Developeři, makléři, financování

Developeři, makléři, financování

1

Vyhledat profesionály:

Realitní kancelář Tide Reality

Praha 2 - Nové Město

Jsme již více jak 25 let na realitním trhu. Specializujeme se na byty, domy a pozemky v Praze a okolí. Od roku 1993 poskytujeme komplexní služby při prodeji a pronájmu rezidenčních a atraktivních nemovitostí. Jádro našeho týmu Tide reality tvoří šest společníků, šest odborníků na rezidenční nemovitosti. Osobně věnujeme klientům, konzultacím, prodejům a pronájmům.

Dřevostavby a domy na klíč, s.r.o.

Praha

Jsme držitelé mezinárodních certifikací. Splňujeme nejpřísnější světové standardy. O NÁS - RODINNÉ DOMY NA KLÍČ - pouze s námi získáváte mezinárodní záruční certifikát - Zděné domy na klíč a dřevostavby na klíč Při předání domu na klíč získáváte mezinárodně uznávaný záruční certifikát a garanční platinu, včetně značkového záručního certifikátu na střechu a střešní systém. Každý stavební proces podléhá nejpřísnějším standardům dle mezinárodně nejuznávanější projektové metodiky PRINCE2. O NÁS - RODINNÉ DOMY NA KLÍČ - získejte váš vlastní dům za cenu českého nájmu - inovujeme a neustále zkvalitňujeme veškeré naše procesy - Zděné domy na klíč a dřevostavby na klíč Splňujeme nejpřísnější německé standardy kvality. Pravidelně inovujeme a zkvalitňujeme naše stavební procesy.

Cincink.cz - Férový realitní portál

Chceme vám pomoci, aby na konci každého komplikovaného realitního obchodu bylo slyšet šťastné cinkání skleniček na kolaudační párty, cinkot předávaných klíčů, ale samozřejmě i peněz, které ušetříte díky našim výhodným službám.

Geosan Development

Praha

Patříme mezi silné a stabilní developerské firmy více jak 10 let. Jako dceřiná společnost GEOSAN GROUP, a.s., pro vás stavíme nové byty v těch nejatraktivnějších pražských lokalitách. Dbáme na vysokou kvalitu bydlení, zachování přírody v okolí a na spokojenost klientů. Díky tomu se naše developerské projekty těší stále rostoucímu zájmu.

Golferia House, a.s.

Společnost Golferia House, a.s. je členem skupiny CREAM. Skupina CREAM se dlouhodobě specializuje na poskytování nadstandardních služeb v oblasti nemovitostí, včetně výstavby nových a rekonstrukce stávajících objektů. Více o skupině CREAM naleznete na www.cream-reality.cz. Skupina CREAM je uskupení společností pod managementem fondu CREAM SICAV, a.s. Hlavní činností fondu a podřízených společností skupiny je vyhledávání a realizace investičních příležitostí, akvizice a restrukturalizace firem, výstavba, rekonstrukce, realitní činnost a správa nemovitostí. Naše společnost v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách. Vizí skupiny CREAM je stavět společensky prospěšné, úspěšné a udržitelné budovy, které svým nájemcům poskytnou kvalitní zázemí a pro své vlastníky budou představovat vysokou úroveň investiční hodnoty.

NATUM s.r.o.

Praha

JINONICKÁ REZIDENCE nabízí úžasné výhledy do zeleně a zároveň snadnou dostupnost do centra města, na Andělu jste autem za 5 minut. Všech 8 prémiových bytů vyjma jednoho nabízí velkorysé venkovní prostory ať už předzahrádku, lodžii, balkon. Horní mezonetový byt prostornou terasu s jedinečnými výhledy. Standardní vybavení bytů v energetické třídě B odpovídá vysokým nárokům na současné bydlení a zahrnuje kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek. Rezidence byla zkolaudována v létě 2018 a byty jsou připraveny k nastěhování. JINONICKÁ REZIDENCE je situována v oblíbené rezidenční lokalitě Prahy 5 – Košířích v těsném sousedství přírodního parku Košíře-Motol, přírodní památky Vidoule či rozhledny Cibulka. Na dosah je i Prokopské údolí, které láká k procházkám, jízdě na kole či in-linech. Vyniká výbornou dostupností do centra – na Andělu s širokou nabídkou obchodů, služeb a zábavy jste za 5 minut. Zastávka MHD je jednu minutu chůze od rezidence, na nejbližší zastávku metra B – Jinonice se autem dostanete za 5 či svižnou chůzí za 20 minut. Na Letiště Václava Havla dojedete za 20 minut.

Endeka

Brno

Společnost ENDEKA se zaměřuje na záchranu rodinných a bytových domů, aby mohly i nadále sloužit jako kvalitní bydlení dalším generacím. Nestavíme novostavby na „zelené louce“, naopak vidíme velký potenciál ve spoustě chátrajících nemovitostí, kterým dáváme příležitost plnit znovu svou primární funkci. Zaměřujeme se především na atraktivní lokality města Brna, které budoucím majitelům poskytují výhody kompletní infrastruktury a plné občanské vybavenosti. Stručně řečeno VDECHUJEME NEMOVITOSTEM NOVÝ ŽIVOT.

Lexxus Norton

Praha

Jsme Lexxus Norton, člen skupiny LEXXUS Group, a specializujeme se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji i k pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí. Řídíme se heslem: Přemýšlíme (nastavujeme projekt), tvoříme (strategie prodeje a marketingu), zavazujeme se a prodáváme. Vážíme si našich klientů a věříme, že v luxusním segmentu si můžete dovolit udělat chybu jen jednou. Proto klademe maximální důraz na nejlepší servis jak pro klienta, tak konečného uživatele. Naše služby jsou postavené na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi vždy s přihlédnutím k jeho požadavkům. Dále při realizaci nabízíme maximální podporu a zkušenosti čerpající z historie mateřské realitní společnosti LEXXUS a.s., která působí na pražském realitním trhu již od 90. let. Hledáte luxusní nemovitost či luxusní byt? Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří mají jedinečný přehled o specifikách trhu a nabízí exkluzivní a luxusní nemovitosti, od luxusních novostaveb v rámci nových rezidenčních projektů až po moderně a stylově zařízené historické byty v centru Prahy. Přinášíme jasnou vizuální a komunikační diferenciaci nabídky a služeb v oblasti exkluzivních nemovitostí z hlediska lokality, komfortu bydlení a životního stylu. Nemovitosti v portfoliu Lexxus Norton splňují ty nejvyšší nároky a současné požadavky na luxusní a moderní bydlení. Klientům, kteří se zajímají o pořízení nemovitosti pro vlastní bydlení či investování do realit s cílem lukrativního zisku, poskytujeme komplexní servis při zachování individuálního přístupu, včetně právního zajištění či poradenství.

V Invest CZ a.s.

Praha

Naše mnohaleté zkušenosti z rezidenčního developmentu jsou promítnuty do každého našeho projektu, kde se snažíme o vytvoření vysoké přidané hodnoty, která se v čase neztrácí, ale naopak roste. Náš pohled se neomezuje pouze na samotné nemovitosti, ale hodnota projektu, a tím i vaší investice, spočívá v komplexním přístupu k řešení lokality, včetně zeleně, sportovišť, oddechových ploch a další občanské vybavenosti.

VideoBydleni.cz

Nový realitní portál, který má za cíl prezentovat nemovitosti pomocí videa. pojďte s námi ušetřit čas při výběru nemovitosti!

MOLO Lipno Residence s.r.o.

Lipno

V srdci Lipna nad Vltavou vzniká pro nejnáročnější klientelu nový luxusní projekt – MOLO Lipno Resort se 79 exkluzivními byty a penthousy. Součástí komplexu je i pětihvězdičkový hotel s wellness a spa, zenová zahrada, 120-metrové molo s restaurací a jezerním vyhřívaným bazénem, promenáda s restauracemi a obchody. Garantem výjimečné architektury a kvality je mezinárodní architektonický ateliér Champan Taylor se sídlem v Londýně, jehož realizace jsou oceňované po celém světě. Design navrhoval pražský tým pod vedením architektů Jona Halea a Jana Pokorného, kteří s respektem k místu a budoucí náročné klientele dali vzniknout výjimečnému bydlení v překrásné přírodě Šumavy. MOLO Lipno Resort nabídne 79 bytů a podkrovních penthousů s překrásnými výhledy na jezero nebo do zenové zahrady dle návrhu uznávané zahradní architektky Štěpánky Šmídové. V projektu se pamatuje také na majitele sportovních aut a jim přizpůsobené nízké nájezdy do podzemních garáží, prostorná parkovací místa pro velké SUV auta, nebo nabíjecí stanice pro elektromobily, či hybridní automobily. Samozřejmostí jsou prostorné sklepy a kóje pro sportovní vybavení a kolárny s individuálními boxy na kolo, včetně dobíjení elektrokol. Součásti komplexu je také pětihvězdičkový hotel s prémiovým wellness a spa, restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, concierge službami a soukromým Beach Clubem. Pro rezidenty bude k dispozici také klubová půjčovna sportovního vybavení, beach volejbalové hřiště a správcovské služby. Předpokládané zahájení prodeje: 09/2018 Předpokládané zahájení stavby: 03/2019 Předpokládané zahájení provozu: 12/2020 (Bytová část) 12/2021 (hotelová část)

COLOSEUM NEMOVITOSTI

Brno

Realitní kancelář - prodej, pronájem a výkup nemovitosti

Horizon Holding

Horoměřice

Horizon Holding je spojením dvou mezinárodních developerských společností – společnosti Shikun & Binui International Real Estate Development a skupiny Shiran R/E Holdings. V České republice společně vlastní řadu developerských projektů. Shikun & Binui International Real Estate Development je dceřinná společnost největšího developerského holdingu v Izraeli Shikun & Binui, který byl založen v roce 1924 a je obchodován na izraelské burze. Díky zkušenostem a velmi dobré reputaci je společnost zvána do mezinárodních tendrů po celém světě, často financovaných Světovou bankou či vládními institucemi. V Evropě realizuje projekty v Německu, Maďarsku, Rumunsku, Polsku a České Republice. Shiran Group se vedle developmentu také zabývá logistikou, obchodem, komunikační technologií a průmyslem se zaměřením na střední a východní Evropu. V této oblasti je vedoucím dodavatelem železné rudy pro ocelářský průmysl. V České republice, Maďarsku, Rumunsku, Rusku a Izraeli vlastní rozsáhlou síť developerských projektů.

Prague Offices Solutions s.r.o.

Praha 1

Naší hlavní činností je pronájem kanceláří a komerčních ploch v Praze jak českým firmám, tak společnostem expandujícím na český trh. Do našeho portfolia služeb patří dlouhodobý i krátkodobý pronájem kancelářských prostor, pronájem skladů a nebytových prostor, obchodních a komerčních ploch, zařízených kanceláří a virtuálních kanceláří v Praze.

Stálý nájem

Praha 5, 150 00

Pronajímejte svůj byt bez starostí s lepším výnosem.

FINEP

Praha

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Našim klientům nabízíme jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

Hypoteční kalkulačka

Praha, Horní Počernice

Získáte objektivní srovnání výhodnosti hypoték na trhu. On-line hypoteční kalkulačka vypočítá hypotéku podle vašich požadavků a my vám zařídíme zvýhodněné podmínky v bance. Ušetříte s námi starosti i peníze při vyřizování hypotéky. Recenze spokojených zákazníků: https://www.hypotecnikalkulacka.cz/aktualne-zpracovane-hypoteky Aktuální akce bank - i banky dělají krátké akce a slevy https://www.hypotecnikalkulacka.cz/akce-bank

Realitní kancelář Krása bydlení

Olomouc

Pro naše klienty nabízíme znalecké posudky a tržní odhad nemovitostí, oddlužení nemovitosti, vypracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí, právní a daňové poradenství, vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o úschově peněz u nezávislých advokátů, vyhotovení návrhu vkladu do katastru nemovitostí.

Reality Šoustal

Uničov 783 91

Jsem realitní makléř dlouhodobě působíci v realitách a za dobu praxe jsem získal mnoho zkušeností, díky kterým mohu svým klientům nabídnout profesionální a komplexní služby ve světě realit. Mým cílem je poskytnout Vám služby té nejvyšší kvality. Budu Vám nápomocen při prodeji bytu, domu nebo pozemku. Pomohu vám najít bydlení podle vašich představ a požadavků a zajistím pro vás vhodné financování. Důraz kladu především na poctivost a lidský přístup. Poskytuji realitní i právní služby při prodeji nemovitosti, včetně znaleckého posudku aktuální tržní ceny a vypracování energetického štítku budovy. Kromě realitního, právního a finančního servisu, Vám nabízím služby odhadce pro potřeby dědického řízení a nezávazné konzultace v oblasti realit. Zaměřuji se na Uničov, Olomouc, Litovel, Šternberk a Mohelnici.

PSN - Pražská správa nemovitostí

Praha, Pardubice

Pražská správa nemovitostí www.psn.cz je vlastníkem všech nabízených nemovitostí k prodeji, pronájmu i k obchodním účelům. V současnosti nabízíme přes 850 nemovitostí.

Albertov Rental Apar

Praha

Albertov Rental Apartments - byty pronájem Praha - nabízí více než jen byty k pronájmu. Pronájem bytů Praha je celkový koncept jedinečných a kvalitních služeb spojených s bydlením. Areál disponuje 269 byty, z nichž většina je dlouhodobě obsazena našimi spokojenými klienty. V Albertov Rental Apartments naleznete komfort hotelu s pohodlím domova

Rezidence Churchill

Praha

Rezidence Churchill nabídne 57 luxusních bytů s úchvatnými výhledy na Pražský hrad a městské panorama. Tento projekt, z pera známého ateliéru Aukett, je navržen ve vysokém standardu vybavení jak vlastních bytů, tak i společných prostor, jako je například recepce se službami concierge. Byty budou nabízeny v dispozicích od 1+kk až po 5+kk. Zahájení prodeje bytů je plánováno na únor 2018. Máte-li zájem být přednostně informování o detailní nabídce, prosím použijte formulář předběžného zájmu a zaregistrujte se na www.rezidence-churchill.cz

HOME 3 s.r.o

Praha

<b>„Jsme česká technologická firma, která vyvinula systém zdravého domu inspirovaný filosofií feng shui“</b> Aktivní dům = soulad mezi úsporným vytápěním, výrobou vlastní energie a kvalitou vnitřního prostředí - Pasivní dům šetří spotřebu tepelné energie, zanedbává ale problematiku „výměny vzduchu“ v obytném prostoru. - Alternativou vysoké investice do maximální možné izolace je investice do obnovitelných zdrojů – přerozdělení finančních prostředků. - Vedle sledování jediného parametru – úniku tepla - se aktuálním trendem moderního zdravého domova stává jeho aktivace. - Naše domy s technologií HOME3 akcentují důležitost regenerace vnitřního prostředí při minimalizaci energetických nákladů.

Horizon Modřany s.r.o.

Praha 10

Bydlení, kde vaše sny vyrostou. Rezidence Modřanka má vše, co od moderního bydlení očekáváte. Promyšlené půdorysy bytů dotažené do posledního detailu, kde každý byt nabízí balkon, komoru nebo velký úložný prostor, kvalitní dřevěná eurookna nebo elegantní a moderní standardy, které podtrhnou celou atmosféru vašeho budoucího domova.

LeaderFin s.r.o.

Praha 6

Společnost LeaderFin s.r.o. nabízí rychlou půjčku online před výplatou. Krátkodobou půjčku bez zbytečného papírování a peníze na účet ihned poskytuje prostřednictvím portálu Express-credit.cz.