Společnost Koupelny Pegas byla vytvořena profesionály, kteří mají v oblasti koupelnového vybavení takřka dvacetileté zkušenosti. Díky tomu jsme vám schopni fundovaně poradit s výběrem vhodného vybavení, a to včetně jeho parametrů. Co všechno naleznete v našem e-shopu? Především sprchové kouty a sprchové boxy, vodovodní baterie či vany. Naše nabídka je ovšem daleko širší.

Jsme si vědomi toho, že mnozí zákazníci si chtějí udělat představu, jak bude zvolený výrobek „zapadat“ do jejich koupelny. Proto vám v případě zájmu vypracujeme grafický 3D návrh. Zároveň spočítáme spotřebu materiálu, vytvoříme cenovou kalkulaci a kompletní zakázku vám přivezeme. Poskytujeme nicméně také možnost vyzvednutí zboží na výdejním místě v Brně, kde je možné velice snadno zaparkovat.

Svým zákazníkům dále nabízíme samotnou realizaci i rekonstrukci koupelen. Zboží vám tedy nejen dovezeme, ale koupelnu rovněž obložíme a její nové vybavení rychle a kvalitně nainstalujeme. To vše za velmi příznivé ceny! Věříme totiž, že pouze naprosto spokojený zákazník se k nám opět vrátí.

| Ohodnoť mne

Adresa:Langrova 1227/1d 627 00 Brno - Slatina
MěstoBrno
Telefon: 732 499 549
E-mail:info@koupelnypegas.cz
Internet:http://www.koupelnypegas.cz