Montáž solárních systémů

Montáž solárních systémů

1

Vyhledat profesionály:

Energie ze slunce s.r.o.

Řevničov

Fotovoltaika na rodinný dům je efektivní cesta, jak si snížit ceny energií navždy! Specializujeme se na instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, které majitelům uspoří nemalé částky za elektřinu. Buďte energeticky nezávislými! Pořiďte si prémiovou domácí fotovoltaiku, od profesionálů v oboru.

SEFY ČR - Fotovoltaické solární elektrárny na klíč

Praha 4

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické solární elektrárny na klíč po celé ČR. Navrhujeme systémy nejen pro rodinné a bytové domy, ale také pro celé firmy. Navrhneme vám FVE na klíč s garancí nejnižší realizační ceny na trhu s maximální možnou dotací.

G.E.A. Vetrano - Mega-Sunshine

Praha 4

Nabízíme solární systémy pro ohřev vody a přitápění pro úsporu nákladů pro domácnosti i firmy. Fotovoltaické elektrárny pro vlastní výrobu elektřiny. Tepelné čerpadla s vysokou úsporností, krby a krbové kamna do obytných prostor. Vše připravíme na míru vašim požadavkům. Dále nabízíme konzultace a poradenství zdarma.

JOYCE ČR, s.r.o.

Brno

Působení v oblasti obnovitelných zdrojů a úspor energie je pro nás velmi důležité. Našim cílem je nabízet řešení zvyšující energetickou soběstačnost a tím šetřit nejen finance zákazníkům, ale i přírodní zdroje. Vycházíme z přesvědčení, že odpovědné chování k přírodě je v možnostech každého z nás. Tak proč neudělat alespoň malé krůčky k soběstačnosti už nyní?! Na návrhy a realizace střešních fotovoltaických elektráren (FVE) u nás logicky navazují další činnosti: optimalizace výroby FVE, optimalizace spotřeby vyráběné elektrické energie, mikroelektrárny, ostrovní fotovoltaické systémy i akumulace elektrické energie. Velký význam ale má i snižování spotřeby objektů, k čemuž přispíváme např. návrhy řešení úsporného LED osvětlení. Spotřebu v domácnosti nebo ve firmě výrazně sníží i řešení průběžně monitorující spotřebu el. energie.