1. InHaus.cz
  2. Šatny, skříně a skladování
  3. Regály a police
  4. Světle šedé

Světle šedé Regály a police

Kompletní nabídka regálů a polic na našem trhu. Regály a police z mnoha e-shopů a obchodů. Porovnejte si regály podle kvality, materiálu, barvy, stylu a ceny. 

Možná hledáte: závěsné police, knihovny, skříně

Světle šedé regál, Světle šedé regály, Světle šedé regály a regálové systémy, Světle šedé police, Světle šedé nábytek, Světle šedé policový regál, Světle šedé regál do pracovny, Světle šedé regál do koupelny, Světle šedé regál na kolečkách, Světle šedé plastové regály do koupelny, Světle šedé

do koupelny

Do koupelny

dřevěné

Dřevěné

pojízdné

Pojízdné

kovové

Kovové

na hračky

Na hračky

vysoké

Vysoké

rohové

Rohové

nástěnné

Nástěnné

Seřadit podle:


Užijete je po celém bytě

Přestože regály nejlépe znáte z obchodů, velké využití mají i v domácnostech. Perfektně poslouží v dětském pokoji, obýváku, kuchyni či kdekoliv jinde, kam ukládáte své věci. Policové regály mohou nahradit knihovnu, dají se do nich ukládat šanony v pracovně, posuvný regál s kovovými poličkami zase poslouží v koupelně. Stačí vybrat ten správný typ. Ale jak?

Není regál jako regál

Co se týče vzhledu, dala by se celá kategorie rozdělit na dvě poloviny. Ta první připomíná spíše police a skříňky – ať už stojící či visící na zdi. Druhá vypadá opravdu jako regál. I poměrně obyčejné regály však doma mohou vypadat honosně, třeba když do nich umístíte barevné krabice. Navíc tím zamezíte, aby bylo vidět, jaký je v policích nepořádek. Věci skryté v krabicích nikdo neuvidí.

Dřevo a kov hrají prim

Z materiálů se uplatňují především dřevo a kov. Dřevěné regály budou vypadat stylově v přírodně zařízených místnostech a všude tam, kde se používá klasický dřevěný dekor. Pokud máte pokoj zařízený do bíla nebo černa, nemusíte se bát ani kovových provedení. Ta jsou ideální do minimalistických domovů a rovněž všude tam, kde je vlhko.

Kolečka se mnohdy hodí

Budete mít regál či polici stále na jednom místě, nebo by se vám hodil pojízdný model? Typy na kolečkách se hodí zejména do koupelny, kuchyně nebo dětského pokoje. Dejte si pozor, aby se dal zabrzdit. Regál, který vám odjíždí pod rukama, není zrovna ideální. 

Co sledovat při výběru

Nejprve si dobře změřte prostor, kam regál plánujete umístit, a podle toho volte rozměry. Pokud bude stát v prostoru, možná se vám bude hodit oboustranný regál bez zadní stěny. Jestliže chcete využít roh, pořiďte rohovou variantu. Následně vyberte vhodnou barvu do místnosti. Také se zamyslete, co budete do polic dávat. Police na knihy musí být bytelné, pohyblivý regál do koupelny nemusí mít takovou nosnost. Dívejte se rovněž na povrchovou úpravu, třeba u kovových typů se hodí antikorozní povrch.


Nejenom do šatny patří šatní skříň

Nejenom do šatny patří šatní skříň

Stojíte před výběrem šatní skříně? Ten rozhodně neuspěchejte. Všechny totiž nejsou stejné!

Jak si zařídit pohodlné a bezpečné stěhování?

Jak si zařídit pohodlné a bezpečné stěhování?

Balení věcí při stěhování patří mezi nejnáročnější logistické práce. Mělo by se jednat o systematickou činnost, abyste co nejrychleji, nejbezpečněji a nejpřehledněji přemístili své věci. Znáte všechny služby, které vám t...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz