Spotřebiče

Spotřebiče

1

Vyhledat profesionály:

Fiber Mounts s.r.o. - Držáky a stojany na televize a monitory

Strážnice, 696 62

Fiber Mounts s.r.o. nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej příslušenství k A/V technice: držáky na televize a monitory stojany na televize a monitory kancelářské držáky na monitory držáky na notebooky a laptopy pracovní stanice - nástěnné, stolní nebo podlahové držáky na projektory držáky na reproduktory podstavce na Tv a monitory nástěnné police na příslušenství kryty a organizéry na kabeláž prodlužky a přepěťové ochrany Velmi široký sortiment se silným zaměřením na kvalitu a dostupnou cenu, odborné poradenství, maloobchodní a velkoobchodní prodej, rychlé doručení - veškeré výrobky máme fyzicky na skladě Společnost Fiber Mounts s.r.o. byla založena roku 2008 a od samého počátku se orientujeme především na A/V příslušenství. Ve svém oboru se velmi dobře orientujeme a rádi Vám poradíme s výběrem nebo co nejvhodnějším řešením Vašich požadavků.

Udírny.cz

Křižanov - Velké Meziříčí

V Křižanově na Moravě vyrábíme fortelný domácí udírny a spoustu dalšího sortimentu pro uzení. Domácí fortelný udírny na maso, klobásky, ryby, i sýry a další. Příslušenství pro uzení - uzenářská štěpka, koření, háčky

shop-jura.cz

Pardubice

Náš specializovaný e-shop JURA se zaměřuje na to nejlepší, co lze v oboru espresso kávovarů, pro které se již vžilo pojmenování „presovače“, najít. Garantem vysoké kvality těchto přístrojů je více než 80letá historie švýcarské firmy Jura, jež věnovala a nadále věnuje zdokonalování a přizpůsobování svých dnes již proslulých kávovarů potřebám zákazníků maximální péči. Švýcarská kvalita pro vynikající kávu! Využijte naše odborné poradenství ZDARMA, jsme tu pro Vás: +420 777 569 386

Cesta k bydleni.cz

Praktické rady, návody a recenze

Chladnička na VÍNO

E-shop CZ

Internetový obchod Chladnička na VÍNO již několik let obchoduje mimo jiné s chladničkami na víno nebo také domácími vinotékami či lednicemi na víno. Všechny tyto výrazy označují speciální chladničku, určenou výhradně ke skladování vína a šampusu. Jsme předním prodejcem těchto produktů na poli internetu a považujeme se za skutečnou "speciálku". Prodej chadniček na víno je nejen naším oborem, ale také naším velkým koníčkem a tomu odpovídá i náš přístup k zákazníkům. Vážíme si každého návštěvníka našeho e-shopu a jsme připraveni reagovat na jeho dotazy či podměty. Jako milovníci dobrého vína cítíme velký potenciál v tomto segmentu trhu. Málo který milovník vína má možnost vlastnit svůj sklep, ale téměř každý už je nyní schopen skladovat víno v optimálních podmínkách právě díky domácím vinotékám. Jsme rádi, že můžeme přinášet tyto speciální chladničky do Vašich domácností či kanceláří a umocnit tak potěšení z konzumace Vačeho vína díky optimálnímu skladování v našich lednicích na víno.

ProPečení.cz

E-shop CZ

Obchod Pro-peceni.cz nabízí cukrářské potřeby a pomůcky na pečení od forem na pečení, potahovacích hmot, polev až po krabice na dorty a cukroví. V nabídce dále naleznete potravinářské barvy a spreje, patchwork na dorty, vykrajovátka a formičky, vypichovače a tvořítka na hmoty a marcipán, krajky a volánky, pomůcky na čokoládu a modelování květin, zdobící špičky a sáčky, dortové formy, potahovací hmoty a další suroviny, jedlý papír, cukrářské posypy a zdobení, párty doplňky.

alza.cz

E-shop CZ

Společnost Alza.cz. již od počátku své historie razí vlastní cestu uspokojování potřeb zákazníka a díky tomuto osobitému přístupu dosáhla svého dominantního postavení na trhu.

Tescoma

Zlín

<b>Značku TESCOMA nemusíme představovat</b> Stala se synonymem pro kuchyňské potřeby, podobně jako ve své době Baťa pokud jde o boty nebo značka Lux, která dala jméno… luxování. <b>Co možná nevíte</b> - TESCOMA je a vždy byla 100% česká společnost se sídlem ve Zlíně, která potřeby do kuchyně nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada našich výrobků proto nese označení světový patent a několik z nich získalo prestižní ocenění za design. - Díky vlastnímu vývoji a důsledné kontrole výroby poskytujeme na naše produkty nadstandardní záruku 3 až 10 let. - Za 20 let od založení společnosti jsme se stali jedničkou na českém a slovenském trhu, ale přední pozici jsme si vybudovali také ve světě. - Obchodní pobočky máme v 7 evropských zemích a z naší exportní centrály v Itálii vyvážíme do více než 100 zemí světa. Šikovné a kvalitní pomocníky s logem TESCOMA tak najde v kuchyních napříč kontinenty. - Všude, kde působíme, budujeme síť značkových Prodejních center, kde zákazníci získají kompletní sortiment a nadstandardní péči.

Infrazářiče ALTATRADING.cz

Odry

Náš e-shop je výhradním dovozcem elektrických infrazářičů Varma Tec a Helios Titan pro český trh. Nákupem v našem e-shopu získáte kvalitní produkty, rychlou dodávku, odborné poradenství a servis. Infrazářiče Varma Tec jsou vhodné nejen pro vnitřní prostory, ale díky své voděodolnosti poslouží i jako venkovní infrazářiče nebo ve vysoce namáhaných výrobních prostorech s výskytem prachu a vlhkosti. Infrazářiče z naší nabídky disponují výkonem od 1300 do 6000 W.

Topenivodaplyn.cz

Praha 5

Topení, voda, plyn je vžitý pojem. I na portálu s tímto názvem najdete zařízení, díly, součásti a služby, spojené s plynovým vytápěním a dalšími blízkými obory, se vším okolo tepla z plynu, vody, kanalizace atd.

Philips Česká republika, s.r.o.

186 00 Praha 8

Cílem společnosti Philips je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplné inovace. Philips je jednička na trhu v oblasti pánského holení a čištění zubů.

Grilmen s.r.o.

E-shop CZ

Grilmen je originální český gril domyšlený do posledního detailu

Zdravotnické potřeby a pomůcky

Bratislava

Navštivte náš zdravotnický obchod Medihum.cz s širokou paletou zdravotnických pomůcek pro lékaře a zdravotnická zařízení. V nabídce máme: ekg přístroje, dopplery, lékařský nábytek alebo dermatoskopy.

C V B s.r.o. VENTILÁTORY A KLIMATIZACE

Chomutov

Již přes 20 let se zabýváme prodejem, montáží a servisem vzduchotechniky do všech interiérů. V našem e-shopu najdete: - ventilátory, - klimatizace, - digestoře, - odvlhčovače, - topidla, - čističky vzduchu, - rekuperace a veškeré potřebné vybavení pro montáž. Rádi vám produkty namontujeme a zařídíme potřebný servis. Pokud si nevíte rady s výběrem, navštivte naši online poradnu: https://www.ventilatory-shop.cz/clanky nebo nás navštivte na naší prodejně v Chomutově.

Gorenje - spotřebiče

Praha 4

Značka gorenje má tradici více než 60 let. Vyrábí domácí spotřebiče, které v sobě spojují vyspělé technologie, výjimečný design a šetrnost k životnímu prostředí. Spotřebiče gorenje koupíte u všech dobrých elektro prodejců, na e-shopech a také přímo v kuchyňských studiích gorenje. V nabídce najdete pračky, sušičky, lednice, varnou techniku jako trouby, varné desky, sporáky, digestoře, mikrovlnné trouby i velmi široký sortiment malých domácích spotřebičů pro přípravu pokrmů, vaření, péči o domácnost i o tělo.