Bytový architekt

Seznam bytových architektů a designérů na InHaus.cz

1

Vyhledat profesionály:

Urban interior

Praha 7

Ateliér Urban interior nabízí návrhy a realizace interiérů. Věřím že to, v jakém prostředí žijeme má velký vliv na to, jak se cítíme. Dopřejte si kvalitní interiér, který Vás bude dlouho těšit a naplňovat energií na život "tam venku".

Little design

Praha

Studio Little design bylo založeno v roce 2010 a od té doby se věnuje návrhům a realizacím dětských interiérů. Dětský pokoj chápeme jako harmonický celek. Spojujeme promyšlený návrh a kvalitní vybavení dětského interiéru.

Ing. arch. Tibor Csukás

<b>Jsem architekt moderního bydlení. Vytvářím stylové interiéry s důrazem na praktičnost a nápaditost. Navrhuji kultivované domy v souladu s krajinou.</b> Zabývám se návrhy rodinných domů, dřevostaveb, přestaveb domů, venkovských stavení a bytů, půdních vestaveb, návrhy interiérů a dalších staveb bytové a občanské výstavby. Mezi mé další oblíbené činnosti patří nástěnná malba, užitná grafika a vizualizace.

David Architekti

Praha 6

Architektonické studio je vedené dvěma architekty Ing. arch. I g o r e m  D a v i d e m  a Ing. arch. A l e š e m  D a v i d e m. Studio tvoří odborně zdatný a zkušený team, který zajišťuje veškeré práce nezbytné pro návrhy, projekty, projednání s úřady a realizace domů a interiérů. • Naše návrhy, to je tvůrčím a nápaditým způsobem vyjádřené, co máte na srdci, ale na co jste třeba ještě nepomysleli. • Naše realizace, to je team lidí s odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří Vás v tom nenechají.

design ATAK s.r.o.

Brno

Jsme ateliér sdružující specialisty - designéry zaměřené na návrhy interiérů, produktový a grafický design. Portfolio svých služeb doplňujeme spoluprací se specialisty architekty, zahradními architekty, floristy či fotografy. Základní tým studia je sestaven z designérů různých směrů. Svěřte nám návrh Vašeho interiéru a věřte, že bude v rukou profesionálů na životní styl a funkčnost! Návrh interiéru zajistí efektivní využití místa ve vašem bytě. Návrhy bytových interiérů v maximální možné míře sloučí krásu s funkčností a maximálním využitím prostoru. I z malých prostor lze vytvořit nádherný, moderní pokoj nebo noblesní dámský budoár.

Interium

Praha 5 – Smíchov

Vytvoříme interiér, který úplně odpovídá vašim potřebám a přáním. 3D vizualizace, výkresy pro rekonstrukci. Realizace a vybavení bytu.

Hana Interiéry

Odolena Voda

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bytového designu, návrhu interiérů, či rekonstrukcí. Naše práce zahrnuje ztvárnění prvotních představ klienta, projektovou dokumentaci, doporučení dodavatelů, ale i spolupráci na realizaci. Působíme v Praze, Odoleně Vodě a jejich širokém okolí.

Epes rádes

Praha

Jsem interiérová designérka (Škola designu Intermezzo a Česká škola Feng-shui), baví mě vše kreativní, mám ráda ty čisté bílé stěny, do kterých mohu vtisknout něco originálního. Zajímám se o umění Feng shui, které jsem rovněž vystudovala. Interiéry, kde se Feng shui zohledňuje působí velmi harmonicky a pozitivně jak na vás a vaše zdraví, tak i na vaše blízké, kteří vaše bydlení navštíví. <b>Bydlení v harmonii s Feng-shui</b> Navrhnu Vám Vaše bydlení či kancelář tak, abychom podpořili pozitivní energii a tu negativní potlačili. To znamená, rozvrhneme nábytek materiály a barvy tak, abyste se cítili dobře a všechny Vaše životní cíle se ubírali tím správným směrem. Jsem certifikovanou poradkyní v oblasti Feng-shui a diplomovanou interiérovou designérkou.

Ambience Design.cz

Praha 7

Ambience design vytváří elegantní a nápadité interiéry, jejichž společným jmenovatelem je kvalitně provedená práce. V naší firmě působí malý kreativní tým profesionálů s bohatými zkušenostmi v oblasti interiérového designu a Home Stagingu. Důležitý je pro nás otevřený přístup ke klientům a respektování jejich potřeb. Osobní doporučení tvoří velkou část našich zakázek. Zabýváme se rezidenčními a komerčními interiéry v České republice i v zahraničí.

Olga Bušková - harmonický prostor

Poradkyně Feng Shui a interiérová designérka Ve své práci se zaměřuji hlavně na harmonii v prostoru a nastavení energie štěstí. Při navrhování interiéru velmi často pomáhám klientům najít barevnost na základě jejich typologie. 7 let se zabývám Feng Shui a poslední dva roky ho propojuji s bytovým designem. Absolvovala jsem školu Home Stagingu a designu. Ze svých realizací vím, že i malá kouzla v prostoru udělají zázraky.

Ing. David Haloda - Návrhář interiérů

Velešovice

Služby bytového architekta, návrhy bytových a komerčních interiérů, 3D vizualizace, poradenství, realizace. Bytový architekt přenese Vaše představy do 3D návrhu a Vy můžete vidět Váš interiér před realizací. Bytový architekt Vám pomůže vytvořit osobitý prostor, ve kterém řeší především vnitřní uspořádání bytu z praktického, ale i estetického hlediska a snaží se Vaše představy a potřeby zakomponovat do architektonického 3D návrhu. Bytový architekt Vám také doporučí specializované obchody a spolehlivé trhuhlářské firmy, a tak ušetří Váš čas při přestavbě a realizaci interierů.

IKONA DESIGN

Praha 1

Návrhy a realizace interiérů, 3D vizualizace. Klademe důraz na komfort a reprezentativnost. Nasloucháme klientům, respektujeme zadání a rozpočet. Pracujeme s principy Feng Shui. Výborná orientace na trhu s moderním i starožitným nábytkem.

Spileep

Praha 3

VYTVOŘÍME PRO VÁS LOŽNICI SNŮ Rádi Vám zařídíme ložnici dle Vašich snů, a to od návrhu po realizaci. Pro nás je důležité, že přispějeme ke zlepšení kvality vašeho spánku doma, na chalupě, v dětském pokoji či v pokoji pro hosty. Zabýváme se také tvorbou interiérů pro komerční účely, jako jsou HOLELOVÉ POKOJE, či pronájmy AIRBNB. Navštivte naše stránky pro bližší informace o naší práci.

ININTERIER

Praha 3

NAVRHUJEME INTERIÉRY SOUKROMÉ I KOMERČNÍ. A TO OD NÁVRHU PO REALIZACI. NAŠE NÁVRHY PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM PŘÁNÍM A POŽADAVKŮM. VŽDY SE SNAŽÍME NAJÍT S KLIENTEM SPOLEČNOU CESTU. Více zde: https://www.ininterier.cz/

TIDE interiery

160 00 Praha 6

Návrhy interiérů s citem pro detail Už přes 20 let pracujeme na tom, aby platilo „všude dobře, doma nejlíp“. Tvoříme návrhy interiérů, které mají duši a nezapomínají ani na funkčnost a pohodlí.

Apaté studio s.r.o.

Praha 3

Jsme čtyři architektky. Naší velkou vášní jsou interiéry. Baví nás vymýšlet kreativní a soudobá řešení. Daleko důležitější je pro nás ale vytvořit prostor, který je odrazem svého uživatele. Autenticita místa, přání klienta a nápaditý přístup jsou pro nás hlavní pilíře návrhu. Každá jsme jiná, každá máme jiné priority, jak v životě, tak v přístupu k navrhování a architektuře. Díky tomu dokážeme na jednu věc pohlížet z různých perspektiv. Někdy je nutná diskuze, ale táhneme za jeden provaz a vždy dojdeme k výsledku, ve kterém je to nejlepší z každé z nás.

3K Architects s.r.o.

Pardubice

Navrhneme vám skvělé bydlení.

MK arch

Praha

Interiery Němcová

Brno

Jsme studio interiérového designu, které se nebojí výzev. Naše interiéry jsou nejen praktické, ale i moderní a designové. Proto se můžeme pyšnit oceněním V Tower Best Flat, kde jsme vytvořili a zrealizovali, ten nejlepší interiér. Za naší prací stojí přes 10 let praxe a nespočet navrhnutých a zrealizovaných interiéru. Tak neváhejte a navštivte naše webové stránky.

LINIE DESIGN studio s.r.o.

Plzeň

Poskytujeme služby v oblasti současných trendů ze světa bytového designu, bytového textilu, tapet a stínicí techniky. Těšíme se na vaši návštěvu u nás ve studiu.

kanokodesign

Netolice

Černák Interior Design

Praha

Návrhy a realizace staveb, interiérů, design a celkové řešení dle zásad Feng Ren Shui

Bnr Design

Brno

Smysl pro detail Hledám inovace a nové možnosti v designu každého interiéru. Mé zkušenosti v interiérovém designu jsou už, tak obsáhlé že by to stačilo i na pár knih. I přesto je pořád, co se učit. Při tvorbě se soustředím na koncept interiéru jako celku a inovativní přístup. Volba správných materiálů a dodavatelů je tedy na místě. S námi vedle nešlápnete.

J. Polášek - návrhy interiéru

Veverská Bítýška

Jsem samostatně pracující bytový designer. Navrhuji dospělé interiéry s maximálním zaměřením na jejich praktičnost a příjemný vzhled. Navrhuji spíše ve světlejších odstínech, používám dřevo, kámen, cihlu a textilie, naopak téměř nepracuji s kovem a sklem. To je podle mne cesta, jak vytvořit prostor pro skutečné bydlení. Zabývám se návrhy bytového i veřejného interiéru. Dále zpracovávám návrhy fasád a exteriérů domů a také tvořím vizualizace pro jiné návrháře, developery a realitní kanceláře.

Ateliér Lidická

Praha 5

Oblékáme Vaše domovy do luxusních látek a tapet. Pro ty, kteří chtějí bydlet v souladu a harmonii.

Virtuální bydlení

Praha

Jsme designový ateliér Virtuální bydlení. Nabízíme vám komplexní řešení interiérů na klíč od prvotních nápadů až po finální realizaci. Jsme tým zkušených architektů, designérů a projektantů a o vše se postaráme za vás. Máme 18 let zkušeností, poskytujeme poradenství v oblasti designu interiérů, děláme 2D i 3D vizualizace. Specializujeme se na modernizace bytových i komerčních prostor, zajistíme jejich částečné i kompletní rekonstrukce.

Design Gris

Havlíčkuv Brod

Plníme vaše sny o bydlení

EKOSTYREN s.r.o. - kancelářské židle

Ostrava

Kancelářské židle, kancelářský nábytek, kancelářská křela

LooMAH.cz

Havířov - Město

Nábytkové kování, dřezy, úchytky, elektro zásuvky, židle, stoly, nohy ke stolu a mnoho dalšího

Dětské dekorace Lunami

78901 Zábřeh

Samolepky na zeď. Samolepící dekorace a obrázky pro děti i dospělé.

Petra Šafářová Art & Design

Praha 4

Barvami, tvary, kombinacemi materiálů, přírodou, světem kolem nás, architekturou a uměleckými proudy první poloviny minulého století, tím vším se nechávám ráda inspirovat a vést při tvorbě, ať už ryze uměleckých objektů – soch, plastik a obrazů, tak i designových kolekcí. Snažím se docílit toho, aby každý předmět, který projde mýma rukama, měl duši, ztělesňoval kus mě samé, přinášel radost tomu, kdo jej používá, a vnesl o trochu více světla do šedi běžných dní. Maximální kvalita zpracování, použití těch nejlepších vstupních materiálů, originalita, péče a smysl pro detail, to jsou základní ingredience, o které se opírám běhěm celého tvůrčího a výrobního procesu. Nechte se unést jedinečností každé kolekce, každé sochy, každého tvaru či barvy. ...a poslední, leč důležitá slova. Měla jsem to nesmírné štěstí, že jsem se mohla obklopit ochotnými, milými, talentovanými a pracovitými lidmi. Proto mé velké poděkování patří: Tomáši Vodňanskému, Vladislavu Vlčkovi, Adamu Gratzovi, Majdě, panu Coňkovi, paní Mixové, Mirkovi, Kubovi, Honzovi a Claudii, mému muži Danovi, Aničce, Rozárce, tátovi, mámě a psu Barnabášovi

Home Designer

Praha

Už více než 10 let tvoříme luxusní interiéry pro normální život. Domov, kde si s klidem dáte nohy nahoru, kde občas polijete křeslo vínem, kde si zaskáčete s dětmi na sedačce a to vše bez následků. V návrzích používáme odolné a praktické materiály, které vyžadují co nejmenší údržbu. Zároveň do návrhů promítáme znalosti o cirkadiánním rytmu. Díky tomu se v domech od nás dobře vyspíte a budete vitálnější.

D I W A design interiér waltr

Meziměstí 3

Ateliér založen v roce 2005 po předchozím oborovém studiu a obsáhlé praxi. Specializujeme se na soukromé prostory, ale orientujeme se i v těch firemních. Zakázkové soukromé a veřejné prostory Studie interiéru, úprava dispozic Rekonstrukce a revitalizace interiéru Optimalizace prostoru Designové a barevné řešení Dekorace, doplňky a asistence při jejich výběru Autorský dozor Realizace ve spolupráci s interiérovými a designérskými studii Spolupráce s arch. ateliéry Individuálni přístup ke klientům a jejich projektům Zpracováni projektu v 2D i 3D projekci Vizualizace

Bydli Lépe -Iva Šmídová

Praha

Miluji interiéry celou svou duší a dělá mi radost, když vám mohu pomáhat s tím vaším. Pokud plánujete stavět rekonstruovat nebo si to chcete doma jenom doladit, sledujte moji nabídku webinářů a kurzů. Aktuálně se můžete přidat do: Akademie útulného domova - https://ivasmidova.cz/akademie-utulneho-domova/ Koupit si kurz Koupelna krok za krokem - https://ivasmidova.cz/kkk/ Nebo se ponořit do čtení knihy Útulný domov krok za krokem, kterou zakoupíte v každém dobrém knihkupectví. Nebo se zapište na čekací list kurzu Útulný domov krok za krokem, s profíky za zády, kde se na vašem reálném projektu naučíte jak si zařídit domov sami od A do Z. S čím začít, co je a co není důležité a jak to vše dát dohromady. - https://ivasmidova.cz/utulny-domov-krok-za-krokem/dalsi-beh/ Nebo se přidejte k některé z mých výzev o bydlení, které pořádám čas od času pro širokou veřejnost. Těším se na potkávání. Iva❤️

Gadesign

Nymburk, Milovice

Jsem interiérová designérka. Návrhům a realizacím se věnuji více jak 7 let. Návrhy připravuji vždy v souladu s přáním a potřebami každého klienta.

DesignCZ

Praha

Komplexní návrhy soukromých i komerčních interiérů 3D vizualizace Re- decorating – barevné poradenství, dekorování stěn, výběr doplňků Home staging Řešení dispozice Barevné schéma Návrhy nábytku na míru On-line návrhy

infinity interier

Praha 6

Investovat do spolupráce s bytovým architektem rozhodně doporučuji - při dnešní nekonečné nabídce podlahových krytin, dveří, nábytkových stěn, nátěrových hmot, osvětlení, sedaček a spousty interiérových obchodů není možné bez vynaložení značného času a úsilí vytvořit harmonicky sladěný interiér. Bytový architekt vám ušetří čas, námahu a jistě i peníze za neuvážené nákupy a navíc vás bude těšit, že vám někdo naslouchá a zajímá se o vaše představy útulného a praktického domova či fungujícího firemního prostoru.

My Architect

Praha a střední čechy

Nabízím zpracování architektonické studie novostavby, rekonstrukce nebo úpravy interiéru. Z ní následně vycházím při tvorbě stavební dokumentace. Jedná se nejčastěji o dokumentaci ke stavebnímu řízení, prováděcí dokumentaci nebo projekt interiéru. Vedle základních služeb Vám poskytnu také další nezbytné informace v oblasti nemovitostí, zhodnocení stavu objektu, stavebního práva, zaměření staveb, odborných průzkumů, poradenství v oblasti materiálů a technologií, rozpočet, zajištění komunikace s úřady apod. Před zahájením prací je vhodné si připravit podklady a stavební program. Architektonický návrh Vám vypracuji na základě konzultací, zaměření a dalších průzkumů. V první fázi se jedná o řešení dispozice a uspořádání prostorů a hmot. V další fázi se zaměřuji na materiálové a barevné řešení doprovázené fotorealistickou vizualizací. Schůzku je možné domluvit na místě stavby nebo v mé kanceláři u metra Vltavská.

DECENT ART

Plzeň

E - Shop Návrhy a prodej luxusních originálních tapet v limitovaných edicích, obrazy

Moyen

Plzeň

Služby interiérového designéra. Zajišťujeme návrh a realizace soukromých a komerčních interiéru, konzultace, homestaging - příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu, redesign - nenáročná úprava a vylepšení současného interiéru se stávajícím zařízením a doplňky.

LuxusDesign

www.luxusdesign.cz

Šárka Beranová

Praha

Měním místa, kde lidé žijí, v DOMOV „Na navrhování mě baví rozmanitost každého prostoru. Skloubit design a funkci prostoru s chováním zákazníků je pro mě výzvou.“ Při studiu na stavební škole jsem se začala zajímat o design, který mě nadchl. Místo architektury pak byla Designškola a v roce 2014 jsem získala titul „Designerka interiéru“. SLUŽBY: Návrh prostorového řešení Barevně materiálové schéma Návrh stylu Návštěva obchodů, schowroomů s klientem Katalog produktů Realizace Jednorázová konzultace

Ateliermix / Drahomíra Kunová

Když navrhuji interiér bytu nebo domu, snažím se najít jeho vnitřní možnosti, rozvinout jeho silné stránky, i když jsou zatím skryté nebo dočasně znehodnocené. Dobře vím, že prostor k bydlení není volné pole pro architekta, ale především velká investice, kterou se snažím majitelům zhodnotit. Ideální interiér reaguje na vaše potřeby a reprezentuje váš životní styl. Jsem spíš racionální typ, takže se u mne spíš než s kosmickou energií setkáte se zaměřením na ekonomiku realizace, ergonomické vlastnosti a samozřejmě také na estetiku.

ZDEKOR

Zlín

Nabízíme široký sortiment standartních výrobků v barevně laděných kolekcích v nejrůznějších dezénech. Pracujeme převážně s tištěnými bavlněnými látkami, které umožňují velkou řadu kombinací. V naší kolekci tak najdete kostičkované vzory, kombinované se vzory květinovými či proužkovými, které vzájemně tvoří dokonalý harmonický celek. Postupně byla naše nabídka rozšířena i o jiné materiály (PES, směs viskoza/len atp.). Individualní požadavky zákazníka řešíme zakázkovou výrobou. Můžete tak do vzájemně laděných textilií obléci nejen svůj stůl, ale i okna, postele nebo při vaření i sebe . Vedle stále se rozšiřující nabídky celoročních kolekcí se specializujeme na tvorbu vánočních kolekcí, které jsou na trhu pro svoji výjimečnost nezaměnitelné. Výrobky dodáváme do specializovaných prodejen s dárkovým zbožím v rámci ČR, přičemž naší obchodní strategií je dodávat pouze jednomu odběrateli v daném městě. Součástí naší nabídky jsou i závěsy, záclony, římské rolety, jejichž dodávku zajišťujeme po dohodě od zaměření na místě až po konečnou montáž. Nabízíme výběr ze široké škály materiálů a dezénů. Ve Zlíně najdete naše výrobky v prodejnách Brusinka (pasáž TERNO a Školní ulice) nebo přímo v naší podnikové prodejně v provozovně v Malenovicích.

NOVOdesign

Praha

Preferuji jednoduchý a funkční styl, který jde ruku v ruce s ergonomií. Naslouchám Vám a snažím se do interiéru včlenit Váš osobitý charakter, životní styl či příběh. Nechci, abyste se u sebe doma cítil/-a jako v neosobním katalogu nebo jako v showroomu. Proto Vám nabízím originální řešení prostoru, kde má vše svou funkci a smysl. Ráda do svých návrhů interiérů začleňuji zajímavý nábytkový solitér či umělecký předmět. Ať již navrhuji jakýkoli interiér, musím se s mým návrhem ztotožnit tak, abych toužila ve Vašem novém interiéru sama bydlet :-). Proto nikdy nepředkládám návrh, se kterým nejsem schopna se osobně sžít. Dávám přednost komplexním zakázkám. Po Vašem odsouhlasení návrhu interiéru Vám nabízím zajištění realizace celé zakázky přes partnerské firmy, případně doporučím osvědčené řemeslníky.

Hana Micková Interiery

Praha 4 Braník

Beladesign

Kuřim 664 34

Pokud se chystáte na rekonstrukci či nové zařízení bytu, domu nebo prostoru kde pracujete, potřebujete navrhnout, poradit či konzultovat zařizování interiéru, tak neváhejte a volejte nebo pište. Jsem tady pro vás a těším se, že přinesu svěží vánek do vašeho interiéru.

Anglická Sezóna

Slaný

Jsme rodinný obchod pro tvořivé lidi, kteří vnímají krásu přírodních materiálů a chtějí se jimi obklopovat. Námi dodávaný nábytek je výhradně z měkkého dřeva vyráběn starými truhlářskými postupy, není to tedy volba pro běžného konzumního zákazníka. Uznáváme hodnoty starého řemesla, lidské práce a umu. Vytváříme útulný styl bydlení ve stylu anglického či francouzského venkova. A srdečně zveme všechny, kteří si chtějí dopřát proměnit svůj příbytek v domov. Pokud se Vám tedy líbí náš styl, rádi Vám poradíme s Vaším interiérem a doufáme, že naše webové stránky Vám nabídnou novou inspiraci. Jste srdečně zváni. Leeda a David

Postres Design

Praha

Studio Postres Design Vám pomůže dosáhnout Vašeho vysněného bydlení! Vyzkoušejte naše služby a uvidíte sami :). Návrhy interiérů a realizace provádíme především v Praze a okolí

vaidaDESIGN

Praha 3-Vinohrady

Interiérové studio vaidaDESIGN se zaměřuje na návrhy, design a realizace soukromých a komerčních interiérů. Naše služby obsahuje konzultace, návrhy interiérů až po realizace na klíč. Rekonstrukce, stavba domu, nebo jen dekorace interiéru – vše bereme jednoznačně zodpovědně a s individuálním přístupem ke každé zakázce.

ZET DESIGN

Česká Lípa

Vyhotovujeme projektové dokumentace pro stavební povolení (DSP) nebo ohlášení (DOP).

Ateliér bytový architekt

Praha 7

Jsme ateliér zaměřený na návrhy a realizaci interiérů. Poskytujeme klientům všechny služby spojené s touto tvorbou již od roku 2000. Poskytujeme kompletní servis od návrhu po jeho realizaci. Navrhujeme interiéry v Praze a po celé ČR. Specializujeme se na interiérový design, na tvorbu nadčasového a propracovaného prostředí, odrážející osobnost a preference klienta. Realizace interiéru dle návrhu, rekonstrukce, stavební úpravy, autorský dozor při realizaci Spolupráce s ověřenými dodavateli vybavení a kvalitními řemeslníky

italy-design.cz

Chlumčany (Plzeň-jih)

Přímí dovoz a prodej italského nábytku. Máme v nabídce kompletní sortiment nábytku pro interiér. V naší nabídce naleznete: kuchyně, stoly, židle, obývací sestavy, sedací soupravy, ložnice, postele, šatny, skříně, masivní nábytek, kancelářský nábytek, dětský nábytek a mnoho dalšího.

Emotion interior - design

Olomouc

Specializuji se na interiérový design, převážně na tvorbu stylu nadčasového a moderního interiéru, odrážející osobnost a životní styl klienta. Jsem schopná zajistit kompletní servis interiérového designu komerčních i soukromých interiérů od návrhu až po jeho realizaci po celé České republice.

Rittmann design

Opava

Uděláme vše pro to, aby Vám doma bylo dobře. Navrhneme vám celý interiér, nebo jen doplníme to, co už doma máte. Pomůžeme vám třeba jen radou, abyste si ujasnili co se vám líbí, nebo nastíníme možnosti, jak by mohl vypadat váš byt nebo dům. Budeme se vám plně věnovat ať budete chtít jen malý kousek nábytku, nebo návrh celého interiéru. Každé vaše zadání je pro nás výzvou … Děláme vše tak, aby byl výsledek vždy unikátní. Tvoříme vlastní exkluzivní design.

Dominika Skučková

Pec pod Sněžkou

Návrh a realizace interiérů na míru. Kuchyně, koupelny, ložnice, dětské pokoje a komerční interiéry.

Denisa Vanek - návrhy podle FENG - SHUI

Praha 4

Navrhuji prostory esteticky vyladěné, prakticky řešené a podle filozofie Feng - shui (Feng - šuej), které vyhovují stylu a způsobu života mého klienta. Cílem je ukázat lidem, jak hluboce ovlivňuje jejich život prostor, který obývají. Snažím se pomoci uspořádat domov nebo pracoviště tak, aby u člověka podporovalo jeho zdraví a životní elán, pomohlo mu v osobním růstu, zlepšilo a harmonizovalo jeho vztahy.

Designer-Ka

Unhošť

Navrhuji interiéry, redesign, novostavby, rekonstrukce, od projektu, klientských změn až po kompletní rekonstrukce Nabízím rovněž projektový management, tedy zajištění realizace návrhu, jednání s dodavateli, objednávky u dodavatelů, koordinace prací, termínů a dodavatelů. Dohled na stavbě. Spolupracuji se všemi potřebnými profesemi (za léta v profesi ověřenými), stavební firmou, podlahovým studiem, malířem, tapetářem, výrobcem nábytku na míru – kuchyně, vestavné skříně, dodavateli okenních dekorací, osvětlení atd.

InteriorDESIGN Marcela Bartáková

Praha

Zamyslete se nad jednou zákonitostí: když vstoupíte do nějakého bytu, máte určitý pocit, když vstoupíte do dalšího, cítíte z něj úplně jiný náboj. Nikdo vám nemusí nic vysvětlovat, a přitom dokonale poznáte prostředí, ve kterém je vám dobře a cítíte se skvěle, uvolněně, »božsky«, a naopak místa, v nichž nemůžete dýchat. Interiors*Beauty*Harmony*Aesthetics - návrhy interiérů – privátní klientela (domy, byty, rezidence) - realizace interiérů na klíč - renovace, rekonstrukce a zařizování interiérů, kanceláří, hotelů a obchodů - design nábytku, kuchyní, koupelen návrhy barevného řešení - využívání prvků Feng-Shuei při tvorbě návrhů

Aktivní vinné sklepy

Praha

Po úspěšném zahájení činnosti v roce 2008 se stala naše společnost nedílnou součástí evropského vinného trhu. Díky realizaci desítek aktivních sklepů jsme si upevnili místo mezi odborníky na archivaci vína. Naše stále se rozvíjející znalosti promítáme do dalších inovací a to nejen v oblasti stavební, ale také do návrhů nábytku a vhodných klimatizací. Zabýváme se zejména návrhy a realizací privátních vinoték. Současně jsme dokončili několik komerčních projektů (např. vinotéku Passage – Le Bouchon). Za námi stojí tým zkušených odborníků, řemeslníků a designérů. Spolupracujeme s předním světovým 3D grafikem, který je schopen vytvořit věrný obraz Vašeho budoucího vinného království. Snažíme se námi nabízené služby i nadále vylepšovat. Oba majitelé společnosti studují víno na prestižním londýnském institutu WSET- Diploma. Zde čerpají další inspiraci pro vhodné uskladnění vína. Zároveň si prohlubují znalosti v oblasti samotných vín od lektorů s věhlasným titulem Master of Wine. Pro Váš nově vybudovaný sklep rádi navrhneme a případně i dodáme vhodnou skladbu vín k archivaci.

gb DESIGN

Pardubice

Postaráme se o vaše sny a přeměníme je v realitu. Nabízíme profesionální služby bytového designéra pro soukromé i komerční účely.

Interiérový design & 3D vizualizace

Praha 5 - Stodůlky

Navrhuji interiéry a jsem průvodkyní zařizováním harmonického domova. Pro snazší představu zpracuji 3D vizualizace interiéru. Navrhnu dispozici prostoru, odborně pomohu s technickou stránkou i s realizací. I přesto, že se u mnoha zakázek věnuji interiérům jako celku, mou srdeční záležitostí jsou interiéry pro děti.

RIVESTI DESIGN

Olomouc

Návrhy řešení pro Váš interiér a exteriér z dlažeb. Prodej moderních obkladů a dlažeb. Návrhy a vybavení koupelen z designových italských prvků, obklady 3 x 1 metr, grafika. Podpora pro architekty a designery. Studio pro výběr dlažeb 110 m2.

Interiery design s.r.o.

Liberec 3

Cílem designového studia v Liberci je vytvoření interiéru se specifickou atmosférou v souladu s představami a nároky klienta. Interiér na přání navrhneme, na místě barevně sladíme a kompletně vybavíme.

Interior Design Studio GATTABIANCA

Praha

Interiérové design studio GATTABIANCA. Návrhy a realizace luxusních a nadstandardních interiérů na klíč. Dovoz a vybavení nábytkem osvětlením a doplňky. Autorský dozor a koordinace.

Benebond

Brno

Komplexní návrh a realizace interiérů včetně 3D vizualizace. Návrhy bytů, domů, kanceláří a komerčních prostor.

ZařizujiByt.cz

Ostrava - Poruba

Jsme interiérové studio v Ostravě a jsme schopni zajistit komplexní systém služeb v oblasti zařizování bydlení. Provádíme částečné nebo kompletní rekonstrukce interiéru. S volbou kuchyně na míru, nábytku na míru nebo návrhem interiéru bytu či domu vám pomůže náš bytový architekt, který podle potřeby vyhotoví konkrétní 3D návrhy.

PODHAJECKY.CZ

Liberec 3