Designéři a umělci

Designéři a umělci

1

Vyhledat profesionály:

Little design

Praha

Studio Little design bylo založeno v roce 2010 a od té doby se věnuje návrhům a realizacím dětských interiérů. Dětský pokoj chápeme jako harmonický celek. Spojujeme promyšlený návrh a kvalitní vybavení dětského interiéru.

David Architekti

Praha 6

Architektonické studio je vedené dvěma architekty Ing. arch. I g o r e m  D a v i d e m  a Ing. arch. A l e š e m  D a v i d e m. Studio tvoří odborně zdatný a zkušený team, který zajišťuje veškeré práce nezbytné pro návrhy, projekty, projednání s úřady a realizace domů a interiérů. • Naše návrhy, to je tvůrčím a nápaditým způsobem vyjádřené, co máte na srdci, ale na co jste třeba ještě nepomysleli. • Naše realizace, to je team lidí s odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří Vás v tom nenechají.

Hana Interiéry

Odolena Voda

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu, návrhu interiérů, či rekonstrukcí. Naše práce zahrnuje ztvárnění prvotních představ klienta, projektovou dokumentaci, doporučení dodavatelů, ale i spolupráci na realizaci. Působíme v Praze, Odoleně Vodě a jejich širokém okolí.

ATLAS DECOR

Praha 1

Dekoratérský ateliér zabývající se designem interiérů se zaměřením na textilní dekorace, tapety a koberce. Komplexní řešení textilních dekorací a stínící techniky. Velký výběr krásných látek na závěsy, polštáře, přehozy, rolety a čalounění. Šití závěsů a záclon, čalounění, tapetování.

Spileep

Praha 3

VYTVOŘÍME PRO VÁS LOŽNICI SNŮ Rádi Vám zařídíme ložnici dle Vašich snů, a to od návrhu po realizaci. Pro nás je důležité, že přispějeme ke zlepšení kvality vašeho spánku doma, na chalupě, v dětském pokoji či v pokoji pro hosty. Zabýváme se také tvorbou interiérů pro komerční účely, jako jsou HOLELOVÉ POKOJE, či pronájmy AIRBNB. Navštivte naše stránky pro bližší informace o naší práci.

ININTERIER

Praha 3

NAVRHUJEME INTERIÉRY SOUKROMÉ I KOMERČNÍ. A TO OD NÁVRHU PO REALIZACI. NAŠE NÁVRHY PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM PŘÁNÍM A POŽADAVKŮM. VŽDY SE SNAŽÍME NAJÍT S KLIENTEM SPOLEČNOU CESTU. Více zde: https://www.ininterier.cz/

Apaté studio s.r.o.

Praha 3

Jsme čtyři architektky. Naší velkou vášní jsou interiéry. Baví nás vymýšlet kreativní a soudobá řešení. Daleko důležitější je pro nás ale vytvořit prostor, který je odrazem svého uživatele. Autenticita místa, přání klienta a nápaditý přístup jsou pro nás hlavní pilíře návrhu. Každá jsme jiná, každá máme jiné priority, jak v životě, tak v přístupu k navrhování a architektuře. Díky tomu dokážeme na jednu věc pohlížet z různých perspektiv. Někdy je nutná diskuze, ale táhneme za jeden provaz a vždy dojdeme k výsledku, ve kterém je to nejlepší z každé z nás.

Interiery Němcová

Brno

Jsme studio interiérového designu, které se nebojí výzev. Naše interiéry jsou nejen praktické, ale i moderní a designové. Proto se můžeme pyšnit oceněním V Tower Best Flat, kde jsme vytvořili a zrealizovali, ten nejlepší interiér. Za naší prací stojí přes 10 let praxe a nespočet navrhnutých a zrealizovaných interiéru. Tak neváhejte a navštivte naše webové stránky.

Pavla Kirschner

Teplice

senior designer soukromých i komerčních interierů

J. Polášek - návrhy interiéru

Veverská Bítýška

Jsem samostatně pracující bytový designer. Navrhuji dospělé interiéry s maximálním zaměřením na jejich praktičnost a příjemný vzhled. Navrhuji spíše ve světlejších odstínech, používám dřevo, kámen, cihlu a textilie, naopak téměř nepracuji s kovem a sklem. To je podle mne cesta, jak vytvořit prostor pro skutečné bydlení. Zabývám se návrhy bytového i veřejného interiéru. Dále zpracovávám návrhy fasád a exteriérů domů a také tvořím vizualizace pro jiné návrháře, developery a realitní kanceláře.

Ateliér Lidická

Praha 5

Oblékáme Vaše domovy do luxusních látek a tapet. Pro ty, kteří chtějí bydlet v souladu a harmonii.

Závěsy-interiér

Praha 3

Nabízíme stylové a originální Anglické výrobky za přijatelné ceny. Závěsy * Záclony * Tapety * Čalounění * Dětský pokojíček * Polštáře * Kosmetické taštičky * Lifestyle Šijeme dle požadavku z vybrané látky. Provádíme montáže kolejnic. Přivítáme vás v přijemném a relaxačním showroomu na Praze 3 - Žižkov. Nabízíme osobní služby. Barevné poradenství zdarma.

Virtuální bydlení

Praha

Jsme designový ateliér Virtuální bydlení. Nabízíme vám komplexní řešení interiérů na klíč od prvotních nápadů až po finální realizaci. Jsme tým zkušených architektů, designérů a projektantů a o vše se postaráme za vás. Máme 18 let zkušeností, poskytujeme poradenství v oblasti designu interiérů, děláme 2D i 3D vizualizace. Specializujeme se na modernizace bytových i komerčních prostor, zajistíme jejich částečné i kompletní rekonstrukce.

zMASIVU s.r.o.

Jičín

Výroba a prodej parkových laviček, zahradních doplňků a dekorací, srubový nábytek, veřejná odpočivadla, kompostéry a jiné. Originální desingové výrobky pro zahradu nebo interiér

Aqua Ventus Academy

Praha

Škola tradičního feng shui, poradenství feng šuej, bytový design se zaměřením na feng shui. Realizace kompletních staveb od výběru pozemku, projekt, stavbu, design.

Gadesign

Nymburk, Milovice

Jsem interiérová designérka. Návrhům a realizacím se věnuji více jak 7 let. Návrhy připravuji vždy v souladu s přáním a potřebami každého klienta.

Jaroslav Bily

Olomouc

Nametem obrazu jsou architektonicke a prirodni motivy vyjadrene jak realnou tak abstraktni formou a taktez ruznymi formami mezi realitou a abstrakci. Jsou to prace na papire,zpracovany kresbou,malbou a kolazemi,vetsina obrazu ma rozmer 50x70 cm nebo 40x60 cm. V obrazech nejde o navrhy na realizaci staveb ale o ciste vytvarne zpracovani architektonickych a prirodnich motivu. Vysledkem by melo byt zajimave barevne,tvarove a kompozicni sdeleni pro divaka.

Artmann.cz

Praha 4

Tadeáš Sikora

Třinec

Tvoří a hledá nové výtvarné směry a současně se zabývá designem ve stylu minimalismu a hi-tec. V oblasti nábytku, obrazů a projektů interiéru. Spolupracuje s různými design-studii.

Ewelina Design s.r.o.

Hradec Králové 500 03

Návrhy a realizace interiérů. Výroba nábytku na míru.

Apparel BOX s.r.o.

Praha 4, 140 00

navrhujeme a realizujeme interiéry s radostí a pro radost

3Decor Design s.r.o.

Ostrava

Máte rádi originální interiér? Vyžadujete kvalitu? Chcete se přesvědčit, že výrobky a spolupráce s 3Decor je exluzivní a originální řešení vašeho interiéru ? Nevybrali jste si z naší nabídky motivů? Kontaktujte nás. Náš tým je připraven vypracovat Vám v krátkém čase návrh interiéru včetně věrných 3D vizualizací.

Interior Design Studio GATTABIANCA

Praha

Interiérové design studio GATTABIANCA. Návrhy a realizace luxusních a nadstandardních interiérů na klíč. Dovoz a vybavení nábytkem osvětlením a doplňky. Autorský dozor a koordinace.

Armenit s.r.o.

Praha 6

Společnost Armenit s.r.o. se zabývá tiskařskými službami pro reklamu i pro radost. Vybavte si domácnost originálně potisknutým porcelánem, plechovkami a dotvořte tak vlastní design bydlení.

Václav Vaněk - VVDiamonds

Praha 1

Společnost VVDiamonds nabízí překrásné šperky s diamanty, drahokamy nebo polodrahokamy. Jako člen izraelské diamantové burzy nabízí také investiční diamanty za výhodné ceny s certifikací.