Jsme Lexxus Norton, člen skupiny LEXXUS Group, a specializujeme se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji i k pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí.
Řídíme se heslem: Přemýšlíme (nastavujeme projekt), tvoříme (strategie prodeje a marketingu), zavazujeme se a prodáváme.
Vážíme si našich klientů a věříme, že v luxusním segmentu si můžete dovolit udělat chybu jen jednou. Proto klademe maximální důraz na nejlepší servis jak pro klienta, tak konečného uživatele. Naše služby jsou postavené na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi vždy s přihlédnutím k jeho požadavkům. Dále při realizaci nabízíme maximální podporu a zkušenosti čerpající z historie mateřské realitní společnosti LEXXUS a.s., která působí na pražském realitním trhu již od 90. let.
Hledáte luxusní nemovitost či luxusní byt? Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří mají jedinečný přehled o specifikách trhu a nabízí exkluzivní a luxusní nemovitosti, od luxusních novostaveb v rámci nových rezidenčních projektů až po moderně a stylově zařízené historické byty v centru Prahy.
Přinášíme jasnou vizuální a komunikační diferenciaci nabídky a služeb v oblasti exkluzivních nemovitostí z hlediska lokality, komfortu bydlení a životního stylu. Nemovitosti v portfoliu Lexxus Norton splňují ty nejvyšší nároky a současné požadavky na luxusní a moderní bydlení. Klientům, kteří se zajímají o pořízení nemovitosti pro vlastní bydlení či investování do realit s cílem lukrativního zisku, poskytujeme komplexní servis při zachování individuálního přístupu, včetně právního zajištění či poradenství.

| Ohodnoť mne

Adresa:V Celnici 1040/5 110 00, Praha 1
MěstoPraha
Telefon:+420 221 111 900
E-mail:info@lexxusnorton.cz
Internet:http://www.rezidence-churchill.cz/cs
Facebook:https://www.facebook.com…
Google+:http://plus.google.com/u…
LinkedIn:http://www.linkedin.com…
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N