Montáž vytápění a klimatizace

Montáž vytápění a klimatizace

Katalog firem věnujících se návrhu a montáži vytápění, klimatizace a rekuperace. Katalog obsahuje fotografie realizací. Vybírejte vhodnou firmu pomocí fotografií a podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

Klimatizace – Hustopeče

Brno

Montáž klimatizací za výhodné ceny

TRAMONTA KLIMA s.r.o.

Chrudim

Zabýváme se kompletní dodávkou, montáží a servisem klimatizačních zařízení, vzduchotechnických zařízení a tepelných čerpadel do veškerých prostor.

Heatwell - infrapanely

Přemýšlíte, jak vyřešit vytápění ve svém domě či rekreačním objektu bez velkých investic a s nízkými náklady na provoz? Sálavé infrapanely představují přesně takové řešení. Navíc jsou technologicky nenáročné a v sortimentu Heatwell najdete infrapanely s různou výší výkonu i podobou provedení. Včetně skleněných a keramických panelů nebo topných obrazů a zrcadel, které vyzdvihují mnohé recenze.

EP ENERGY TRADING, a.s.

Praha

Do vašich domovů a firemních objektů přivádíme elektřinu i plyn za výhodné ceny. Jsme členy evropské energetické společnosti EP Infrastructure, která se zaměřuje na tranzit, distribuci a skladování zemního plynu, distribuci elektrické energie a teplárenství.

Tri energo s.r.o.

Brno

Naše fotovoltaické systémy jsou navrhované pro automatický provoz, bez nutnosti kontroly a zásahu člověka. Tri energo s.r.o., Vám nabízí řešení na míru, které sníží náklady na vytápění Vašeho rodinného domu, nebo bytové jednotky. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

Frostik spol.s r.o.

Praha 2

Společnost Frostik spol. s r.o. nabízí komplexní služby v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel. Firma dodává domácí i profesionální klimatizace. Provádí montáž, čištění, servis i opravy klimatizací v Praze, Středočeském a Ústeckém kraji.

Kryoklima

Praha, Sadská

Naší hlavní činností je servis a montáž klimatizace v Praze a Středočeském kraji. Kromě klimatizací se zabýváme také montáží tepelných čerpadel, vzduchotechniky a rekuperací. Velký důraz klademe především na osobní přístup,kvalitu, rychlost a kompletní zajištění realizací. Naši zákazníci oceňují výrazné slevy z katalogových cen, bezplatné konzultace, rychlé zpracování 2-3 cenových nabídek , které jsou bez poplatku i když si nic neobjednají a dopravu objednaného zboží včetně materiálu při realizaci též zdarma. Následně slevu na servis a opravy námi montovaného zařízení. Pro dlouhodobou spokojenost našich klientů máme v našem portfoliu ověřené a spolehlivé značky.

KLIMASPOL. spol. s r.o.

Brno

Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací i jejich jednotlivých částí v Brně a okolí. Neváhejte a kontaktujte nás.

DIM spol. s r.o. - tepelná technika

České Budějovice

Společnost DIM spol. s r.o. nabízí vypracovaní projektu, dodávku a montáž tepelné techniky pro průmyslové a zemědělské budovy. Firma DIM nabízí zajištění vytápění, chlazení, rozvodů vzduchu, plynů a zdravotní instalace. Mezi další nabízené služby se řadí servis a revize plynu, jádrové vrtání, zámečnické práce, doprava s hydraulickou rukou a protipožární utěsnění.