Návrhy osvětlení

Návrhy osvětlení

1

Vyhledat profesionály:

ININTERIER

Praha 3

NAVRHUJEME INTERIÉRY SOUKROMÉ I KOMERČNÍ. A TO OD NÁVRHU PO REALIZACI. NAŠE NÁVRHY PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM PŘÁNÍM A POŽADAVKŮM. VŽDY SE SNAŽÍME NAJÍT S KLIENTEM SPOLEČNOU CESTU. Více zde: https://www.ininterier.cz/

Lightway s.r.o

Chrášťany

Sběrač denního světla Lightway z českého křišťálu na střeše zajistí nadprůměrný přísun denního světla do Vašich domovů. Z Lightway světlovodu v zimě nevytéká zkondenzovaná voda tak, jak se to děje u normálních světlovodů. Kondenzát se nevytvoří, protože Lightway má tepelnou vložku Blue Performance, která mimo jiné, omezí tepelné ztráty v zimním období a nepřehřívá místnost v letních měsících. Klasický světlovod je komín pro teplý vzduch, nahoře u střechy se ochladí, začne kondenzovat vlhkost a kapky vody stékají do místnosti na podlahu, nebo rozmočí strop. Na stropě má Lightway optický sklěněný rozptylovač světla a ne plastový, jak tomu je u ostatních světlovodů či šerovodů.

Top osvětlení s.r.o.

Ceske Budejovice

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Řízení světelných soustav pomocí DALI. Školení DIALux. Provádíme výpočty proslunění. Top osvětlení s.r.o.

Lightworks

Praha 4

Našim zákazníkům vybíráme svítidla s jedinečným designem a kvalitním zpracováním od renomovaných světových značek. Máme dlouholeté zkušenosti s osvětlováním. Rádi vám poskytneme komplexní servis při výběru vhodného osvětlení, tak aby splňovalo nejen estetické, ale i funkční požadavky.