Stínící technika pro dům a zahradu - rolety, venkovní žaluzie a vnitřní stínění, hliníkové rolety, markýzy a pergoly. Nabízíme také 3D vizualizaci pergol a plotů.

Firma SUN SYSTEM s.r.o. vznikla v roce 1994 a dnes je jednou z největších montážních firem stínící techniky v České republice. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Veselí nad Moravou a od počátku společnosti bylo cílem dodávat našim zákazníkům kompletní sortiment a služby v oblasti stínící a garážové techniky.

Od počátku firmy jsme výrobci předokenních rolet Alukon a Building Plastics. Za tuto dobu jsme schopni dodat veškerá řešení, týkající se předokenních rolet, podomítkových rolet, rolet do překladů a nově i screenových rolet. K roletám dodáváme pouze ověřené značky pohonů Becker, Somfy a SIMU, na které poskytujeme nadstandardní záruku.

V roce 1999 jsme rozšířili své působení i v rámci Slovenské republiky, kde jsme založili společnost SUN SYSTEM SR s.r.o. Za velmi krátkou dobu se nám podařilo vybudovat kvalitní zázemí pro poskytování našich produktů v několika regionech na Slovensku.

Specializovaný tým odborných pracovníků a pouze ty nejkvalitnější dodavatelské společnosti v našem oboru nám zajistili pevné místo na trhu se stínící a garážovou technikou. Mezi naše dodavatele patří pouze kvalitní a ověřené značky: Gardendreams, Suntech, ShadeLab, WOundWO, Alukon, Building Plastics, Becker, Somfy, Hormann, BFT, Stobag, Neva, Leha a Luxaflex.

| Ohodnoť mne

Adresa:Ostrožská 220, Veselí nad Moravou
MěstoVeselí nad Moravou
Telefon:518 324 833
E-mail:poptavka@sunsystem.cz
Internet:https://www.sunsystem.cz/
Facebook:https://www.facebook.com…
Blog:https://www.sunsystem.cz…


Články (4)

Pergola u domu. Jak ji postavit a ukotvit?

Snem mnoha z nás je mít svůj prostor pro příjemné venkovní letní posezení, nejčastěji v podobě pergoly u domu. Pod tímto názvem si většinou představíme drobnou dřevěnou stavbu umístěnou přímo k domu, nebo samostatně v zahradě. Blízký kontakt s okolní přírodou a vzdušnost působí příjemně a relaxačně. Máte na výběr, buď klasické dřevěné, nebo futuristické pevné hliníkové pergoly, v nabídce je také mnoho barevných provedení. Dříve si stavěli pergolu majitelé domů nebo chat svépomocí, dnes je možností více. Pořídíte si stavebnici, kterou si sestavíte sami, nebo si necháte postavit pergolu odborníky na klíč?

Navštivte nový showroom společnosti Sun System v Praze

Zařizujete aktuálně zahradu či terasu, nebo přemýšlíte nad rekonstrukcí? A láká vás představa zastřešeného místa, které poslouží pro váš odpočinek? Navštivte showroom společnosti Sun System, která je na trhu již od roku 1994 a v současné době patří mezi jedny z největších montážních společností stínící techniky v naší republice.

Výprodej hliníkových pergol

Příští léto už můžete trávit pod hliníkovou bezúdržbovou pergolou, kterou je možné u nás nyní pořídit velmi výhodně. Několik kusů nejoblíbenějších pergol z naší nabídky máme pro vás s lákavou slevou 20 až 30 %.

Proč si pořídit bioklimatickou pergolu?

Přizpůsobit se každému počasí a vždy vám dopřát příjemné posezení venku, to jde skvěle bioklimatickým pergolám. Jde o zahradní přístřešky, jejichž střecha se skládá z lamel. Lamely můžete stisknutím jednoho tlačítka naklánět do různých pozic, přesně tak, jak potřebujete. Pro deštivé dny nebo naopak velké parno, vytvoříte snadno pevnou plnou střechu. Při příjemné teplotě můžete lamely otevřít a užívat si sluníčka nebo výhledu na hvězdy. Projekty (2)