Žaluzie, Rolety, Markýzy

Seznam firem nabízejících žaluzie, rolety a markýzy

1

Vyhledat profesionály:

ATLAS DECOR

Praha 1

Dekoratérský ateliér zabývající se designem interiérů se zaměřením na textilní dekorace, tapety a koberce. Komplexní řešení textilních dekorací a stínící techniky. Velký výběr krásných látek na závěsy, polštáře, přehozy, rolety a čalounění. Šití závěsů a záclon, čalounění, tapetování.

Závěsy-interiér

Praha 3

Nabízíme stylové a originální Anglické výrobky za přijatelné ceny. Závěsy * Záclony * Tapety * Čalounění * Dětský pokojíček * Polštáře * Kosmetické taštičky * Lifestyle Šijeme dle požadavku z vybrané látky. Provádíme montáže kolejnic. Přivítáme vás v přijemném a relaxačním showroomu na Praze 3 - Žižkov. Nabízíme osobní služby. Barevné poradenství zdarma.

Maron CZ s.r.o.

Praha

Začínali jsme v roce 1991 jako malá garážová firma. Rolety jsme šili ručně a k tomu vyráběli ještě žaluzie. Tak jsme se naučili poctivému řemeslu. A o to lidi vždycky stáli a budou stát. Postupem času jsme se rozrostli a otevřeli první prodejnu v centru Prahy. Mezitím jsme naši nabídku rozšířili o spoustu nových produktů z oblasti stínicí, zabezpečovací a zateplovací techniky. Dodnes pro vás dodáváme i mříže a garážová vrata. Nejste pro nás jenom zákazník. Chceme, abyste dostali vždy řešení na míru, které je pro vás ideální a bude vám spolehlivě sloužit dlouhá léta. To vám můžeme zaručit i díky spolehlivým zahraničním dodavatelům. Poradíme, odborně namontujeme a poskytneme servis na každou naši stínicí a zabezpečovací techniku.

Climax - stínění pro Váš domov

Vsetín

Na trhu působíme přes dvacet let a ve své nabídce máme desítky typů venkovního a vnitřního stínění. K výrobě používáme pouze kvalitní a osvědčené komponenty, především od evropských dodavatelů, díky tomu poskytujeme jako jediní v České republice čtyřletou záruční dobu.Ve čtyřech výrobních halách, o celkové rozloze 22 000 m2, zaměstnáváme přes 420 pracovníků s ročním obratem firmy přesahujícím 950 mil. Kč. Naším cílem je Váš růst! Jsme tu, abychom vám pomohli být úspěšní.

Univers.cz

Kladno

Naše firma byla založena v roce 1990 a v roce 2004 byla transformována na společnost Univers Tech s.r.o. Sídlo společnosti a výroba je situována v Kladně. Od počátku se orientujeme na doplňky staveb: stínící techniku a vratové systémy. V současné době patříme mezi největší společnosti v tomto sortimentu na českém trhu. Tohoto postavení jsme dosáhli díky našim několika pravidlům: orientace na zákazníka, velmi nízká cena při vynikající kvalitě, inovace a flexibilita a vysoká produktivita práce ve výrobě. Orientace na zákazníka je naším prvořadým cílem. Snažíme se vždy o navržení optimálních řešení nebo několik variant. Věřím, že i Vám můžeme pomoci s investicí v našem sortimentu. Naši specialisté Vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy nebo zpracují konkrétní cenovou nabídku.

Bubík – Garážová vrata a rolety

Severní Morava

Jako společnost Pavel Bubík působíme na trhu poměrně dlouhých 22 let. Všechno to začalo už v roce 1994 a od té doby se stále učíme novým věcem a profesně rosteme s každou další získanou zkušeností. Práce se pro nás stala více zábavou než pouhým zaměstnáním, a to především díky vám – našim spokojeným zákazníkům, kterých je za dobu našeho působení více než 10.000. Krok za krokem jsme si tak získali pověst tradičního dodavatele garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran a stínící techniky.

DIAMOND DESIGN

Praha 8

DIAMOND DESIGN je česká obchodní značka zajišťující návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínící techniky, interiérových tapet a programu outdor living. Naší základní filozofií je maximální spokojenost zákazníka a co nejvyšší kvalita produktů. Naši odborníci jsou zde pro realizaci vašich projektů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

LOUVER.CZ

Praha 4

Firma Louver s.r.o poskytuje komplexní služby na poli interiérové a exteriérové stínící a zatemňující techniky. Nabízíme výhradně vysoce kvalitní a prověřené výrobky, které plní funkci jak praktickou, tak estetickou. V naší nabídce naleznete výrobky určené jak do interiéru, tak velice účinné systémy exteriérového stínění. Naši dodavatelé, tedy výrobci, stínicí techniky jsou renomované firmy z Čech i celé Evropy. Dodavatele si vybíráme pečlivě, abychom Vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování, dlouhou životnost a vyjímečný design. Součástí naší nabídky je bezplatná konzultace a zaměření, výroba vybraného zastínění a samozřejmě samotná montáž. Na základě vaší poptávky, nebo naší návštěvy u Vás, Vám vypracujeme cenovou nabídku a případně navrhneme a doporučíme další varianty vhodné pro daný prostor a použití. Působíme především v Praze a ve Středočeském kraji. Po předchozí domluvě však není problém dojet ani do vzdálenějších regionů.

Vingo

Strakonice 38601

DEJTE KOŠEM PLASTU Přírodní materiály milujeme a chceme dokázat, že moderní interiér si s nimi opravdu rozumí. Útulná atmosféra, která u vás doma zavládne, se dá jen těžko porovnat s tou, kterou kolem nás vytváří nekonečná záplava plastových doplňků. Proutí, bambus, kukuřice, vodní hyacint, kořen, rákos, provázek, juta. To všechno jsou materiály, které změní obyčejný byt v hřejivý domov. Vyberte si…

MK Rolety

Rokycany 33701

Zabýváme se moderním designem domácností a firem. Nabízíme kvalitní interiérové látkové rolety a žaluzie od předního českého výrobce Bematech. Nabízíme kompletní servis od zaměření až po montáž. Vyberte si kvalitní stínící techniku jako je roleta den a noc od špičkového výrobce.

Pavel Kejík

Olomouc

Nabízím montáž žaluzií, opravy žaluzií, montáž rolet, okenních sítí, stínící technika, japonské stěny, sítě proti hmyzu, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie

ATYPY.CZ - pergoly - markýzy

Praha

Specializujeme se na populární hliníkové pergoly se stahovací střechou. Systém, který se postupní z přímořských letovisek dostává i do ČR.

MATO-DUO s.r.o.

Ostrava

Společnost MATO-DUO s.r.o. Ostrava úspěšně působí na trhu od roku 1998. Zabýváme se výrobou, prodejem, a montáží veškerých typových horizontálních či vertikálních žaluzií v mnoha barevných odstínech. sítí proti hmyzu, okenních fólií, garážových vrat Hörmann a sušáků do plastových oken. Dále zajišťujeme osobní přepravu (minibus 8+1) a dodávkovou dopravu - stěhování. Naše žaluzie mají ISO 9001 a veškeré certifikáty. Dodávku realizujeme do 5 pracovních dní od vyměření. Záruka 2 roky. Naše oblast působení: Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava. Žaluzie Ostrava - nabízíme nejlepší ceny na trhu Vypracujeme Vám nejlevnější cenovou nabídku na trhu !!! 20% SLEVA NA SÍTĚ PROTI HMYZU PO MONTÁŽÍ ŽALUZIÍ Žaluzie již od 260,- Kč za m2 včetně montáže Sítě proti hmyzu již od 350,- Kč za m2 včetně montáže Pro velkoodběratele výrazné množstevní ceny !!! NOVINKA !!! ŠNŮRKOVÉ VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE !!! AKCE: KE KAŽDÉ ZAKÁZCE VENKOVNÍ TEPLOMĚR ZDARMA !!!

Vekra okna

Česká republika

Jsme největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Máme okna a dveře i pro Vás. Okna Vekra přispívají k lepšímu každodennímu životu mnoha lidí. Vekra je pro zákazníka JISTOTA SPRÁVNÉ VOLBY. S Vekrou má zákazník jistotu: - dodávky kvalitních produktů - bezproblémové realizace - spolehlivých a snadno dostupných služeb - úspory za vytápění - zodpovědnosti k životnímu prostředí Značka VEKRA je považována za jedničku na českém trhu. Naší prioritou jste vy, naši koncoví zákazníci. Chceme vám být co nejblíže prostřednictvím našich více než 70 <a href="http://www.vekra.cz/velke-projekty/kontakty.aspx">obchodních zastoupení</a>, a přispět k tomu, aby se výměna oken stala vesměs příjemným zážitkem a pozitivní změnou ve vašem bydlení.

ALARIS Czech Republic, s. r. o.

Zlín

Jsme Alaris Czech Republic, s. r. o. Zabýváme se výrobou stínicího zařízení, a to hliníkových slunolamů a bioklimatických hliníkových pergol včetně bočního roletového krytí. Prostřednictvím obchodních partnerů doručujeme své výrobky až ke spokojeným spotřebitelům. Jsme 20 let na trhu a pyšníme se Certifikátem Ověřená firma na trhu v oblasti stínící techniky. Mezi naše špičkové produkty patří hliníkové pergoly PLACEO.

PLAS s.r.o.

Praha 5-Stodůlky

Víc jak dvě desítky let naše pergoly, markýzy, rolety a žaluzie chrání před ostrým sluncem a nepříjemným větrem. V létě chladí, v zimě hřejí a šetří energii. Citlivě s nimi pracujeme v interiérech i exteriérech. V bytech, domech, restauracích a hotelech.