Stavební materiál

Stavební materiál

1

Vyhledat profesionály:

SAKRET CZ k.s.

Mělník

Společnost SAKRET představuje ucelený sortiment výrobků suchých maltových směsí na trhu stavebních materiálů.

STAV-INVEST

Eshop

Od roku 1995 žijeme střešními materiály – prodáváme vše od střešních tašek přes okna

ROCKWOOL - Bydlení ve vatě

Kamennou minerální vlnu lze použít v mnoha oblastech stavebnictví. Vlastnosti kamenné vlny ROCKWOOL umožňují její využití v oblastech, kde je požadována tepelná izolace, zvýšená požární ochrana nebo vyšší akustické požadavky stavebních konstrukcí. Díky svým jedinečným vlastnostem kamenná vlna splňuje nejpřísnější kritéria a požadavky norem pro zateplování budov. Její použití přináší řadu výhod.

STAVEBNINY Stavimex

Praha

Jakožto součást evropského společenství vlastníků stavebnin BigMat Vám jen my můžeme s jistotou nabídnout ty nejkvalitnější stavební materiály, které používají přední developeři pro realizaci svých projektů. Stavebniny Stavimex Vám nabízejí kompletní prodej stavebního materiálu v Praze. Ať již stavíte nebo rekonstruujete svůj současný byt či dům, dodáme Vám stavební materiál na Vámi určené místo a to jak developerům tak i jednotlivcům, kteří realizují své dílo svépomocí. Kvalita materiálu je stanovena na základě obousměrné komunikace se zákazníkem, jen tak lze získat nezávislý přehled na produkty, které se prodávají v klimaticky stejných částech Evropy. Doprava stavebního materiálu i internetový prodej stavebního materiálu levně jsou samozřejmostí. Poskytujeme poradenství ve stavebnictví. Ve Stavimexu si může vybrat nařádí ke své práci každý řemeslník. Nabízíme kvalitní stavební materiál a pestrou nabídku produktů. V našem nabízeném sortimentu naleznete jak materiál pro hrubou stavbu, suchou stavbu tak i stavební nářadí. Naše prodejny se nacházejí na dvou místech v Praze, pravidelně zásobené sklady naleznete v Praze Malešicích a v Libňi. Nově jsme pro Vás oteřeli na prodejně v Libňi míchací centrum a studio barev s moderní vzorkovnou. Proškolení pracovníci Stavimexu Vám rádi pomohou s výběrem té správné barvy a odstínu pro Váši stavbu, byt či dům. Součástí areálů stavebnin v Libňi je i prodejna obkladů a dlažeb. Technologie značky Caparol je po léta vyvíjená a zdokonalovaná a v současné době nabízí špičkovou kvalitu barev s velkou škálou odstínů. Jsme schopni Vám namíchat barvy, fasády, stěrky a omítky podle Vašich představ.

ToTEM

Praha 9

Oficiální distributor dřeva Accoya® a terasového systému Accoya® DECK pro Českou republiku a Slovensko. Prodej řeziva Accoya®, frézovaných profilů Accoya®, fasádních a terasových profilů Accoya®, výroba a prodej madel ze dřeva Accoya®. Dovoz kanadského západního červeného cedru z Britské Kolumbie. Prodej řeziva, konstrukčních hranolů a frézovaných profilů z červeného cedru. Prodej palubek, střešních a obkladových šindelů z červeného cedru. Výroba a prodej interiérových obkladů CEDAR 3D PANEL a velkoformátových fasádních profilů RED CEDAR CLIP SYSTEM z červeného cedru. Dovoz a prodej tropických dřevin. Sušení dřeva v moderních velkokapacitních sušárnách. Zakázková výroba. Odborná montáž.

Dubová Architektura

Pardubice

Výroba a Prodej Masivních Dubových Trámů do Zahradní , Venkovní a Vnitřní Architektury

pavatex-eshop.cz

Újezdeček 415 01

Společnost www.pavatex-eshop.cz je prodejcem dřevovláknitých desek švýcarské výroby Pavatex. Působíme po celé České republice. Udržujeme stále skladové zásoby. Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkům švýcarskou kvalitu za "české ceny".

Umělý kámen - obklady

Bezno

Široká nabídka fasádních i interiérových obkladů z umělého kamene. Umělý kámen, který oplývá kouzlem nahrubo štípaného kamene. Podívejte se a nakupte zde.

STEICO - online

Praha

STEICO online se zabývá distribucí dřevovláknitých izolací, desek a konstrukčních prvků STEICO vhodných nejen pro dřevostavby. Zajišťujeme také foukání dřevovláknité izolace za příznivé ceny.

G.E.A. Vetrano - Mega-Sunshine

Praha 4

Nabízíme solární systémy pro ohřev vody a přitápění pro úsporu nákladů pro domácnosti i firmy. Fotovoltaické elektrárny pro vlastní výrobu elektřiny. Tepelné čerpadla s vysokou úsporností, krby a krbové kamna do obytných prostor. Vše připravíme na míru vašim požadavkům. Dále nabízíme konzultace a poradenství zdarma.

PRO-DOMA Stavebniny

sít prodejen stavebních materiálů

Jsme přední ryze český distributor stavebních materiálů jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje. Naše poslání: Poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

Izolační materiály HONTER Company s.r.o.

Praha

Společnost HONTER Company s.r.o. nabízí velmi kvalitní izolační materiály a ochranné nátěry, jejichž technologie splňují nejnovější atestace a normy. Zároveň jsou stříkané izolační pěny ohleduplné k životnímu prostředí.