Architekt

Seznam architektů na InHaus.cz

1

Vyhledat profesionály:

Little design

Praha

Studio Little design bylo založeno v roce 2010 a od té doby se věnuje návrhům a realizacím dětských interiérů. Dětský pokoj chápeme jako harmonický celek. Spojujeme promyšlený návrh a kvalitní vybavení dětského interiéru.

Ing. arch. Tibor Csukás

<b>Jsem architekt moderního bydlení. Vytvářím stylové interiéry s důrazem na praktičnost a nápaditost. Navrhuji kultivované domy v souladu s krajinou.</b> Zabývám se návrhy rodinných domů, dřevostaveb, přestaveb domů, venkovských stavení a bytů, půdních vestaveb, návrhy interiérů a dalších staveb bytové a občanské výstavby. Mezi mé další oblíbené činnosti patří nástěnná malba, užitná grafika a vizualizace.

David Architekti

Praha 6

Architektonické studio je vedené dvěma architekty Ing. arch. I g o r e m  D a v i d e m  a Ing. arch. A l e š e m  D a v i d e m. Studio tvoří odborně zdatný a zkušený team, který zajišťuje veškeré práce nezbytné pro návrhy, projekty, projednání s úřady a realizace domů a interiérů. • Naše návrhy, to je tvůrčím a nápaditým způsobem vyjádřené, co máte na srdci, ale na co jste třeba ještě nepomysleli. • Naše realizace, to je team lidí s odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří Vás v tom nenechají.

Ladislav Nevlida, DiS

Praha 5 - Malá Chuchle, 159 00

Navrhujeme a realizujeme zahrady a parky. Vysazujeme stromy a okrasné rostliny. Budujeme dřevěné a kamenné zahradní stavby a prvky ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY. Naším cílem jsou krásné zahrady a venkovní prostory pro radost, relaxaci, setkávání nebo hru. SPOLEČNĚ vytvoříme to NEJLEPŠÍ řešení.

JAN PAVEL VLČEK

ARCHITEKT, PLZEŇ

Jsme malá architektonická kancelář. Víceméně „rodinná firma“. Martin projektant, Hynek architekt, Daniela asistentka a Radka s Honzou manželé a architekti. Fungujeme na trhu od roku 2011, což je rok, ve kterém jsem získal oprávnění (autorizaci) pro výkon profese. Děláme zejména bydlení, ubytování, bazény a wellness. Opustili jsme cestu širokého rozkročení „od kanalizační přípojky přes rodinný domek až po výrobní halu“. Rozhodli jsme se tedy pro cestu specializace v těchto k sobě blízkých segmentech architektury, ve kterých se snažíme rozvíjet a být plně profesionální.

Adam Rujbr Architects

Brno, Praha

Společnost Adam Rujbr Architects s.r.o. byla založena v lednu 2004 v Brně. Jedná se o studio s mezinárodními zkušenostmi a s výkonným týmem sedmi stálých a pěti desítek externích spolupracovníků. Hlavními obory činnosti jsou architektura, projekce a inženýrská činnost. Naši klienti jsou z celé České Republiky, kanceláře máme v Brně a v Praze. Majitelem a hlavním architektem společnosti je Ing. arch. Adam Rujbr. Hlavním projektantem je Ing. Jan Kostelka. Hlavním inženýrem projektů pro oblast Moravy je Ing. Michal Surka, pro oblast Prahy a Čech Ing. arch. ing. Karel Kadeřábek. Adam Rujbr Architects s.r.o. má sídlo v Brně a pobočku v Praze a disponuje nejmodernějším technickým vybavením. Vysoké efektivity je dosahováno sdílením dat po síti a nejmodernějším SW vybavením. Společnost Adam Rujbr Architects s.r.o. je od roku 2007 držitelem certifikátu ISO 9001:2001. Vysoký důraz kladený na další vzdělávání všech členů týmu Adam Rujbr Architects s.r.o je uplatňován prostřednictvím partnerské organizace Archall o.p.s., jejímž je Adam Rujbr zakladatelem a předsedou správní rady od roku 2000 doposud.

Ing. David Haloda - Návrhář interiérů

Velešovice

Služby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradenství, realizace. Bytový architekt přenese Vaše představy do 3D návrhu a Vy můžete vidět Váš interiér před realizací. Bytový architekt Vám pomůže vytvořit osobitý prostor, ve kterém řeší především vnitřní uspořádání bytu z praktického, ale i estetického hlediska a snaží se Vaše představy a potřeby zakomponovat do architektonického 3D návrhu. Bytový architekt Vám také doporučí specializované obchody a spolehlivé trhuhlářské firmy, a tak ušetří Váš čas při přestavbě a realizaci interierů.

Apaté studio s.r.o.

Praha 3

Jsme čtyři architektky. Naší velkou vášní jsou interiéry. Baví nás vymýšlet kreativní a soudobá řešení. Daleko důležitější je pro nás ale vytvořit prostor, který je odrazem svého uživatele. Autenticita místa, přání klienta a nápaditý přístup jsou pro nás hlavní pilíře návrhu. Každá jsme jiná, každá máme jiné priority, jak v životě, tak v přístupu k navrhování a architektuře. Díky tomu dokážeme na jednu věc pohlížet z různých perspektiv. Někdy je nutná diskuze, ale táhneme za jeden provaz a vždy dojdeme k výsledku, ve kterém je to nejlepší z každé z nás.

archEP - Ing. arch. Eva Provazníková

Praha 6

Návrhy rodinných domů, bytů a interiérů se zabývám od roku 2010, tvůrčí práce v tomto oboru je pro mě radostí. Ke každému projektu přistupuji individuálně, každý návrh v sobě odráží osobnost a vkus klienta. Cílem mé práce není navrhnout dům, nebo byt, ale vytvořit domov, ve kterém se bude jeho majitel cítit dobře. Poskytuji kompletní servis od prvotního studie včetně vizualizací, přes podrobný projekt po asistenci při realizaci.

3K Architects s.r.o.

Pardubice

Navrhneme vám skvělé bydlení.

MASTER DESIGN: architekti Praha, Brno, Ostrava

Praha

Jsme mistry návrhu a realizace moderních staveb. Od návrhu až po kolaudaci. Středobodem našich služeb je mistrovský design. Díky stálému prohlubování znalostí a zlepšování postupů se nám daří dosahovat mistrovství v designu a navrhovat tak dokonalý domov. Namísto individuální práce spolu propojujeme celý náš tým a dokážeme tak najít mnohem více možných řešení a možností, ze kterých pak hledáme ty nejlepší a na těch stavíme. Za 7 let jsme navrhli více než 150 individuálních staveb do 7 zemí světa.

Gabriela Bendová

Praha

kompletní řešení interiérů

HAVLICKÝ DESIGN

Praha1-Hradčany

Bnr Design

Brno

Smysl pro detail Hledám inovace a nové možnosti v designu každého interiéru. Mé zkušenosti v interiérovém designu jsou už, tak obsáhlé že by to stačilo i na pár knih. I přesto je pořád, co se učit. Při tvorbě se soustředím na koncept interiéru jako celku a inovativní přístup. Volba správných materiálů a dodavatelů je tedy na místě. S námi vedle nešlápnete.

Jestico + Whiles

Praha 4

Jestico + Whiles is an award winning architecture and interior design practice with offices in London and Prague. At the forefront of innovation and design excellence, the practice has won over one hundred national and international awards.

TOP OFFICE spol. s r.o.

Brno - Praha

Jsme přední český dodavatel vybavení pro administrativní prostory. Našimi hlavními produkty jsou kvalitní a moderní kancelářský nábytek a manažerský nábytek. V naší nabídce také najdete sedací nábytek, recepční pulty, výškově stavitelné stoly, akustické příčky, jednací a konferenční stoly. Návrhy interiérů kanceláří zdarma!

Domácí Vinotéky.cz

E-shop CZ

E-shop domácí vinotéky nabízí špičkové modely chladniček na víno předních světových výrobců. Naleznete zde celou řadu vinoték od malých domácích, po velkokapacitní určené pro gastronomii, nebo dlouhodobou archivaci. Věříme, že z naší široké nabídky si vybere opravdu každý. Soustředíme se na značky a výrobce, kteří se prezentují vysokou kvalitou a nízkým procentem reklamací. Pro lepší orientaci jsou vinotéky děleny nejen podle značek, ale také podle typu umístění, systému chlazení a počtu chladících zón. Vinotéky se však odlišují i jinými parametry, na které byste si měli při výběru správného modelu dát pozor. Jedná se například o UV filtr, který zabraňuje pronikání škodlivého slunečního záření k uloženým lahvím vína, protipachový uhlíkový filtr, vnitřní osvětlení vinotéky nebo možnost jejího uzamčení. Podrobný popis naleznete vždy u konkrétního modelu chladničky na víno. V případě, že potřebujete poradit s výběrem, neváhejte kontaktovat naše specialisty na ☎ 605 727 860. Rádi Vám poradí s výběrem konkrétní vinotéky přesně podle Vašich potřeb. Chladnička na víno – je nepostradatelný pomocník do každé moderní domácnosti i restaurace, který zajistí optimální podmínky pro skladování a podávání vína.

KOVOBEL, výrobní družstvo

Potřebujete uskladnit materiál nebo zboží? Nabízíme praktické skládací skladovací kontejnery KOVOBEL. Jejich největší výhodou je snadná montáž a opětovná demontáž v době, kdy je nepoužíváte nebo je chcete přepravit. Snadná manipulace Sestavený kontejner se dá se přenášet vysokozdvižným vozíkem nebo jeřábem a manipulace s ním je proto jednoduchá. Kontejnery je možno skládat na sebe i vedle sebe. Materiál a rozměry Kontejnery vyrábíme z kvalitního pozinkovaného plechu. Jejich výška je 2,2 nebo 2,6 m, nejmenší kontejner má rozměry 1 x 1,2 x 2,2 m a největší 6 x 2,2 x 2,6 m (d, š, v).

VMBal s.r.o.

E-shop - Ostrava

Jsme specialistou v oboru bezpečnosti práce. Nabízíme Vám komplexní řešení pro ochranu zdraví i majetku od zařízení pro první pomoc až po protiskluzovou úpravu podlah. V našem eshopu naleznete veškeré potřebné pomůcky pro vybavení pracoviště s možností nákupu za velkoobchodní ceny. Navíc, vybrané zboží skladem expedujeme do 24 hodin. Vše k vám dopravíme zdarma na jakoukoliv adresu v rámci České republiky bez ohledu na objednané množství. Již nemusíte složitě hledat, u nás pořídíte všechno vybavení rychle, výhodně a ještě ušetříte poplatky za doručení. Společnost VMBal s.r.o. byla založena v polovině roku 2006 transformací z fyzické osoby na osobu právnickou. Fyzická osoba provozovala činnost v tomto oboru od roku 2003. VMBal s.r.o. je česká společnost se sídlem v Ostravě, jejíž hlavní činností je nabídka širokého sortimentu výrobků především z oblastí: první pomoci na pracovišti protiskluzových nátěrů a prostředků vstupních a průmyslových rohoží stojanů a držáků jízdních kol a venkovního vybavení

PENZO.cz

E-shop CZ

Specializovaná nákupní galerie se zaměřením na zahradu, zahradní techniky nářadí, bazény a příslušenství

HMnábytek.cz

E-shop CZ

Prodej nábytku - Přes 130 kolekcí sektorového nábytku (obývací pokoj, jídelna, ložnice, předsíň) a také přes 80 kolekcí dětských / studentských pokojů - máme největší výběr tohoto nábytku v ČR. Samozřejmě zde najdete i sedací soupravy, postele, kuchyně, židle, zahradní nábytek a vše co potřebujete k zařízení interiéru... A také vlastní dopravu po celé ČR... Vítejte ve Vašem světě nábytku... E-shop s nábytkem jak má být, je tady pro Vás...

PREFA

Praha

Na českém trhu je firma PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. od roku 2004. PREFA má všestrannou nabídku nejkvalitnějších produktů pro Vaši střechu a fasádu.

Okna JIS s.r.o.

Praha, Plzeň, Strakonice, Česká Lípa

Poctivá výroba v České republice Pokud chcete v oboru s tvrdou konkurencí vydržet přes čtvrt století, nestačí jen věřit a mít štěstí. Když je tím oborem navíc dynamicky se rozvíjející výroba a prodej oken, nestačí ani být jeden den první a usnout na vavřínech. Denně pracujeme na tom, abychom byli pro naše zákazníky nejlepší volbou na trhu. Vzhledem k tomu, že 25 let rosteme, rozšiřujeme výrobu i prodej, dáváme práci dalším lidem a sbíráme množství kladných referencí, troufáme si říct, že se nám náš cíl skutečně denně daří splnit.

Max Kupka - AW PLOTY

Opava

Max Kupka je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zabýváme se dovozem výrobků firmy WIŚNIOWSKI jako jsou například sekční garážová vrata, kované ploty, výklopná vrata, průmyslová vrata, plotové dílce a další. Jsme autorizovaný dovozce pro Českou republiku. Naše dodavatele najdete v každém kraji České republiky.

Honda Stroje.cz

Praha

Zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

ATEG TEPELNÁ TECHNIKA, S.R.O.

Praha

ATEG TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o. je ryze česká certifikovaná společnost působící v oblasti vytápění a optimalizace nákladů již od roku 1994. Od samého počátku své existence nabízí produkty a služby nejvyšší kvality s orientací na spokojenost zákazníka. Současné zaměření společnosti je komplexní řešení zdroje vytápění, přípravy teplé užitkové vody, řízeného větrání a chlazení pro byty, rodinné domy, penziony, bytové domy a nejrůznější provozovny tak, aby bylo dosaženo optimalizace energetické náročnosti při zachování maximálního komfortu.

Babynabytek s.r.o.

E-shop CZ

Specializovaný obchod s dětským nábytkem a příslušenstvím.

Mand CZ s.r.o.

Praha 4

Tu nejdůležitější práci jsme udělali za Vás :) Vybrali jsme ty nejkvalitnější české výrobce interiérových dveří a pečlivě připravili jejich nabídku. Doporučujeme navštívit náš stylový showroom (prodejnu) o výstavní ploše 330 m2 kde si všechny typy dveří můžete v klidu prohlédnout a osahat.

C V B s.r.o. Ventilátory a klimatizace

E-shop CZ

Ventilátory Digestoře Odvlhčovače Hygiena Topidla Zvlhčovače Čističky vzduchu Aromaterapie Klimatizace Rekuperace Náš internetový obchod získal stejně jako loni certifikát „Kvalitní firma“, přičemž toto ocenění je odrazem naší dlouholeté práce.

WePLAST

Havlíčkův Brod

Zakládáme si na odbornosti a osobním přístupu. Ohledně veškeré problematiky, která se týká epoxidových podlah, s vámi bude jednat majitel firmy Ing. Karel Weber, který jako fyzická osoba podniká od roku 1998, v oboru podlahářství začal ale pracovat už v roce 1990. Jeho syn Hynek Weber vede středisko Anhydrity, které vzniklo v roce 2008, a pomůže vám se vším, co se týká lití anhydritových, litých betonových a pěnobetonových podlah.

Dopner.cz

Brno

Jsme specialisté na odpadové nádoby

Realspektrum a.s

Brno

Realitní společnost REAL SPEKTRUM se stará o bezpečný prodej vašich nemovitostí již od roku 1991. Hlavní sídlo naší realitní kanceláře se nachází naproti parku Lužánky, v těsné blízkosti OC Meta na Lidické 77 v Brně. Dostanete se k nám městskou hromadnou dopravou a to tramvají č. 1 a 6 nebo trolejbusem č. 25 a 26, zastávka Pionýrská. Pro ty z vás, kteří k nám zamíříte autem, máme připravené bezplatné parkování ve dvoře. Můžete se těšit na moderně zařízené prostory s dostatkem místa pro vaše pohodlí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Plastové Bazény EU

Tišice

Jsme přímo výrobci a díky tomu máme skvělé ceny, rychlé a kvalitní služby a můžeme splnit jakékoliv požadavky. Vše realizujeme po celé ČR. Díky našemu působení v řadě bazenářských firem jsme skloubili to nejlepší a můžeme se pyšnit více jak 10ti letými zkušenostmi. Neváhejte nás kontaktovat.

My Architect

Praha a střední čechy

Nabízím zpracování architektonické studie novostavby, rekonstrukce nebo úpravy interiéru. Z ní následně vycházím při tvorbě stavební dokumentace. Jedná se nejčastěji o dokumentaci ke stavebnímu řízení, prováděcí dokumentaci nebo projekt interiéru. Vedle základních služeb Vám poskytnu také další nezbytné informace v oblasti nemovitostí, zhodnocení stavu objektu, stavebního práva, zaměření staveb, odborných průzkumů, poradenství v oblasti materiálů a technologií, rozpočet, zajištění komunikace s úřady apod. Před zahájením prací je vhodné si připravit podklady a stavební program. Architektonický návrh Vám vypracuji na základě konzultací, zaměření a dalších průzkumů. V první fázi se jedná o řešení dispozice a uspořádání prostorů a hmot. V další fázi se zaměřuji na materiálové a barevné řešení doprovázené fotorealistickou vizualizací. Schůzku je možné domluvit na místě stavby nebo v mé kanceláři u metra Vltavská.

Aleš Ležatka

Brno

Fotografický ateliér zaměřen na fotografování architektury a interiérů. Dokumentární fotografie.

Apex Arch s.r.o.

Praha

Atelier designu a architektury v Praze. Typové i zájazkové projekty rodinných domů.

Domy na klíč

Brno

Hlavní předností naší společnosti je stavba moderních nízkoenergetických rodinných domů na klíč a to s vysokým standardem za rozumné ceny. Působíme na trhu již více než 12 let. Specializujeme se na stavbu klasických zděných konstrukcí a moderních dřevostaveb.

iKuchyne

Bratislava

Kuchyně na míru se službami architekta.

MORA

Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí od roku 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném a moderním stylu.

vaidaDESIGN

Praha 3-Vinohrady

Interiérové studio vaidaDESIGN se zaměřuje na návrhy, design a realizace soukromých a komerčních interiérů. Naše služby obsahuje konzultace, návrhy interiérů až po realizace na klíč. Rekonstrukce, stavba domu, nebo jen dekorace interiéru – vše bereme jednoznačně zodpovědně a s individuálním přístupem ke každé zakázce.

Ateliér bytový architekt

Praha 7

Jsme ateliér zaměřený na návrhy a realizaci interiérů. Poskytujeme klientům všechny služby spojené s touto tvorbou již od roku 2000. Poskytujeme kompletní servis od návrhu po jeho realizaci. Navrhujeme interiéry v Praze a po celé ČR. Specializujeme se na interiérový design, na tvorbu nadčasového a propracovaného prostředí, odrážející osobnost a preference klienta. Realizace interiéru dle návrhu, rekonstrukce, stavební úpravy, autorský dozor při realizaci Spolupráce s ověřenými dodavateli vybavení a kvalitními řemeslníky

AUTO - ZUSKAROVÁ

708 00 Ostrava Poruba

Naše Autopůjčovna Zuskarová sídlící v lokalitě Ostrava-Poruba je už dlouhé roky spolehlivým partnerem pro půjčení auta v Ostravě a okolí. Vozový park je rozsáhlý, půjčujeme osobní automobily, dodávky, mikrobusy, minibusy i obytné vozy, a to už od 230 korun na den bez skrytých poplatků. Klient vždy ví, kolik zaplatí, a při dlouhodobém pronájmu jsou ceny ještě výhodnější. Naše půjčovna aut Ostrava disponuje vlastním autoservisem, díky tomu ručíme za 100% stav všech vozidel. Naše auta dostávají tu nejlepší péči, jsou čistá a připravená jen pro vás.

Saunaproject

63400 Brno - Nový Lískovec

Finské sauny vyrábíme formou ruční výroby a to kompletně v České republice. Naši špičkoví truhláři rádi splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů, finské sauny na míru vyrábíme v mnoha velikostech a provedeních. Detailní zpracování, prémiové materiály a kvalitní vybavení jsou hlavní benefity, kterými námi vyrobené sauny disponují. Nechte se unést příjemnou atmosférou luxusních saun značky SAUNAPROJEKT s.r.o., při které společně s potem bude odcházet i únava a stres.

SUNSYSTEM, s.r.o.

Veselí nad Moravou

Stínící technika pro dům a zahradu - rolety, venkovní žaluzie a vnitřní stínění, hliníkové rolety, markýzy a pergoly. Nabízíme také 3D vizualizaci pergol a plotů. Firma SUN SYSTEM s.r.o. vznikla v roce 1994 a dnes je jednou z největších montážních firem stínící techniky v České republice. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Veselí nad Moravou a od počátku společnosti bylo cílem dodávat našim zákazníkům kompletní sortiment a služby v oblasti stínící a garážové techniky. Od počátku firmy jsme výrobci předokenních rolet Alukon a Building Plastics. Za tuto dobu jsme schopni dodat veškerá řešení, týkající se předokenních rolet, podomítkových rolet, rolet do překladů a nově i screenových rolet. K roletám dodáváme pouze ověřené značky pohonů Becker, Somfy a SIMU, na které poskytujeme nadstandardní záruku. V roce 1999 jsme rozšířili své působení i v rámci Slovenské republiky, kde jsme založili společnost SUN SYSTEM SR s.r.o. Za velmi krátkou dobu se nám podařilo vybudovat kvalitní zázemí pro poskytování našich produktů v několika regionech na Slovensku. Specializovaný tým odborných pracovníků a pouze ty nejkvalitnější dodavatelské společnosti v našem oboru nám zajistili pevné místo na trhu se stínící a garážovou technikou. Mezi naše dodavatele patří pouze kvalitní a ověřené značky: Gardendreams, Suntech, ShadeLab, WOundWO, Alukon, Building Plastics, Becker, Somfy, Hormann, BFT, Stobag, Neva, Leha a Luxaflex.

SOFTUB CZ s.r.o.

Praha + E-shop

Přenositelná, měkká, komfortní konstrukce, úsporný provoz, skvělý design a snadná instalace. To jsou jedinečné vířivky Softub.

Kvalitní plachty

Děčín II, 405 02

Optické zakrytí výrazným způsobem rozšíří možnosti užívání Vašich stávajících prostor, jako jsou pergoly, zahradní přístřešky a jiná venkovní místa. Ve výrobě plachet pro zakrytí i opláštění máme mnohaletou praxi a jsme schopni vytvořit také atypické tvary plachet. Naše firma realizuje zakázky již 30 let pro český i zahraniční trh.

HOME 3 s.r.o

Praha

<b>„Jsme česká technologická firma, která vyvinula systém zdravého domu inspirovaný filosofií feng shui“</b> Aktivní dům = soulad mezi úsporným vytápěním, výrobou vlastní energie a kvalitou vnitřního prostředí - Pasivní dům šetří spotřebu tepelné energie, zanedbává ale problematiku „výměny vzduchu“ v obytném prostoru. - Alternativou vysoké investice do maximální možné izolace je investice do obnovitelných zdrojů – přerozdělení finančních prostředků. - Vedle sledování jediného parametru – úniku tepla - se aktuálním trendem moderního zdravého domova stává jeho aktivace. - Naše domy s technologií HOME3 akcentují důležitost regenerace vnitřního prostředí při minimalizaci energetických nákladů.

KKCG Real Estate Group

Praha 3

KKCG Real Estate Group KKCG Real Estate Group je členem investiční skupiny KKCG. Byla založena v roce 2012 za účelem efektivního řízení real estate projektů skupiny. Hlavním předmětem její činnosti je rezidenční a komerční development a facility management. Společnost dále monitoruje trendy a trhy v oblasti real estate, vyhledává vhodné investiční příležitosti a poskytuje poradenskou činnost pro mateřskou společnost KKCG SE. Vize společnosti KKCG Real Estate Group je vytvářet trvalé hodnoty spojením genia loci s inovativní architekturou v duchu zásad udržitelného rozvoje. Kromě top´rezidence v Šáreckém údolí a Pomezí realizuje KKCG Real Estate Group i obchodní a kancelářské centrum BOŘISLAVKA, které se nachází na ulici Evropská v Praze 6. Pro více informací k projektu Bořislavka navštivte prezentaci na www.borislavka.cz. KKCG Real Estate Group rovněž vlastní FM&S Czech a.s., která spravuje nemovitosti skupiny KKCG a 51% podíl ve společnosti IPM - Industrial Portfolio Management a.s. .

Obchod s dárky

Hvozdná, 763 10

Jsme internetový obchod, který nabízí dárky pro každou příležitost, dále maškarní a karnevalové masky, textil a doplňky s potiskem, žertíky a srandičky, pyrotechnika.

MOODEN s.r.o.

Praha 10

V našem designovém studiu Mooden v Praze se staráme o to, aby se vaše představy o interiéru staly skutečností. Navrhujeme a realizujeme všechny typy interiérů – ať už jde o velké hotely, kanceláře, komerční prostory, celé rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti. Píšeme o interiérovém designu: interier.design.

Modul Company

Bratislava

Společnost se specializuje na výstavbu dřevěných altánků a zahradních domečků. Poskytuje individuální řešení pro své zákazníky s důrazem na kvalitu materiálů a precizní zpracování. Jejich odborný tým vyhovuje různým potřebám a preferencím, a to po celém Slovensku.

PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI

Zlín, Brno

Jsme tým architektů a stavebních inženýrů, který navrhuje a realizuje stavby od prvotního nápadu až po předání hotové stavby investorovi. Sídlíme v Brně a ve Zlíně, služby ale nabízíme v celém Jihomoravském a Zlínském kraji jako například v Kroměříži. Tvoříme vstřícnou, svěží a tradice znalou architekturu. Podílíme se na všech stupních projektu, zajišťujeme autorský dozor a koordinujeme navazující průzkumy, výběrová řízení i další procesy vzniku stavby.

Architekt Josef Křížek

140 00 Praha 4

Architekt interiérů i exteriérů a zahrad.

PODHAJECKY.CZ

Liberec 3

SOLAR - STOP | Protisluneční a ochranné fólie

Praha

Zaměřujeme se na prodej a instalace okenních, bezpečnostních, UV i tepelněizolačních folií a autofólií. Zajišťujeme distribuce a školení montážních firem. Nabízíme celopolepy vozidel, dekorativní a design fólie.