Úklidové služby

Úklidové služby

1

Vyhledat profesionály:

Zlatý Úklid

Praha

Provádíme pravidelný nebo jednorázový úklid domácnosti. Náš spolehlivý personál zajistí vše od vysávání podlahy až po mytí oken.

Odvoz-sut.cz

Praha

Naší hlavní činností v oboru dopravy je odvoz odpadu a odvoz suti. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivý a pružný servis po celém území Prahy. Kontejner na odpad jsme Vám schopni k domu přistavit již do 1,5 hodiny po přijmutí Vaší objednávky. Vlastníme všechna dostupná povolení k nakládání s odpadem, vedeme evidenci odpadu a po skončení prací dostává zákazník tzv. „potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění“ potřebné pro kolaudační rozhodnutí. Naše firma nabízí služby, které jsou určené nejen pro velké stavební firmy ale i pro ty menší, pro podnikatele i pro soukromé osoby. Odvoz suti i odvoz odpadu probíhá v rámci hlavního města Praha za pomoci kontejnerových vozidel. Kontejnerová vozidla pro odvoz odpadu připravíme, zajistíme odvoz odpadu a odborně odpad zlikvidujeme.

Deratizace Labus

Brno - Komín

Profesionální deratizace - diskrétně, levně, rychle, spolehlivě. Včetně úklidových služeb.

ATOM ÚKLID

Praha 22

Jsme úklidová firma působící v Praze, Středočeském kraji a Liberci. Zajišťujeme úklid komerčních prostor, úklid společných prostor SVJ, úklid nebytových prostor, škol, firem, nemocnic, bytů i domů. Při úklidu dáváme důraz především na ekologičnost, špičkovou kvalitu služeb, dodržování termínů a individuální přístup ke každé zakázce. Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy, včetně generálních úklidů, úklidů po rekonstrukcích a úklidů po malířích. Jsme vybaveni také pro strojové čištění podlah v garážích a odborné tepování koberců i čalounění hloubkovou extrakční metodou.