Designéři a umělci

Designéři a umělci

Vyhledat profesionály:

Little design s.r.o.

Praha

Studio Little design bylo založeno v roce 2010 a od té doby se věnuje návrhům a realizacím dětských interiérů. Dětský pokoj chápeme jako harmonický celek. Spojujeme promyšlený návrh a kvalitní vybavení dětského interiéru.

David Architekti

Praha 6

Architektonické studio je vedené dvěma architekty Ing. arch. I g o r e m  D a v i d e m  a Ing. arch. A l e š e m  D a v i d e m. Studio tvoří odborně zdatný a zkušený team, který zajišťuje veškeré práce nezbytné pro návrhy, projekty, projednání s úřady a realizace domů a interiérů. • Naše návrhy, to je tvůrčím a nápaditým způsobem vyjádřené, co máte na srdci, ale na co jste třeba ještě nepomysleli. • Naše realizace, to je team lidí s odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří Vás v tom nenechají.

ATLAS DECOR

Praha 1

Dekoratérský ateliér zabývající se designem interiérů se zaměřením na textilní dekorace, tapety a koberce. Komplexní řešení textilních dekorací a stínící techniky. Velký výběr krásných látek na závěsy, polštáře, přehozy, rolety a čalounění. Šití závěsů a záclon, čalounění, tapetování.

ININTERIER

Praha 3

NAVRHUJEME INTERIÉRY SOUKROMÉ I KOMERČNÍ. A TO OD NÁVRHU PO REALIZACI. NAŠE NÁVRHY PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM PŘÁNÍM A POŽADAVKŮM. VŽDY SE SNAŽÍME NAJÍT S KLIENTEM SPOLEČNOU CESTU. Více zde: https://www.ininterier.cz/

Závěsy-interiér

Praha 3

Nabízíme stylové a originální Anglické výrobky za přijatelné ceny. Závěsy * Záclony * Tapety * Čalounění * Dětský pokojíček * Polštáře * Kosmetické taštičky * Lifestyle Šijeme dle požadavku z vybrané látky. Provádíme montáže kolejnic. Přivítáme vás v přijemném a relaxačním showroomu na Praze 3 - Žižkov. Nabízíme osobní služby. Barevné poradenství zdarma.

Z MASIVU CZ

Jičín

Výroba a prodej parkových laviček, zahradních doplňků a dekorací, srubový nábytek, veřejná odpočivadla, kompostéry a jiné. Originální desingové výrobky pro zahradu nebo interiér

claro.

Praha

Aqua Ventus Academy

Praha

Škola tradičního feng shui, poradenství feng šuej, bytový design se zaměřením na feng shui. Realizace kompletních staveb od výběru pozemku, projekt, stavbu, design.

Gadesign

Nymburk, Milovice

Jsem interiérová designérka. Návrhům a realizacím se věnuji více jak 5 let. Dělám je po svém, avšak vždy v souladu s přáním a potřebami každého klienta.

Artmann.cz

Praha 4

Tadeáš Sikora

Třinec

Tvoří a hledá nové výtvarné směry a současně se zabývá designem ve stylu minimalismu a hi-tec. V oblasti nábytku, obrazů a projektů interiéru. Spolupracuje s různými design-studii.

Jaroslav Bily

Olomouc

Nametem obrazu jsou architektonicke a prirodni motivy vyjadrene jak realnou tak abstraktni formou a taktez ruznymi formami mezi realitou a abstrakci. Jsou to prace na papire,zpracovany kresbou,malbou a kolazemi,vetsina obrazu ma rozmer 50x70 cm nebo 40x60 cm. V obrazech nejde o navrhy na realizaci staveb ale o ciste vytvarne zpracovani architektonickych a prirodnich motivu. Vysledkem by melo byt zajimave barevne,tvarove a kompozicni sdeleni pro divaka.

Apparel BOX s.r.o.

Praha 4, 140 00

navrhujeme a realizujeme interiéry s radostí a pro radost

3Decor Design s.r.o.

Ostrava

Máte rádi originální interiér? Vyžadujete kvalitu? Chcete se přesvědčit, že výrobky a spolupráce s 3Decor je exluzivní a originální řešení vašeho interiéru ? Nevybrali jste si z naší nabídky motivů? Kontaktujte nás. Náš tým je připraven vypracovat Vám v krátkém čase návrh interiéru včetně věrných 3D vizualizací.

Interior Design Studio GATTABIANCA

Praha

Interiérové design studio GATTABIANCA. Návrhy a realizace luxusních a nadstandardních interiérů na klíč. Dovoz a vybavení nábytkem osvětlením a doplňky. Autorský dozor a koordinace.

Armenit s.r.o.

Praha 6

Společnost Armenit s.r.o. se zabývá tiskařskými službami pro reklamu i pro radost. Vybavte si domácnost originálně potisknutým porcelánem, plechovkami a dotvořte tak vlastní design bydlení.

Václav Vaněk - VVDiamonds

Praha 1

Společnost VVDiamonds nabízí překrásné šperky s diamanty, drahokamy nebo polodrahokamy. Jako člen izraelské diamantové burzy nabízí také investiční diamanty za výhodné ceny s certifikací.