Bazény a Spa: návrháři a stavitelé

Bazény a Spa: návrháři a stavitelé

1

Vyhledat profesionály:

Spileep

Praha 3

VYTVOŘÍME PRO VÁS LOŽNICI SNŮ Rádi Vám zařídíme ložnici dle Vašich snů, a to od návrhu po realizaci. Pro nás je důležité, že přispějeme ke zlepšení kvality vašeho spánku doma, na chalupě, v dětském pokoji či v pokoji pro hosty. Zabýváme se také tvorbou interiérů pro komerční účely, jako jsou HOLELOVÉ POKOJE, či pronájmy AIRBNB. Navštivte naše stránky pro bližší informace o naší práci.

ININTERIER

Praha 3

NAVRHUJEME INTERIÉRY SOUKROMÉ I KOMERČNÍ. A TO OD NÁVRHU PO REALIZACI. NAŠE NÁVRHY PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM PŘÁNÍM A POŽADAVKŮM. VŽDY SE SNAŽÍME NAJÍT S KLIENTEM SPOLEČNOU CESTU. Více zde: https://www.ininterier.cz/

BAZÉNY - VÝROBA

ČR

Výroba plastových bazénů Bazénové sety za skvělou cenu

SPA Studio s.r.o.

Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

SPA Studio, VÍŘIVKA, VÍŘIVKY, VÍŘIVÝ BAZÉN, VÍŘIVÉ BAZÉNY, VÍŘIVÁ VANA, VÍŘIVÉ VANY, VENKOVNÍ VÍŘIVKA, VENKOVNÍ VÍŘIVKY

Albixon a.s.

Praha

ALBIXON a.s., je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již 20 let. Mimoto dodává ALBIXON svým zákazníkům vířivky, infrasauny, bazénové příslušenství. Další výrobní sortiment tvoří čistírny odpadních vod a jímky. Vlastní prášková lakovna, která je největší svého druhu v EU, umožňuje pak bezchybné zpracování produktů. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti, výkonu, výbavy a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

Saunaproject - shop

Praha

Relax a pohoda ve vlastní domácí sauně nejen v chladných dnech. Objednejte ještě dnes. Bohatá nabídka vybavení pro sauny. Postavte si saunu sami nebo Vám zajistíme montáž. Finské domácí sauny na míru, saunová kamna, saunová topidla, saunové dveře a dveře do sauny, kombinované sauny, včetně dodávek komponentů pro parní sauny, prodej kompletního příslušenství do sauny, montáž a poskytnutí záručního a pozáručního servisu a všechny potřeby pro finské sauny od společnosti Saunaproject.

Plachty na bazén

405 02 Děčín 2

Naše krycí plachty na bazén se vyznačují pěkným vzhledem a vysokou pevností. To vše díky materiálům od špičkových zahraničních dodavatelů a moderní technologií sváření. Bazénové plachty prodáváme ve variantách BASIC, EKONOMIK a TOP. U nás si vybere každý, protože všechny naše výrobky jsou šity na míru konkrétnímu zákazníkovi. Samozřejmostí je i odborné poradenství a servis výrobků.

Alupo

Blansko