Montáž solárních systémů

Montáž solárních systémů

1

Vyhledat profesionály:

SEFY ČR - Fotovoltaické solární elektrárny na klíč

Praha 4

SEFY je česká technologická firma realizující fotovoltaické solární elektrárny na klíč po celé ČR. Navrhujeme systémy nejen pro rodinné a bytové domy, ale také pro celé firmy. Navrhneme vám FVE na klíč s garancí nejnižší realizační ceny na trhu s maximální možnou dotací.

G.E.A. Vetrano - Mega-Sunshine

Praha 4

Nabízíme solární systémy pro ohřev vody a přitápění pro úsporu nákladů pro domácnosti i firmy. Fotovoltaické elektrárny pro vlastní výrobu elektřiny. Tepelné čerpadla s vysokou úsporností, krby a krbové kamna do obytných prostor. Vše připravíme na míru vašim požadavkům. Dále nabízíme konzultace a poradenství zdarma.

JOYCE ČR, s.r.o.

Brno

Působení v oblasti obnovitelných zdrojů a úspor energie je pro nás velmi důležité. Našim cílem je nabízet řešení zvyšující energetickou soběstačnost a tím šetřit nejen finance zákazníkům, ale i přírodní zdroje. Vycházíme z přesvědčení, že odpovědné chování k přírodě je v možnostech každého z nás. Tak proč neudělat alespoň malé krůčky k soběstačnosti už nyní?! Na návrhy a realizace střešních fotovoltaických elektráren (FVE) u nás logicky navazují další činnosti: optimalizace výroby FVE, optimalizace spotřeby vyráběné elektrické energie, mikroelektrárny, ostrovní fotovoltaické systémy i akumulace elektrické energie. Velký význam ale má i snižování spotřeby objektů, k čemuž přispíváme např. návrhy řešení úsporného LED osvětlení. Spotřebu v domácnosti nebo ve firmě výrazně sníží i řešení průběžně monitorující spotřebu el. energie.