušenství pro krby a kamna jako nářadí, sklo pod kamna, podpalovače nebo čistič krbového skla. Jako velmi šikovného pomocníka pro vaše kvalitní topení nabízíme také měřič vlhkosti dřeva.

Kachlova kamna a krby

Dvůr Králové nad Labem

stavby,rekonstrukce,poradenství zahradní krby,udírny

Krby & kamna FORTELL s.r.o.

Praha 10

Jsme výhradními dovozci krbů a krbových kamen HARK do České republiky. Nabízíme moderní krby, krbová i kachlová kamna, krbové vložky a kachlové sporáky. Poskytujeme poradenství při výběru krbů a krbových kamen. Nabízíme přes 1000 modelů. Zajišťujeme stavbu krbů a krbových kamen po celé ČR.

Jiří Mára - kamna a krby

Sezimovo Ústí

Firma Kamnářství Mára byla založena v roce 1995. Za 20 let provozování kamnářského řemesla jsme postavili nespočet krbů a kachlových kamen, získali mnoho odborných zkušeností, které se snažíme stále prohlubovat. V současné chvíli poskytujeme kompletní nabídku kamnářských prací včetně záručních i pozáručních oprav. V naší nabídce naleznete pouze přední výrobce krbových vložek a kamnových vložek, kteří zaručují vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost. Mezi nejznámější značky patří firmy Brunner, Hoxter a Spartherm. Díky široké nabídce těchto značek, jsme schopni nabídnout veškeré tvary a rozměry dvířek a uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.