Montáž vytápění a klimatizace

Montáž vytápění a klimatizace

1

Vyhledat profesionály:

Master Therm tepelná čerpadla s. r. o.

Praha

Jsme tradiční český výrobce nejširšího sortimentu tepelných čerpadel. Výzkum, vývoj a výrobu realizujeme v ČR. Společně s tepelnými čerpadly pro vytápění rodinných domů a velkých objektů se zabýváme také instalacemi v průmyslu. Máme mnoholetou zkušenost s technologií elektronického vstřikování chladiva (EEV) a s technologií plynulého řízení výkonu (Inverter). Většina našich prodejů je realizována v zahraničí. Každoročně se účastníme významných světových výstav.

Klimatizace – Hustopeče

Brno

Montáž klimatizací za výhodné ceny

TRAMONTA KLIMA s.r.o.

Chrudim

Zabýváme se kompletní dodávkou, montáží a servisem klimatizačních zařízení, vzduchotechnických zařízení a tepelných čerpadel do veškerých prostor.

Heatwell - infrapanely

Přemýšlíte, jak vyřešit vytápění ve svém domě či rekreačním objektu bez velkých investic a s nízkými náklady na provoz? Sálavé infrapanely představují přesně takové řešení. Navíc jsou technologicky nenáročné a v sortimentu Heatwell najdete infrapanely s různou výší výkonu i podobou provedení. Včetně skleněných a keramických panelů nebo topných obrazů a zrcadel, které vyzdvihují mnohé recenze.

EP ENERGY TRADING, a.s.

Praha

Do vašich domovů a firemních objektů přivádíme elektřinu i plyn za výhodné ceny. Jsme členy evropské energetické společnosti EP Infrastructure, která se zaměřuje na tranzit, distribuci a skladování zemního plynu, distribuci elektrické energie a teplárenství.

Tri energo s.r.o.

Brno

Naše fotovoltaické systémy jsou navrhované pro automatický provoz, bez nutnosti kontroly a zásahu člověka. Tri energo s.r.o., Vám nabízí řešení na míru, které sníží náklady na vytápění Vašeho rodinného domu, nebo bytové jednotky. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

VENTILATORY.cz

Praha 16 - Radotín

Správné větrání potřebuje kvalitní ventilátory a vzduchotechniku. A právě proto jich u nás najdete celou řadu. Jednoduše – Svět větrání na jednom místě. Přijďte se podívat na rozsáhlou nabídku produktů: <a href="https://www.ventilatory.cz/ventilatory-x2s16269" target="_blank">Ventilátory</a> <a href="https://www.ventilatory.cz/vzduchotechnika-x2s16275" target="_blank">Vzduchotechnika</a> <a href="https://www.ventilatory.cz/vyprodej-x2s16340" target="_blank">Výprodej</a> Skladem a ihned k odběru. Rychlé dodání zboží. Přes 10 000 výdejních míst po celé ČR a SR. Odborné poradenství. Kvalitní a odborný servis. 30 dní na vrácení zboží. <a href="https://www.ventilatory.cz/kontakt" target="_blank">Kontakty na prodejnu a výdejní místo</a>

Frostik spol.s r.o.

Praha 2

Společnost Frostik spol. s r.o. nabízí komplexní služby v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel. Firma dodává domácí i profesionální klimatizace. Provádí montáž, čištění, servis i opravy klimatizací v Praze, Středočeském a Ústeckém kraji.

Kryoklima

Praha, Sadská

Naší hlavní činností je servis a montáž klimatizace v Praze a Středočeském kraji. Kromě klimatizací se zabýváme také montáží tepelných čerpadel, vzduchotechniky a rekuperací. Velký důraz klademe především na osobní přístup,kvalitu, rychlost a kompletní zajištění realizací. Naši zákazníci oceňují výrazné slevy z katalogových cen, bezplatné konzultace, rychlé zpracování 2-3 cenových nabídek , které jsou bez poplatku i když si nic neobjednají a dopravu objednaného zboží včetně materiálu při realizaci též zdarma. Následně slevu na servis a opravy námi montovaného zařízení. Pro dlouhodobou spokojenost našich klientů máme v našem portfoliu ověřené a spolehlivé značky.

KLIMASPOL. spol. s r.o.

Brno

Dodávka, montáž a komplexní servis klimatizací i jejich jednotlivých částí v Brně a okolí. Neváhejte a kontaktujte nás.

DIM spol. s r.o. - tepelná technika

České Budějovice

Společnost DIM spol. s r.o. nabízí vypracovaní projektu, dodávku a montáž tepelné techniky pro průmyslové a zemědělské budovy. Firma DIM nabízí zajištění vytápění, chlazení, rozvodů vzduchu, plynů a zdravotní instalace. Mezi další nabízené služby se řadí servis a revize plynu, jádrové vrtání, zámečnické práce, doprava s hydraulickou rukou a protipožární utěsnění.