Nářadí a technika

Nářadí a technika

1

Vyhledat profesionály:

Fiber Mounts s.r.o. - Držáky a stojany na televize a monitory

Strážnice, 696 62

Fiber Mounts s.r.o. nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej příslušenství k A/V technice: držáky na televize a monitory stojany na televize a monitory kancelářské držáky na monitory držáky na notebooky a laptopy pracovní stanice - nástěnné, stolní nebo podlahové držáky na projektory držáky na reproduktory podstavce na Tv a monitory nástěnné police na příslušenství kryty a organizéry na kabeláž prodlužky a přepěťové ochrany Velmi široký sortiment se silným zaměřením na kvalitu a dostupnou cenu, odborné poradenství, maloobchodní a velkoobchodní prodej, rychlé doručení - veškeré výrobky máme fyzicky na skladě Společnost Fiber Mounts s.r.o. byla založena roku 2008 a od samého počátku se orientujeme především na A/V příslušenství. Ve svém oboru se velmi dobře orientujeme a rádi Vám poradíme s výběrem nebo co nejvhodnějším řešením Vašich požadavků.

NanoConcept

ČR

Firma NanoConcept je původem německá společnost se sídlem v Hanau v blízkosti Frankfurtu nad Mohanem. Pracuje s těmi nejlepšími výzkumníky a vývojáři z Německa v oblasti povrchových úprav. Máme tu čest mít výhradní zastoupení pro Českou Republiku se sídlem v Brně. Našim cílem je definovat nový standard v oblasti povrchových úprav použitím našich inovativních porduktů. Prostřednictvím používání produktů firmy NanoConcept je možné získat nejen větší bezpečnost (např. u čelních skel automobilů Neviditelné stěrače nebo protipožární ochrana), ale také více volného času (např. použitím přípravku na sklo a keramiku můžete ušetřit hodiny a hodiny úmorného úklidu). Navíc ještě šetříte peníze za čistící prostředky a tím ulevujete i životnímu prostředí. Produkty firmy NanoConcept jsou šité na míru specifickým potřebám High-End chemické nanotechnologie. Náš úspěch je založen na plnění specifických potřeb a přání našich zákazníků a obchodních partnerů. Zvyšujeme hodnotu pro naše zákazníky a umožňujeme jim tak konkurenční výhodu. Technické způsobilosti, kreativita a flexibilita jsou základem naší společnosti. Jsme jedním z prvních prodejců výrobků na bázi nano technologie v České Republice. Velmi nás těší, když můžeme se zákazníkem vymýšlet ideální způsob ochrany určitého povrchu. Vždy je to pro nás výzva hledat společné řešení s týmem kvalifikovaných expertů. To pravé řešení pro jakýkoliv povrch.

Kované nože Solingen

E-shop CZ

Nože Solingen/Germany jsou mezi kuchaři a milovníky dobrého jídla opravdový pojem. Kované nože od proslulého výrobce nožířských produktů Wüsthof Dreizackwerk Solingen zdobí kuchyně profesionálů i domácností již od roku 1814. Kuchařské nože Wüsthof jsou nejenom elegantní, ale také velice kvalitní a nekompromisně funkční. Udělejte si radost a objednejte si originální nože Solingen na KovaneNoze.cz ještě dnes. Díky naší garanci spokojenosti máte jistotu, že s nimi budete maximálně spokojeni.

K & V ELEKTRO a.s.

E-shop CZ

V našem rozsáhlém sortimentu, který tvoří více než 30 000 skladových položek, najdete kabely, vodiče, rozvodnice a rozvaděče, jističe, proudové chrániče, relé, stykače, svodiče přepětí, světelné zdroje, interiérová a exteriérová svítidla, LED pásky, podlahové vytápění, sdělovací a zabezpečovací technika, nářadí a mnoho dalších výrobků z oblasti elektroinstalačního materiálu. Vybrat si můžete též vypínače a zásuvky v různých designech, které si můžete prohlédnout na vzorkových panelech ve všech našich velkoobchodních prodejnách.

Obaly KREDO

E-shop CZ

Veškerý obalový materiál z naší nabídky naleznete v našem e-shopu, vyhledávat můžete přímo v kategoriích nebo využít vyhledávače s našeptávačem a v neposlední řadě lze využít rozšířeného vyhledávání, které vám umožní vyhledat kartonové krabice pomocí vámi definovaných rozměrů.

RucniNaradi.cz

CZ E-shop

Internetový obchod www.rucni-naradi.cz je tradičním a spolehlivým internetovým obchodem dlouholetou tradicí! Prodáváme nejširší škálu profi i hobby nářadí, zahradní techniku a bohatý sortiment doplňků všech kvalitních značek za velice příznivé ceny. Samozřejmostí je nejkratší možná doba dodání a garantovaná kvalita služeb pro Vaši maximální spokojenost.

Centrum-krabice.cz

CZ E-shop

Naše firma má počátek působnosti v roce 2004, kdy začala s minimálními prostředky pouze obchodní činností a postupně se rozrůstala do větších rozměrů. V druhé půlce roku 2008 jsme převzali kartonážní výrobu. Na jaře roku 2009 jsme investovali a zakoupili kartonážní linku na výrobu kartonů. V současné době si vyrábíme krabice do našeho eshopu-krabice.cz a zároveň i pro zákazníky s požadavkem zakázkovou výrobu krabic dle přesných požadavku. Kartonové krabice vyrábíme z 3VVL, 5VVL, 7VVL. Dále máme technologii na jednobarevný potisk krabic a to převážně firemního loga nebo reklamních textů.

L.L.TRADE s.r.o.

Naším zaměřením je kompletní vybavení prodejen, skladů a hal, tj. zajištění komplexního řešení pro každého zákazníka. Za tímto účelem spolupracujeme s řadou kvalitních společností, což nám umožňuje splnit přání i toho nejnáročnějšího zákazníka.

POLAK CZ s.r.o.

Opatov

Ucelené řady dílenského nábytku ve špičkové kvalitě dají průmyslovým prostorám vaší firmy jednotný vzhled. Důraz na ergonomické požadavky, vysoká variabilita a jednoduché ovládání zajišťují vysoký komfort užívání ve všech typech průmyslových provozů. Části nábytku lze individuálně přizpůsobit a kombinovat. Dílenský nábytek splňuje vysoké požadavky na bezpečnost. Šatní skříně, úložné boxy a lavice umožní zaměstnancům podniků nebo uživatelům služeb pohodlné a bezpečné uložení šatů a osobních předmětů. Šatní skříně s menším objemem k odložení svrchních oděvů lze využít např. ve sportovních, zdravotnických nebo kulturních zařízeních, nebo ve školních zařízeních všech stupňů. Prvky lze kombinovat a přizpůsobit pomocí doplňků.

Kärcher Home & Garden

Eshop

Kärcher je zárukou špičkových výkonů, co se týká výrobků i služeb. Od svých počátků před více než 75 lety se firma vyvinula ve světovou značku prezentovanou špičkovým výkonem, kvalitou a inovací. Naše čisticí stroje spojují funkčnost, uživatelský komfort a sofistikovaný vzhled. Kromě toho Kärcher vyvíjí příslušenství a čisticí prostředky a klade důraz na zodpovědné jednání vůči lidem i životnímu prostředí.

Flumasys s.r.o.

Praha 10

Jsme zaměřeni na dávkovací systémy pro širokou škálu aplikací kapalin, jejichž kompletní řešení Vám pomůže snížit spotřebu materiálu. Poskytujeme produkty pro zrychlení Vaší výroby, zvýšení výnosů a redukci výrobních nákladů.

Prodlužovací kabely venkovní i vnitřní svetla-elektro.cz

Praha

Prodej prodlužovacích kabelů venkovních i vnitřních- modely klasické, na bubnu, s vypínačem. Prodlužovací kabely (prodlužovačky) pro domácnost i průmysl. Objednávky realizujeme přes eshop <a href="https://svetla-elektro.cz/">ww.svetla-elektro.cz</a>

Ekopyro s.r.o.

Jablunkov

E-shop se zábavní pyrotechnikou, který vám přináší ty nejlepší produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny. V naší nabídce se nacházejí všechny nejznámější petardy - petardy viper, dum bum nebo dělová rána. Pokud si nejste jisti, které petardy jsou pro vás ty nejlepší, napište nám a určitě vám pomůžeme.

CYKLODISKONT s.r.o.

E-shop CZ

Jsme specialisté na cyklistiku, máme nejnižší ceny, nejšírší sortiment v oblasti cyklistiky a velomateriálu, kvalitní služby, seriózní jednání

Horse-trade.cz

E-shop CZ

Expert ČR, s.r.o.

E-shop CZ

Váš Expert pro elektroniku a výpočetní techniku.

Tegus

Dobrovice

Poskytujeme zabezpečení domácnonosti - kamerové systémy, trezory, alarmy a další bezpečnostní prvky.

NILFISK ESHOP

Praha 9-Prosek,190 00

Kompletní sortiment profesionální čistící techniky a příslušenství v Praze nebo on-line. WAP tlakové myčky, vysavače, mycí a zametací stroje.

Procarosa

Hořice

Naším hlavním zaměřením je vybavení autolakoven a karosáren. V tomto odvětví zajišťujeme kompletní nabídku produktů, které vyvíjíme, vyrábíme a dovážíme přímo od renomovaných výrobců. Naší hlavni prioritou je maximální důraz na kvalitu, přidanou hodnotu zboží a odbornou zákaznickou podporu.