Stavbaři, stavitelé

Stavbaři, stavitelé

1

Vyhledat profesionály:

VaNCL, s.r.o.

Česká Lípa

Naše stavební společnost má několika letou tradici, nabízí veškerou stavební činnost od staveb na klíč či kompletních rekonstrukcí a zateplení starších objektů až po revitalizaci panelových domů. Jsme autorizovaným zhotovitelem certifikovaných vnějších zateplovacích systémů dle evropské směrnice ETAG nebo tuzemských směrnic. Spolupracujeme s řadou dodavatelů např. firmou Caparol s.r.o, Meffert ČR, BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., Saint-Gobain Weber Terranova a dalšími. Jsme také dodavatelem kvalitních a certifikovaných plastových oken a dveří více výrobních závodů a značek např. PFT Jičín a Okna Hrádek nad Nisou. Máme vlastní základnu kvalifikovaných zedníků, klempířů a izolatérů. Práci těchto profesí řídí firemní managment od stavebního dozoru po veškerou inženýrskou činnost staveb. Nabízíme zpracování projektové dokumentace, auditorskou činnost, technologické poradenství až po vlastní realizaci staveb. Díky zvýšené péči, kterou věnujeme kvalitě naší práce jsme se rozhodli poskytovat mnohem delší záruční dobu na rekonstrukci než je vyžadována zákonem a na trhu obvyklá. Od 1.3. 2010 budeme zákazníkům poskytovat prodlouženou záruční dobu v délce 6 let (fasáda).

Dřevostavby a domy na klíč, s.r.o.

Praha

Jsme držitelé mezinárodních certifikací. Splňujeme nejpřísnější světové standardy. O NÁS - RODINNÉ DOMY NA KLÍČ - pouze s námi získáváte mezinárodní záruční certifikát - Zděné domy na klíč a dřevostavby na klíč Při předání domu na klíč získáváte mezinárodně uznávaný záruční certifikát a garanční platinu, včetně značkového záručního certifikátu na střechu a střešní systém. Každý stavební proces podléhá nejpřísnějším standardům dle mezinárodně nejuznávanější projektové metodiky PRINCE2. O NÁS - RODINNÉ DOMY NA KLÍČ - získejte váš vlastní dům za cenu českého nájmu - inovujeme a neustále zkvalitňujeme veškeré naše procesy - Zděné domy na klíč a dřevostavby na klíč Splňujeme nejpřísnější německé standardy kvality. Pravidelně inovujeme a zkvalitňujeme naše stavební procesy.

J. GROUP

Plzeň

Stavíme dřevěné montované domy a používáme při tom propracovaný stavební systém J. Group. Ten je populární v Německu a dokonce i v severních zemích, kde je extrémní počasí.

SCASERV a. s.

Ostrava, Praha, Brno, Bratislava

Patříme mezi přední společnosti poskytující služby v oboru lešení a bednění v České, Slovenské a Polské republice. Díky vysoce odbornému týmu, vlastnímu širokému sortimentu produktů, který zahrnuje statisíce m2 lešení, stovky pojízdných věží a další systémy, jsme schopni trvale a komplexně zajišťovat požadavky našich zákazníků. Navazujeme na dlouhodobou tradici společností SGB, Hünnebeck a Harsco od roku 1992.

HK-Dřestav s.r.o.

Sedlčany

Firma HK Dřestav společnost s ručením omezeným vznikla jako nástupce firmy tesařství Kubín, jež byla založena roku 1992 jednatelem, panem Zdeňkem Kubínem a od počátku se věnovala stavbám na bázi dřeva. Firma sídlí v Doublovičkách u Sedlčan ve Středních Čechách. Rok 2010 jsme začali v nové výrobní hale, která nám umožnila zvýšení výrobní kapacity a rozšíření technologie výroby. Výrobní kapacita pro rok 2010 je 60 rodinných domů. Počet zaměstnanců je do třiceti, s tím, že jsou vytvořeny 4 montážní a výrobní party, které se střídají. Stavíme v České republice i v zahraničí, výrobní program tvoří převážně rodinné domy a chaty. Ve spolupráci se podílíme i na stavbách občanské vybavenosti, máme za sebou úspěšné realizace penzionů a speciálních staveb jako jsou jízdárny, obchodní centra. Hlavním a nosným programem však jsou a budou rodinné domy.

mobilnidomky.cz

Praha

Doma kdekoliv. Bydlete tam, kde je vám to blízké...

fabry floors s.r.o. - poctivé řemeslo

Jihlava

Lijeme anhydritové i betonové podlahy, které slouží jako podklad pro podlahové krytiny. Prodáváme a pokládáme různé druhy lina, děláme veškeré podlahářské práce. Rádi za vámi nejprve přijedeme, probereme vaše představy, poradíme a vytvoříme kalkulaci. Zakládáme si na kvalitně odvedené řemeslné práci, která je tím nejlepším marketingem i referencí. Sídlíme na Vysočině, působíme ale ve všech regionech i za hranicemi Česka.

PUR-IZOLACE s.r.o.

Litoměřice

PUR-IZOLACE s.r.o. je původní česká společnost úzce specializovaná na výrobu tepelných a vodotěsných izolací nástřikem nebo litím tvrdé polyuretanové (pur) a polyisokyanurátové (pir) pěny na místě – na stavbě přímo u zákazníka. Firma PUR-IZOLACE s.r.o. byla založena v roce 1991. Nabízí komplexní služby v tomto oboru: tepelně – technické výpočty, projektovou dokumentaci, výběr materiálů, technologické postupy a realizaci technologií Gusmer (USA). Spolupracuje na rozvoji technologie s řadou evropských odborníků. Jako jediná z východní Evropy získala již v roce 1998 Certifikát Polyurethane Roof Training Center v USA. Svoje služby poskytujeme na celém území Evropy. Výrobní kapacita všech firem PUR IZOLACE činí celkem 13 mobilních vysokotlakých technologických jednotek GUSMER/GRACO pro zpracování polyuretanových pěn.

Anhypodlahy - anhydritové podlahy, lité podlahy

Výrobce a zhotovitel litých samonivelačních (anhydritových) podlah/potěrů. Suroviny pro výrobu jsou dodávány z Německa, tedy vysoké kvality. Lité podlahy Ostrava, Lité podlahy Opava, Lité podlahy Karviná, Lité podlahy Třinec, Lité podlahy Frýdek-Místek, Lité podlahy Praha, Lité podlahy Olomouc, Lité podlahy Zlín, Lité podlahy Praha

Slavík izolace

Problémy s vlhkostí? Tak ty s naší vodotěsnou izolací řešit nebudete. Už 25 let pokládáme fólie z měkčeného PVC. Právě tento prověřený materiál vám – spolu s profesionální aplikací – zaručí dokonalý výsledek.

Diskont Depot

Brno

Nabízíme skladovací kontejnery pro pohodlné skladování osobních i firemních věcí ve 2 velikostech. Vysoká bezpečnost, non-stop přístup, nadstandardní služby za výhodné ceny. Snadná dostupnost pomocí MHD i autem. Nejlevnější způsob skladování v Brně. Při pronájmu na rok měsíc skladování zdarma.

ZEDNICTVÍ KRYŠTOF

400 02 Ústí nad Labem

PILA MARTINICE s.r.o.

Jižní Čechy

Stavíme rodinné domy a drobné doplňkové stavby s využitím vlastních technologických postupů. To zahrnuje nejen vlastní produkty, ale především vlastní zkušenosti, postupy a standardy. desítky realizací různého typu nám přinesly mnoho zkušeností v tomto oboru. Spojujeme výhody dřevostaveb do dokonalého celku, který je pak ve výsledku ideální pro vaše bydlení.

Noveli Business

Praha 3

Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů pro soukromý i pro veřejný sektor. Provádíme výstavbu a rekonstrukce škol, obchodních center, administrativních budov, sportovních center, parkovacích domů apod. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů i požadavků moderních technologií.

Střední průmyslová škola stavební České Budějovice

České Budějovice

Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích se nachází velmi blízko centra, severozápadně od historické části města České Budějovice. Jde o veřejnou školu, která nabízí bezplatné čtyřleté studium zakončené maturitní zkouškou. Absolventi SPŠ stavební pokračují dále ve studiu stavitelství a architektury na vysokých školách.

KAMENNÉ STAVBY A POZEMNÍ STAVBY

Karvina

Kamenné stavby- gabiony, opěrné zdi, dlaždění. Pokládka dlažeb, rekonstrukce.

Jaroš

liberec

Jiří Lipovský

Prostějov

Hlavní činností firmy Jiří Lipovský jsou stavebnické a zednické práce, to znamená výstavba, opravy, rekonstrukce domků, bytů, zateplování budov, sanace zdiva, drobné demolice a další. Jsme dvojčenný tým sehraných pracovníků. Nechceme se rozšiřovat, chceme si udržet osobní přístup k zákazníkovi a přijatelnou cenu. V případě rozsáhlejších prací jsme schopni zajistit další pracovníky. Přijímáme zakázky v rámci Olomouckého a Jihomoravského kraje a po dohodě i mimo něj. Veškeré práce provádíme na základě plánování a individuální konzultace se zákazníkem. Na základě osobní domluvy jsme schopni nabídnout velmi příznivé ceny. Zákazníkovi nabízíme odborné poradenství a výběr materiálů z katalogů dodavatelských firem.

Drevoastavba ING s.r.o.

Přerov

Dřevostavby, sruby, srubové domy, roubenky, nebo skeletové dřevěné konstrukce stavíme na území celé České republiky. Dřevostavby společnosti Drevoastavba ING s.r.o. jsou vždy navrženy z výhradně dřevěných materiálů.

k-izol

Archlebov

izolace a zateplení plochých střech, izolace tepelných rozvodů,

Stavlimit

Praha

Práce od A - Z

Martinicegroup

Příbram

Vyrábíme a montujeme dřevostavby, haly, krovy, vazníky. Nabízíme komplexní servis při jakékoliv stavbě. Dřevostavba od nás je zárukou kvality, rozumné ceny a vhodného řešení pro Vaše bydlení.

Radim Dobeš

Ostrava

Jiří Hojsák

Hrádek nad Nisou

Loskot Miroslav

262 32 Pečice

hloubení kopaných studní, rekonstrukce starých studní, montáž čerpadel do studny, střílení základů stavby, trhací práce při výstavbě, přívod vody do domu

Marcel Duvač

Horní Moštěnice 751 17

Provádím veškeré zednické práce, včetně obkladů a dlažby. Realizuji jak novostavby, tak i rekonstrukce RD.

A1Recyklace

Praha

Nabízíme přistavení kontejnerů na odpad různých velikostí a nosností, přesun a likvidaci materiálů nákladními auty včetně zajištění nakládky, místa pro uložení stavebních odpadů, prodej sypkých materiálů jako písky, štěrky, recykláty.

Kovovýroba Peter

Beroun

Kovovýroba, výrábíme vjezdové brány, průmyslová vrata, lomená schodiště a kovové konstrukce. Nabízíme zemní a zednické práce, stavby sloupků a podezdívek, elektro a pohony bran.

Rudolf Zubalík

Bystřice nad Pernštejnem

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Výroba pergol i netradičních zahradních doplňků a dekorací. Realizace srubových a roubených staveb.

RCZ Plechové garáže

Vyrábíme plechové garáže, sklady, dílny, zahradní stavby, kotce pro psy, voliéry pro menší plemena psů a drobné zvířectvo. Doprava a montáž v ceně.

KA.STA - Kamenné stavby

Svitavy

Provádíme zdivo z kamene všech typů vazeb a šířek spáry, možné je realizovat i hrázděné zdivo a kamenné zdivo s hliněným pojivem. Dále suché zdivo z kamene, kamenné obklady a přizdívky. Pokládáme kamenné dlažby z přírodního kamene a desek, štět a štětovou dlažbu,vše do štěrkového lože, malty nebo na stavební tmel. Ukládáme kamenné masivní schody v exteriérech i interiérech, solitérní a okrasné kameny, valouny, šlapáky. Zhotovujeme mozaiky. Realizujeme opravy kamenných staveb a zabýváme se historickými technologiemi práce s kamenem. Stavíme kamenné krby a ohniště.

Sádrokartony Hála

Brno, 62100

Zkuste prověřené sádrokartonáře. Přestavba bytu, domu, rekonstrukce průmyslových objektů. Záruka na dílo 36 měsíců.

ProTeren

České Budějovice

Zaměřujeme se na realizaci pozemních staveb, výstavbu inženýrských sítí, dopravních a vodhospodářských staveb a demolice. Díky získaným zkušenostem a úspěšným realizacím jsme rozšířili naše služby o realizaci komplexních služeb ve stavebnictví. Díky vlastnímu zázemí moderní stavební techniky a oborného personálu techniků, strojníků a montážníků zajišťujeme i specializované stavební práce a služby. Disponujeme vlastní kapacitní dopravou, širokým strojním parkem ve všech váhových kategoriích včetně speciálního příslušenství. Vlastní kapacity a zázemí recyklačního dvora v Plané u Českých Budějovic nám umožňují nabídnout zákazníkům cenově výhodné služby v celém Jihočeském Kraji a to ve vysoké kvalitě prováděných prací s garancí krátkých realizačních lhůt.

HOME 3 s.r.o

Praha

<b>„Jsme česká technologická firma, která vyvinula systém zdravého domu inspirovaný filosofií feng shui“</b> Aktivní dům = soulad mezi úsporným vytápěním, výrobou vlastní energie a kvalitou vnitřního prostředí - Pasivní dům šetří spotřebu tepelné energie, zanedbává ale problematiku „výměny vzduchu“ v obytném prostoru. - Alternativou vysoké investice do maximální možné izolace je investice do obnovitelných zdrojů – přerozdělení finančních prostředků. - Vedle sledování jediného parametru – úniku tepla - se aktuálním trendem moderního zdravého domova stává jeho aktivace. - Naše domy s technologií HOME3 akcentují důležitost regenerace vnitřního prostředí při minimalizaci energetických nákladů.

Celoroční mobilní domy

750 02 Přerov

Naše mobilní domy jsou cenově dostupné, vynikají precizním zpracováním a disponují dlouhou životností. V rámci typového řešení nabízíme rychlou realizaci, v rámci individuálního řešení nabízíme možnost modifikace domu dle vašich přání. Domy jsme schopni také vyrábět jako moduly a modulové domy dále skládat dle potřeb klienta. Naše celoroční mobilní a modulové domy splní očekávání i nejnáročnějších klientů, nefungujeme jako pásová výroba ale cílíme na individuální přístup

Stavby Dlouhý

Kladno

Stavební firma Dlouhý se soustředí na realizaci staveb na klíč a rekonstrukcí, pokládku kamenných koberců a umělého kamene.

Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o.

Radonice [okres Praha-východ]

Společnost Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o. nabízí pro stavbaře pronájem stavební techniky s odbornou obsluhou po celé ČR. V rozsáhlém moderním vozovém parku najdete jeřáby značky Liebherr a podvalníky Grove.

MANDSANIE - MONOLITICKÉ KONSTRUKCE

Brno

My jsme odborníky především na opěrné stěny, podhledové stěny, zahradní zídky, ale také atiky i betonové ploty. K vaší spokojenosti zařídíme dle návrhu téměř jakékoliv svislé atypické konstrukce. K jejich realizaci používáme profesionální bednění nejvyšší kvality od dodavatele DOKA. Výsledné stěny nebo zídky vznikají přímo na místě výstavby. Jakožto odborníci na monolitické konstrukce se specializujeme mimo jiné i na realizaci betonových stropů. Jako vždy také při zakázce na betonové stropy se snažíme udělat maximum pro spokojenost našeho klienta a ke každé stavbě přistupujeme individuálně.

RENTAL plošiny s.r.o.

Tábor

RENTAL plošiny nabízí služby v oblasti pracovních plošin a hliníkového lešení. Firma pracovní plošiny různých druhů a značek nejen prodává, ale také zabezpečuje pronájem plošin včetně servisu. RENTAL plošiny s.r.o. mají také půjčovnu lešení. Služby jsou spolu s dopravou poskytovány po celé České republice.