Koupelny

Koupelny

1

Vyhledat profesionály:

Ravak a.s.

Příbram

Jsme největším prodejcem sanitárních výrobků v České republice. Působíme ve více než 50 zemích po celém světě. Naše výrobky jsou známé a oblíbené hlavně kvůli kvalitnímu provedení, designu a následné péče o zákazníka. Pokud ještě nemáte koupelnu od Ravaku, tak neváhejte, navštivte naše stránky a objednejte ještě nyní!

LE BON, s.r.o.

Brno

Koupelnový nábytek vyrábíme s nadšením od roku 1996. Neustále se učíme. Sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích. Nasloucháme našim zákazníkům. A přemýšlíme. Máme k dispozici moderní výrobní technologie a zručné řemeslníky. Výsledkem je nábytek LE BON. Vše začalo již dříve, v roce 1992. Tehdy zakladatel firmy René Novák, ještě jako vysokoškolský student v rámci studií v severoitalském městě Reggio Emilia, navštívil proslulý veletrh sanitární techniky Cersaie v Bologni. Byl naprosto ohromen rozmanitostí existujících produktů. … Budoucí kariéra byla jasná. Po počátečních pokusech s dovozem koupelnového nábytku padlo rozhodnutí: Chci sám navrhovat a vyrábět. Filozofie byla od počátku dána. Koupelnový nábytek nejsou pouhé kubíky skladovacího místa. Koupelna LE BON chce být plnohodným obytným prostorem, funkčním a krásným. Le bon, to jsme my. René a Klára Novákovi

ROLTECHNIK a.s.

Třebařov

Společnost ROLTECHNIK byla založena roku 1991 a patří k prvním společnostem v regionu Východní Evropy v oblasti výroby a distribuce sprchových koutů, akrylátových van, vaniček a hydromasážních zařízení. V současnosti společnost vlastní 2 výrobní závody v Třebařově a Červené Vodě s výrobními a skladovými prostory o celkové rozloze 16.000 m2. Již od prvních počátků své činnosti slavilo precizní zpracování jejich výrobků úspěch nejenom v ČR, ale i na nejnáročnějších trzích jako jsou Německo, Rakousko, Švýcarsko atd. V současné době působí aktivně společnost ROLTECHNIK na více než 15-ti evropských trzích. Vysoký tržní podíl společně s filozofií pokrýt celé spektrum potřeb zákazníků vyústil v segmentaci jednotlivých značek společnosti. Dnes nabízíme své výrobky pod dvěma ucelenými značkami ROLTECHNIK a SANIPRO. V sortimentu firmy lze najít řešení pro každou koupelnu, požadavky zákazníků lze navíc řešit i netypizovanými výrobky na míru. Při vývoji a výrobě našich výrobků je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Velký důraz je kladen na uplatňování moderních systémů řízení kvality. Společnost ROLTECHNIK je držitelem certifikátů kvality a environmentálního managementu podle mezinárodních norem.

Vodovo.cz

E-shop CZ

S pečlivostí jsme pro Vás připravili specializovanou nabídku, úzce zaměřenou na vodovodní baterie, kuchyňské dřezy, koupelnové doplňky a sprchový program. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší tuzemské i zahraniční výrobce. Nenajdete sice u nás stovky značek, ale máte jistotu, že s naším sortimentem určitě nešlápnete vedle - za kvalitu našich vodovodních bateríí a kuchyňských dřezů ručíme svojí hlavou. V naší nabídce najdete jak designové vodovodní baterie, tak střední i ekonomickou třídu. Dřezy dnes nejen, že plní svou funkci, ale jsou vyvíjeny také pro Vaše a sousedovo oko :) Samozřejmostí jsou i kuchyňské dřezy a vodovodní baterie pro ty nejnáročnější zákazníky - náš obchod je pro VŠECHNY! Budeme velice rádi, pokud se rozhodnete u nás nakoupit.

Koupelnové Vybavení.cz

Moravská Třebová

Prodej sanitárního a koupelnového vybavení. Nejlepší ceny a nejlepší výběr. Navštivte náš eshop a vyberte si, jak zařídit Vaši koupelnu. Spolupracujeme s těmito výrobci: Roltechnik, Raf, Santech, Grohe, Hansgrohe, Teiko, Geberit, Jika, Cata, Gelco, Sapho, Lebon, Ravak a další.

KOUPELNY PEGAS s.r.o.

Brno

Společnost Koupelny Pegas byla vytvořena profesionály, kteří mají v oblasti koupelnového vybavení takřka dvacetileté zkušenosti. Díky tomu jsme vám schopni fundovaně poradit s výběrem vhodného vybavení, a to včetně jeho parametrů. Co všechno naleznete v našem e-shopu? Především sprchové kouty a sprchové boxy, vodovodní baterie či vany. Naše nabídka je ovšem daleko širší. Jsme si vědomi toho, že mnozí zákazníci si chtějí udělat představu, jak bude zvolený výrobek „zapadat“ do jejich koupelny. Proto vám v případě zájmu vypracujeme grafický 3D návrh. Zároveň spočítáme spotřebu materiálu, vytvoříme cenovou kalkulaci a kompletní zakázku vám přivezeme. Poskytujeme nicméně také možnost vyzvednutí zboží na výdejním místě v Brně, kde je možné velice snadno zaparkovat. Svým zákazníkům dále nabízíme samotnou realizaci i rekonstrukci koupelen. Zboží vám tedy nejen dovezeme, ale koupelnu rovněž obložíme a její nové vybavení rychle a kvalitně nainstalujeme. To vše za velmi příznivé ceny! Věříme totiž, že pouze naprosto spokojený zákazník se k nám opět vrátí.

Dřevojas

Svitavy

Sedime.cz

Brtnice

EMAKO.CZ s.r.o.

500 03 Hradec Králové

Emako je obchod, kde najdete více než 12 000 produktů z různých kategorií. Máme kuchyňské doplňky, koupelnové doplňky, kreativní výrobky pro skladování, stejně jako zahradní nábytek, cestovní doplňky a mnoho dalších. Nabízíme výrobky takových známých německých firem, jako jsou Wenko a Zeller, které se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale i jedinečným designem. Spolupracujeme také s moderními výrobci z Nizozemska, jako je například Excellent Houseware, Home & Styling Collection, La Cucina a další.Jsme také partnery celosvětově známé německé firmy KOZIOL. Každý výrobek společnosti KOZIOL je malé umělecké dílo užitého umění. Tato firma při výrobě používá plasty nejvyšší kvality bez chemických přísad, které mohou být škodlivé pro životní prostředí nebo zdraví.Náš obchod se neustále rozvíjí, sledujeme trendy interiérových dekorací a každý měsíc přinášíme módní novinky pro dům a zahradu. Společně s námi budete vždy o krok vpřed!Emako je obchod, kde si každý najde něco pro sebe. Zveme vás na nákupy!

Mujrendlik.cz

Říčany - Jažlovice

Hezká koupelna s.r.o.

Brno

Hezká koupelna se specializuje na koupelnové vybavení již více než dvacet let. Značka nabízí produkty přímo od ověřených výrobců, což pro zákazníky znamená záruku kvality i výhodnější cenu. Naleznete zde několik sérií sprchových koutů, volně stojících van, ale také sprchové vaničky, dveře do niky, sprchové a vanové zástěny a jiné. Hezká koupelna kromě nabídky vlastních produktů zajišťuje internetový prodej širokého sortimentu koupelnového vybavení a doplňků, který čítá více než 30 000 položek. Mimo výše uvedené zde naleznete také např. vodovodní baterie, WC sedátka, sanitární keramiku, hydromasážní vany nebo koupelnový nábytek. Samozřejmostí je garance individuálního přístupu k zákazníkovi.

Siko - koupelny - kuchyně

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Největším koupelnovým centrem v Čechách je showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.

WATERSAVERS, s.r.o.

Brno

<b>Ušetříme Vám 50 % vody a k tomu 4,5x více energie než LED žárovky</b> LED žárovky jsou dnes skutečný hit co se úspor týká, pojďme tedy srovnat naše šetřiče s těmi nejlepšími LEDkami. Každý ví, že ty nejlepší LEDky dokáží ušetřit až 90 % energie, málokdo však ví, že osvětlení se podílí na celkové spotřebě energie domácnosti pouze z 2,6 %. Šetří se sice hodně, ale na špatném místě – vyjídáte pouze drobky z koláče spotřeby. Vybavit domácnost šetřiči WATERSAVERS® je zpravidla levnější než vybavit stejnou domácnost LED žárovkami, protože cena za jeden kus je přibližně stejná – kvalitní LEDka stojí 200–400 Kč. Počet světel v domácnosti je ale vyšší než počet baterií, sprch a toalet. Navíc s WATERSAVERS® šetříte na správném místě, na ohřevu vody. Snadno tak dosáhnete úspory 50 % na ohřev vody – ukousnete si pořádné sousto.

AkoupelnyAtopeni.cz

Rumburk

Jsme specialisté na topení a koupelny. Dodáváme špičkové zboží od předních výrobců. Máme vlastní sklady o cca 14 000 m² a kamennou prodejnu.

Waterfall® retro baterie

Prachatice

Retro koupelny eshop, rustikální a designové vodovodní baterie, umyvadla, Waterfall ®

PGrupo CZ

Praha

Provozujeme autorizovaná koupelnová studia specializovaná na luxusní koupelny. Prodáváme kompletní sortiment značky PORCELANOSA Grupo. K dispozici je veškeré vybavení pro koupelny: dlažby, obklady, sanitární keramika, vodovodní baterie, vany, vířivky, sauny, sprchové kouty, koupelnový nábytek.

Porcelanosa grupo CZ

Praha

Provozujeme autorizovaná koupelnová studia specializovaná na luxusní koupelny. Prodáváme kompletní sortiment značky PORCELANOSA Grupo. K dispozici je veškeré vybavení pro koupelny: dlažby, obklady, sanitární keramika, vodovodní baterie, vany, vířivky, sauny, sprchové kouty, koupelnový nábytek.

Zrcadla Sklomat

Krnov

Koupelnová zrcadla přímo od výrobce. Velký výběr za skvělé ceny. Pokud si nevyberete z nabídky hotových zrcadel, UDĚLÁME VÁM JAKÉKOLIV ZRCADLO NA MÍRU. ZKUSTE NÁS.

Sklomat - sprchové kouty na míru

Krnov

BEZRÁMOVÉ SKLENĚNÉ SPRCHOVÉ KOUTY A ZÁSTĚNY VYROBENÉ Z 8MM BEZPEČNOSTNÍHO SKLA. SKLO JE TEPELNĚ TVRZENÉ(KALENÉ). SPRCHOVÝ KOUT LZE NAINSTALOVAT JAK NA VANIČKU, TAK PŘÍMO NA PODLAHU.

IL BAGNO

Praha 5 Smíchov

Koupelnové a interiérové studio nabízí profesionální služby oboru,obklady,dlažby,vany,sprchy,sanitární keramika,radiátory,nově tapety,nábytek,osvětlení,ložní prádlo,doplňky,svíčky,zrcadla.Designové bombonky pro Vaše interiéry.Srdečně zveme na návštěvu studia při šálku dobré kávy.Kontakt Adamová Petra 602782288

M.B.Keramika spol. s r. o.

Brno

Prodáváme keramické obklady, dlažby a sanitární vybavení do koupelen. Nejvíce se však zaměřujeme na velkoformátové obklady a dlažby, designové obklady a dlažby imitující dřevo do interiéru i exteriéru. V naší nabídce najdete i exteriérové dlažby o tloušťce 2 cm, které jsou vhodné pro pokládku na terče, do trávy či do štěrku.

LUXO koupelny

Litvínov

LUXO koupelny je internetový obchod, který se zaměřuje na prodej kvalitního koupelnového vybavení a ostatního zařízení pro dům či byt za rozumné ceny. Nabízíme koupelnové zboží prověřených výrobců: koupelnový nábytek, koupelnové skříňky s umyvadlem, doplňkové koupelnové skříňky, vany, vanové zástěny, sprchové kouty a sprchové vaničky, zrcadla, vodovodní baterie, masážní vany, hydromasážní a parní boxy, průtokové ohřívače vody a masážní panely, umyvadla, koupelnové radiátory, koupelnové doplňky a ostatní vybavení koupelny, domu a zahrady.

KoupelnaProTebe

Tetčice

Internetový prodej koupelnového zboží. Dodáváme koupelnové vybavení a sanitární zboží značky ARTTEC. Nabízíme masážní, parní i sprchové boxy, sprchové kouty, sprchové dveře, vodovodní baterie, sprchové hlavice, parní lázně, vany a vanové doplňky. Jsme první importér masážních boxů v ČR