Okna a dveře

Firmy nabízející okna, dveře a vše okolo

1

Vyhledat profesionály:

PGOkno s.r.o.

Plzeň

Naše společnost vyrábí plastová okna a dveře systému KÖMMERLING.

Grimax

Roudnice nad Labem

Společnost Grimax, s.r.o. je stabilní obchodní firma působící na českém a slovenském trhu již 15 let. Zabýváme se zejména prodejem rámových dveří a obložkových zárubní a dalších produktů pro stavbu, bydlení a zahradu jako jsou např. infrakabiny, parapety a další. Sortiment neustále rozšiřujeme. V Roudnici nad Labem máme vzorkovou prodejnu a vyškolený tým pracovníků, kteří jsou připraveni vám odborně a kvalifikovaně poradit s výběrem. Náš sortiment rovněž dodáváme do distribuční sítě obchodním partnerům po celé ČR. Jsme významným a dlouholetým dodavatelem do hobby řetězců Baumax, Bauhaus a Unihobby. jsme prověřená stabilní společnost s 15ti letitou zkušeností na českém a slovenském trhu jsme průkopníci v zavádění nových technologií a nových produktů (na český trh jsme jako první přivezli plovoucí podlahy nebo např. infrakabiny) dodáváme nejkvalitnější rámové dveře na trhu největší naší devizou jsou rychlé dodací lhůty všechno zboží si můžete prohlédnout na naší vzorkové prodejně naši pracovníci jsou odborně proškoleni a jsou připraveni konzultovat vaše dotazy a kvalifikovaně poradit s nákupem

Atex Planá s.r.o.

Praha, Jihlava, Planá nad Lužnicí

Střešní okna, půdní schody, dveře a zárubně, plastová a dřevěná okna a dveře, špaletová okna, kovové dveře a zárubně, dveřní kování, stavební pouzdra, laminátové podlahy, vinylové a PVC podlahy a garážová vrata dodává firma ATEX rovněž realizačním firmám a koncovým zákazníkům.

PRUNIWERK a.s.

Ostrava

PRUNIWERK a.s. je ryze česká výrobně – obchodní společnost specializující se na výrobu, dodávky a montáž hliníkových oken, hliníkových dveří, hliníkových prosklených fasád, střešních světlíků, požární odvětrání budov, lehkých stavebních a prosvětlovacích konstrukcí. Dále provozujeme zakázkovou výrobu klempířských prvků z ocelových a hliníkových plechů.

Kování-design.cz

Praha 4

Dveřní kování, dveřní kliky a kování ke dveřím - jsme tým profesionálů s dlouholetou praxí se zaměřením na interiérové dveře a dveřní doplňky. Dále u nás najdete navazující sortiment, jako je např. kování ke dveřím, madla na dveře, zámky, cylindrické vložky EVVA, koule na dveře, ale i pouzdra ECLISSE a krbové nářadí.

Stavební pouzdra Eclisse

Praha 4

Stavební pouzdra ECLISSE jsou dokonalým řešením pro posuvné dveře. Letitý vývoj a úzce specializované zaměření na stavební pouzdra a posuvné systémy řadí stavební pouzdra ECLISSE mezi špičkové výrobce tohoto stavebního prvku. Celosvětově je registrováno více jak 30 patentů, které dělají stavební pouzdro ECLISSE dokonale připravené pro bezproblémové každodenní používání po desetiletí.

ARTOKNA s.r.o.

Brno

Firma ARTOKNA s.r.o se vypracovala z malé firmy mezi velké dodavatele plastových oken, dřevěných euro-oken a hliníkových oken a dveří. Jsme česká společnost s českými zaměstnanci a obchodními a montážně-obchodními zástupci v celé republice. Z ročního obratu několika milionů před rokem 2000 jsme se vypracovali na produkci, která se pohybuje mezi 60-80.000.000 korun bez DPH ročně. Nejsme zatíženi žádnými úvěry a každoročně našim odběratelům deklarujeme také naši bezdlužnost vůči státním institucím, které je podmínkou získávání větších veřejných zakázek. Máme stabilní dodavatele, díky kterým můžeme zákazníkům nabídnout plastová okna i eurookna s prodlouženou záruční lhůtou. V letech 2012 a 2013 jsme získali také ocenění AA - vynikající, od ratingové firmy Čekia, které provádí kontrolu a finanční audity českých firem. Firma ARTOKNA s.r.o. se zařadila mezi 100 TOP firem v ČR. Naše plastová okna a euro-okna patří k těm nejlepším na trhu.

Kružík

Kroměříž

S více než dvacetiletým působením na trhu je dnes společnost KRUŽÍK s.r.o. již tradičním výrobcem sekčních garážových a průmyslových vrat. Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu ji řadí mezi největší tuzemské producenty v tomto oboru. Naše společnost se v posledních letech stále výrazněji prosazuje i v evropském měřítku a v současnosti máme pravidelný odbyt již v 11 evropských zemích. Nejmodernější technologie výroby sekčních vrat garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK s.r.o. i certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti. Bezpečný provoz zaručuje přísná evropská norma EN 13241-1. Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku výrobků i vysokou flexibilitu s vyškoleným týmem odborných pracovníků. Garážová i průmyslová vrata vyrábíme vždy přesně na míru a tím dosahujeme toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Jsme schopni vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

antos manufaktura s.r.o.

Brno

ČESKÁ ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Jsme rodinná společnost založená a postavená na 15 letech zkušeností. Působíme především v České republice a na Slovensku. Naše společnost se zabývá zakázkovou výrobou posuvných systémů, stodolových dveří a doplňků. Všechny produkty pochází výhradně z naší vlastní produkce. Veškeré dílčí části výroby se odehrávají v české republice a jsou vyrobeny českými řemeslníky. Po mnohaletých zkušenostech jsme společně s konstruktéry navrhly vlastní designy retro posuvných systémů. Všechny naše posuvné systémy jsou vyráběny kompletně z české ocele a slovenských ložisk. V součastnosti nabízíme několik typů koleček a zavěšení pro dřevěné dveře i skleněné dveře. Kromě standardních povrchových úprav v odstínech šedé, černé a antracitové, nabízíme i další barvy dle vzorkovníku RAL. Umíme vyrobit i posuvný systém dle nákresu nebo představy zákazníka. Specializujeme se na zakázkovou výrobu atypů jako jsou kolejnice i v několika metrech délky, speciální úchycení pro netradiční realizace a mnoho dalších zakázkových úprav. Díky kvalitě materiálů můžeme garantovat funkčnost po desítky let. Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku stodolových dveří, známých jako barn door. Dveře vyrábíme jak posuvné, pro retro posuvné systémy, pro moderní posuvné systémy, ale i do stavebního pouzdra. Dveře ve stejném stylu vyrobíme i jako kyvné, případně doplněné o zárubně. Na přání zákazníka připravíme i dveře v netradičních rozměrech, nebo z atypických dřevin. Často jsou naše dveře doplněny o skleněné výplně ať už čiré, barevné nebo ornamentní. Pro exteriérové instalace osazujeme izolační a bezpečnostní skla. V nabídce najdete i stodolové dveře s tabulovým nátěrem, vhodné do dětských pokojů, nebo restaurací a bister. Naopak pro soukromé interiéry, především šatny a koupelny vyrábíme dveře s vestavěným zrcadlem Používáme nejkvalitnější české dřevo, především smrk. Na přání zákazníka vyrábíme i z dalších běžně dostupných dřevin jako je dub, buk, modřín. Povrch pro vyniknutí struktury a kresby dřeva umíme kartáčovat a vytvořit tak 3D strukturu povrchu. Finální úpravu provádíme opět výhradně českými barvami, laky a lazurami. Vše je zprácováno našimi stolaři za použití tradičních výrobních postupů Dokážeme na míru připravit řešení pro každý interiér, proto je naše společnost vyhledávána nejen koncovými zákazníky, ale především výrobci dveří a oken, stolaři, architekty a projektanty. Naše výrobky si můžete zakoupit buď prostřednictvím internetového obchodu a současně jsou naše výrobky k vidění po předchozí dohodě i v showroomu v sídle firmy. Samozřejmostí je i nabídka profesionální montáže na naše produkty Zakládáme si na kvalitě výrobků a proto i vzhledem k šíři sortimentu se kování i dveře vyrábí na zakázku s dodacími lhůtami uvedenými v obchodních podmínkách

KLIKSHOP s.r.o.

Milovice

Jsme společnost, která se zabývá prodejem klik, madel, kování a doplňků. Nabízíme nejširší sortiment kovaných doplňků a kování. Ke každému modelu kliky existuje varianta na štítě, rozetová i okenní klika v jednotném designu. Najdete u nás kované madla, petlice, závory, kované zámky, bezpečnostní kování a další kované doplňky. Veškeré kování je dostupné v 13ti povrchových úpravách. Tradiční výroba ze železa od roku 1925. Země původu Itálie. Naše kování si můžete zakoupit prostřednictvím internetového obchodu www.kliky-doplnky.cz.

ERKADO CZ s.r.o.

Praha

Společnost ERKADO se již 35 let zabývá vlastní výrobou dveří a jejich prodejem. Při výrobě dveří používá moderní, vysoce technologická zařízení evropských výrobců. Široký sortiment interiérových dveří umožní vybrat si takové dveře, po nichž už dávno toužíte. Naše společnost realizuje uživatelsky příjemný a velmi pohodlný systém prodeje.

PERITO s.r.o.

Znojmo

Vchodové dveře. Vybírejte z pestrého výběru designových i klasických modelů vchodových dveří v plastovém i hliníkovém provedení od tradičního českého výrobce. Odborné konzultace k produktům obdržíte na více než 500 prodejních místech po celé ČR, kde vám poradí, jaké dveře se hodí k vašemu domu.

ADLO - bezpečnostní dveře

Praha 4

Již 28 let společnost ADLO prodává bezpečnostní dveře. V současné době prodává své produkty v 6 evropských zemích: Česká republika, Slovensko, Německo, Rakousko, Švýcarsko a Dánsko. Její hlavní strategií je orientace na zákazníka a jeho představy, požadavky, kvalitu výroby, výhodnou cenu, termín dodání a profesionální služby včetně NONSTOP 24hodinového servisu. Disponuje vlastním vývojem, know-how, výrobou, prodejem i kvalitní montáží. Vlastní certifikát kvality ISO 9001:2009.

SOLODOOR a.s.

Sušice

Společnost SOLODOOR a.s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s. Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní. Jako renomovaný dodavatel s dlouholetou tradicí SOLODOOR a.s. úspěšně expanduje také na zahraniční trhy. Významnou pozici společnost v současné době zaujímá zejména na trzích střední a východní Evropy. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k lídrům na trhu interiérových dveří a zárubní. Součástí inovativních strategií společnosti SOLODOOR a.s. je nejen zvyšování kvality dveří a zárubní, ale také snižování výroby na životní prostředí.

PRAMOS, a.s.

Šitbořice

Výroba otvorových výplní, jejich prodej, montáž a zednické zapravení včetně prodeje veškerých doplňků a dalších služeb. Dodávané produkty: - plastová okna a dveře z vlastního profilového systému HORIZONT PS - hliníková okna a dveře z profilového systému PONZIO - automatické dveře - požární uzávěry - garážová vrata značky Kružík - fasádní hliníkové prvky ze systému PONZIO Navštivte jednu z našich 28 poboček po celé ČR. https://www.pramos.cz/kontakty/

Svět oken, s.r.o.

Vsetín

Společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména: - plastová okna, - hliníková okna, - vchodové dveře, - interiérové dveře, - hliníkové dveře, - garážová vrata - rolovací i sekční, - venkovní žaluzie, - venkovní rolety, - markýzy - výsuvné, výklopné, svislé, samostatně stojící, - zasklívání balkonů a lodžií, - a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality. Garantujeme ji již ve smlouvě na dodávku produktů. O kvalitě našich výrobků mohou mluvit desetitisíce spokojených klientů. Vybrané realizace můžete shlédnout na stránce s referencemi naší práce: https://www.svet-oken.cz/reference Pro naše výrobky vybíráme pouze ty nejlepší dodavatele komponentů. Plastová okna a vchodové dveře vyrábíme z kvalitních německých profilů GEALAN, pro výrobu hliníkových oken a dveří využíváme zkušeností a profily společností PONZIO a HEROAL. Navštivte jednu z našich 37 poboček: https://www.svet-oken.cz/cz/pobocky.html

Vltavín, montážní spol. s.r.o

Brandýs nad Labem

Naše společnost Vltavín, montážní, spol. s. r. o. sídlí ve městě Brandýs nad Labem a specializuje se na dřevěná, hliníková, ocelová a plastová okna, dřevěné dveře a eurookna. Mezi naše hlavní činnosti patří výroba oken, montáž oken a dveří a zateplování fasád. Dřevěná a plastová okna, dřevěné dveře, eurookna a další náš sortiment vám rádi pomůžeme vybrat, uděláme předběžnou cenovou kalkulaci a zajistíme dopravu. Při výměně starých oken za nová plastová okna provedeme také zednické zapravení a to tak, aby bylo co nejméně patrné, že k výměně oken došlo. Plastová okna montujeme včetně osazení oken jako jsou parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie a další. Naše služby poskytujeme především ve městě Brandýs nad Labem a v širokém okolí.

Animo Bohemia

Brandýs nad Labem

Hledáte firmu, která vymění stávající <b><a href="https://www.animobohemia.cz/sortiment/vchodove-dvere-rodinnych-domu">vchodové dveře vašeho rodinného domu</a></b> nebo na míru vyrobí a vsadí včetně rámů do vaší novostavby? Obraťte se na nás: již 19 let navrhujeme, vyrábíme a instalujeme vchodové dveře dle přání našich zákazníků. Na <b><a href="https://www.animobohemia.cz/sortiment/hlinikove-vchodove-dvere">hliníkové dveře</a></b> poskytujeme záruku 10 let - natolik jsme si jisti jejich kvalitou. Design dveří sladíme zevnitř s interiérem a zvenčí s <b><a href="https://www.animobohemia.cz/sortiment/garazova-prumyslova-vrata">garážovými vraty</a></b> či barvou okenních rámů. Kromě výroby a instalace vstupních dveří zajistíme i výměnu oken, stavbu <b><a href="https://www.animobohemia.cz/sortiment/zimni-zahrady">zimní zahrady</a></b> včetně stínění makýzou nebo pergoly pro vaši terasu i výměnu garážových vrat - vše ve stejném designu.

Provázková záclona.cz

E-shop CZ

Provázkové záclony jsou velkým hitem současnosti. Těší se velkému zájmu především pro univerzální možnosti použití v interiéru. Naše moderní provázkové záclony se hodí do oken, dveří a dají se využít též pro rozdělení místnosti na dvě části. Záleží pouze na vaší fantazii, jak provázkovou záclonu využijete.

Pomalý montér

Ledenice

Montuji interiérové dveře a obložkové zárubně v Českých Budějovicích, Třeboni a okolí. Se svou prací nespěchám. Snažím se ji udělat pečlivě a poctivě. Tak, aby byl zákazník spokojen.

CRP SERVICE

636 00 Brno

Nabízíme komplexní projekční, dodavatelské a montážní služby, díky kterým se stane hliník nedílnou součástí domácnosti. Hliníková okna a hliníkové zimní zahrady jsou častou volbou u novostaveb i rekonstrukcí. V prvním případě jde především o tepelnou izolaci a využití unikátního materiálu, v druhém o umělé rozšíření obytného prostoru. Hliník je univerzální materiál s velmi širokým využitím, který dokážeme zpracovat a upravit tak, abychom splnili i ta nejnáročnější přání klienta.

SAPELI CENTRUM

Pardubice, Hradec Králové

Zabýváme se prodejem a montáží dveří a zárubní různých variant, stavebních pouzder, podlah., obkladů stěn a vestavěných skříní.

CZECH DOORS a.s.

Prachatice

Výroba interiérových celomasívních dveří a zárubní Děláme české dveře, kterým můžete věřit

i-POHONY.cz

Kutná Hora

Naleznete u nás pohony dvoukřídlých bran, pohony na garážová vrata, ale i pohony na posuvné brány. Stejně tak dodáváme příslušenství jako dálkové ovladače na vrata, bezpečnostní fotobuňky, majáky. Pro výrobu posuvné brány u nás naleznete c profily i pojezdové kladky, pro křídlovou bránu zajistíme panty, šupáky, zámky a další.

Optimi spol. s. r. o.

Praha 10

Zabýváme se zasklením lodžií a balkonů. K zasklení používáme kvalitní finský systém Optimi-Kvadro s posuvnými a zároveň otočnými skly bez svislých rámů. Náš systém si můžete prohlédnout v sídle firmy, kde Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Mimo Prahu nás naleznete také v Brně či Ostravě.

Vekra okna

Česká republika

Jsme největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Máme okna a dveře i pro Vás. Okna Vekra přispívají k lepšímu každodennímu životu mnoha lidí. Vekra je pro zákazníka JISTOTA SPRÁVNÉ VOLBY. S Vekrou má zákazník jistotu: - dodávky kvalitních produktů - bezproblémové realizace - spolehlivých a snadno dostupných služeb - úspory za vytápění - zodpovědnosti k životnímu prostředí Značka VEKRA je považována za jedničku na českém trhu. Naší prioritou jste vy, naši koncoví zákazníci. Chceme vám být co nejblíže prostřednictvím našich více než 70 <a href="http://www.vekra.cz/velke-projekty/kontakty.aspx">obchodních zastoupení</a>, a přispět k tomu, aby se výměna oken stala vesměs příjemným zážitkem a pozitivní změnou ve vašem bydlení.