Krby a kamna

Krby a kamna

1

Vyhledat profesionály:

Levné Krby.cz

Frýdek-Místek

E-shop levné krby nabízí širokou škálu produktů pro stavbu krbu. Nabízíme krbové vložky, krbová kamna,kouřovody, komíny, stavební materiály pro stavbu krbu.

Jihočeské kamnářství - Jaroslav Prokop

Želeč

Stavíme moderní i tradiční sálavá kachlová kamna, kuchyňské kachlové sporáky na dřevo - stolové či s kobkou, s ležením či bez, sloupová kachlová kamna. Razíme heslo, že dvoje stejná kamna se nestaví, proto neustále hledáme inspiraci pro nový a zajímavý vzhled navrhovaných kamen. Čerpáme ze zkušeností získaných během let v kamnářském oboru, ale sledujeme i vývoj nových technologií a materiálů. Působíme především v jižních Čechách, ale rádi se vydáme i za hranice kraje. Pokud vás naše realizace zaujaly a uvažujete o stavbě kamen, budeme rádi, když se ozvete. Domluvíme si osobní schůzku s prohlídkou místa stavby. Poté Vám zdarma připravíme grafický i cenový návrh.

KL-Trade,s.r.o. - Elektrickekrby.cz

60200 Brno

Obchodní společnost KL-Trade, s. r. o. Vám tímto představuje elektrické krby, nový trend moderního domova, kanceláří a reprezentačních místností. Krásný a praktický doplněk, který zaujme dominantní postavení ve Vašem interiéru. Kromě vysoké estetické hodnoty umožňují elektrické krby i praktické využití. Svým topným výkonem vytvoří i v chladnějších dnech tepelný komfort, pohodlí a příjemnou atmosféru. Věříme, že Vás naše široká nabídka elektrických krbů a ostění zaujme a vkusně doplní a zútulní Váš interiér. Dovolujeme si Vás pozvat do největší prodejny Elektrických krbů v ČR na adrese Příční 130/24 v Brně-Zábrdovicích.

Krby Kamna Székely - Kamnářství Poděbrady

Poděbrady

Naše rodinná firma Krby Kamna Székely, s.r.o. se pohybuje na trhu již od roku 1992. Zkušenosti v oboru kamnářství získáváme, na různých školeních dodavatelů kamnářských materiálů, dodavatelů krbových vložek, kamen a krbového příslušenství, tak především na školeních Cechu Kamnářů ČR. Tyto školením nám zaručují aktuální informace o nových materiálech, produktech a především změnách v technických normách. Odborné základy, na kterých stavíme, nám zajistilo vyučení v oboru kamnář. Jsme tak schopni našim zákazníkům kvalifikovaně poradit nejen s výběrem topidla, ale také s jeho nejvhodnějším dimenzováním. Zabýváme se především stavbou krbů teplovzdušných, akumulačních i otevřených, tak stavbou kachlových akumulačních kamen i s hypokaust systémem a klasických kachlových sporáků. Prodáváme krbová kamna celolitinová i kachlová, krbové vložky, kouřovody pro kamna i krbové vložky, stavební prvky pro krbové obestavby, akumulační tvarovky pro akumulační stavby, kachle a veškeré příslušenství pro krby a kamna jako nářadí, sklo pod kamna, podpalovače nebo čistič krbového skla. Jako velmi šikovného pomocníka pro vaše kvalitní topení nabízíme také měřič vlhkosti dřeva.

Kachlova kamna a krby

Dvůr Králové nad Labem

stavby,rekonstrukce,poradenství zahradní krby,udírny

Krby & kamna FORTELL s.r.o.

Praha 10

Jsme výhradními dovozci krbů a krbových kamen HARK do České republiky. Nabízíme moderní krby, krbová i kachlová kamna, krbové vložky a kachlové sporáky. Poskytujeme poradenství při výběru krbů a krbových kamen. Nabízíme přes 1000 modelů. Zajišťujeme stavbu krbů a krbových kamen po celé ČR.

Jiří Mára - kamna a krby

Sezimovo Ústí

Firma Kamnářství Mára byla založena v roce 1995. Za 20 let provozování kamnářského řemesla jsme postavili nespočet krbů a kachlových kamen, získali mnoho odborných zkušeností, které se snažíme stále prohlubovat. V současné chvíli poskytujeme kompletní nabídku kamnářských prací včetně záručních i pozáručních oprav. V naší nabídce naleznete pouze přední výrobce krbových vložek a kamnových vložek, kteří zaručují vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost. Mezi nejznámější značky patří firmy Brunner, Hoxter a Spartherm. Díky široké nabídce těchto značek, jsme schopni nabídnout veškeré tvary a rozměry dvířek a uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.