Zahradní architekti a návrháři

Seznam zahradních návrhářů a zahradních architektů

Seznam zahradních návrhářů a zahradních architektů. Fotogalerie návrhů zahrad a zahradních řešení.
Vybírejte zahradní návrháře podle fotografií jejich práce a podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

LandART atelier s.r.o.

Nučice

Jako zahradní architekti nabízíme kompletní služby v oblasti projektování a realizace zahrad již od roku 2002. Filosofie našeho zahradního ateliéru vychází z osobního přístupu ke každému klientovi. V roce 2011 jsme se umístili na 1.místě v soutěži Zahrada roku s realizací „divoké“ zahrady rodinného domu. Soutěž pořádal Svaz zakládání a údržby zeleně.

Flera - Atelier zahradní architektury

Praha

FLERA JE TU, ABY VÁM POMOHLA VYMYSLET A NÁSLEDNĚ REALIZOVAT ÚTULNOU ZAHRADU. ZAHRADU ŠITOU VÁM NA MÍRU. ZAHRADU, VE KTERÉ SE BUDETE VY CÍTIT DOBŘE. Pro Vás, kteří chcete žít ve vkusném a do detailu dotaženém prostředí. Pro Vás, kteří hledají partnera, který bude pozorně naslouchat VAŠIM přáním A PŘEDSTAVÁM. Projektovat budeme společně!

BENED – zahradní architektura s.r.o.

Olomouc

Firma BENED – zahradní architektura s.r.o. stojí na mnohaletém kvalitním základě. Existujeme od roku 1997 a za tu dobu jsme vytvořili nepřeberné množství rodinných zahrad, veřejné zeleně i krajinných prvků. Díky tomu dokážeme vyhodnotit, jaký styl bude pro vaši zahradu ten nejefektivnější.

Zahrady TOPOL

Hradec Králové, Pardubice

Naše firma poskytuje široké portfolio zahradnických služeb a prací včetně návrhu zahrad, úpravy pozemků, pokládky travních koberců a stavby suchých zídek. Zároveň provádíme celoroční údržbu zahrad, péči o travnaté plochy a prořez dřevin. – Návrhy a realizace zahrady – Prořez stromů – Údržba zahrady – Travní koberce Jsme připraveni celoročně odborně pečovat o Vaši zahradu.

Zahrady Bula

Praha 10

Komplexní řešení zahrad a závlahové systémy Naše společnosti se zabývají komplexní realizací zahrad včetně automatických závlahových systémů a pěstováním okrasných rostlin. Naše služby spočívají v návrzích, realizacích a údržbě zeleně na vaší zahradě. NABÍZÍME VÁM KVALITNÍ SLUŽBY V OBORU ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY A REALIZACE ZAHRAD. Naše práce zaměřujeme na realizace různých zahradních ploch. Svým klientům nabízíme údržbu a návrhy zahrad, které přesně kopírují jejich potřeby a požadavky. Součástí naší nabídky služeb je také zajištění a instalace závlahových systémů.

Vzeleni

Praha

Zahradní koučink

Jaroslav Faiferlík

Plzeň

Padesát let se snažím být přírodě poučeným partnerem při výběru přírodních prvků a jejich skladby do esteticky vnímatelné formy. Výsledkem snažení je zahrada starou dámou a plný šuplík studií a myšlenek.

Petra Šafářová Art & Design

Praha 4

Barvami, tvary, kombinacemi materiálů, přírodou, světem kolem nás, architekturou a uměleckými proudy první poloviny minulého století, tím vším se nechávám ráda inspirovat a vést při tvorbě, ať už ryze uměleckých objektů – soch, plastik a obrazů, tak i designových kolekcí. Snažím se docílit toho, aby každý předmět, který projde mýma rukama, měl duši, ztělesňoval kus mě samé, přinášel radost tomu, kdo jej používá, a vnesl o trochu více světla do šedi běžných dní. Maximální kvalita zpracování, použití těch nejlepších vstupních materiálů, originalita, péče a smysl pro detail, to jsou základní ingredience, o které se opírám běhěm celého tvůrčího a výrobního procesu. Nechte se unést jedinečností každé kolekce, každé sochy, každého tvaru či barvy. ...a poslední, leč důležitá slova. Měla jsem to nesmírné štěstí, že jsem se mohla obklopit ochotnými, milými, talentovanými a pracovitými lidmi. Proto mé velké poděkování patří: Tomáši Vodňanskému, Vladislavu Vlčkovi, Adamu Gratzovi, Majdě, panu Coňkovi, paní Mixové, Mirkovi, Kubovi, Honzovi a Claudii, mému muži Danovi, Aničce, Rozárce, tátovi, mámě a psu Barnabášovi

Reaza stav - Realizace zahrad

Ostrava

ČÍM SE ZABÝVÁME: Realizace zahrad od A do Z Vizualizace Vaší budoucí zahrady v kvalitním 3D zobrazení Potůčky a vodopády Zakládání trávníků, pokládka travních koberců Záhony, štěrkové zahrady, dodávka kamenů Závlahové systémy (Claber, Rainbird) Provádění drobných stavebních prací Stavba gabionů, plotů, zídek Zpevněné plochy, zámkové dlažby, kamenné koberce Odstraňování náletových dřevin Sadové úpravy veřejných prostranství Údržba veřejné zeleně Pravidelná komplexní údržba zahrady Doprava Ukázky z 3D vizualizací zde: https://www.reaza.cz/

Novavisio

Veselí nad Moravou 69801

LED-ZAHRADA.cz

Černošice

Zahrada se stala rozšířením obytného prostoru, v němž je světlo jeho nedílnou součástí. Jelikož zahradu v noci příliš nevyužíváme, soustředíme se více na scénické osvětlení, které nám poskytuje jedinečný večerní zážitek. Je důležité osvětlení zahrady koncipovat tak, aby nám přinášelo maximální potěšení, ale zároveň při tom nerušilo své okolí. Využijte našich zkušeností a kreativity k vytvoření světelné harmonie ve vaší zahradě. Nabízíme vám návrh osvětlení i kompletní dodávku svítidel včetně realizace a následného servisu.