Soubor pěti odborných veletrhů je největší komplexní veletržní akcí zaměřenou na bydlení v ČR
FOR HABITAT je tradičním a vyhledávaným veletrhem oslovujícím nejširší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny
Kontraktačně – prodejní akce poskytující ucelenou nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí, bazénů a saun
Souběžné akce tématicky doplňují komplexnost projektu v odvětví nábytku, dekorací a designu, zahrad a společenských prostor
Je kladen důraz na odbornost, oborovou profilaci a profesionalitu průběhu všech veletrhů
Jsou preferovány renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci
Představení novinek a trendů pro nadcházející sezónu

<b>Veletrh FOR ARCH spolu se souběžnými veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER</b>
Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

| Ohodnoť mne

Adresa:PVA EXPO PRAHA Praha 9 - Letňany
MěstoPraha
E-mail:vystaviste@abf.cz
Internet:http://www.forfurniture.cz
Facebook:https://www.facebook.com…


Články (11)

Interiérová elita v Letňanech

Ať už Vás zařizování bydlení či kancelářských prostor baví, živí, nebo se jím „musíte“ zabývat, určitě přemýšlíte, jak jej provést co nejefektivněji. Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost a navštivte veletrh FOR INTERIOR v PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 22. 3. do 25. 3. 2018, kde máte možnost se na jednom místě seznámit s předními interiérovými značkami a aktuálními trendy.

Na veletrhu FOR INTERIOR najdou návštěvníci inspiraci na lepší bydlení

Inspiraci pro vylepšení svého stávajícího bydlení nebo ještě nezařízených domů a bytů najdou lidé na oblíbeném podzimním veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR, který se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh FOR INTERIOR představí kvalitní a originální nábytek a bytové doplňky

Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR se uskuteční od 29. září do 2. října 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA. Téměř tři sta firem představí své aktuální kolekce a novinky. Přítomní profesionálové potom poradí se správným výběrem produktů. Ty budou k dostání za příznivé veletržní ceny. Doprovodný program se zaměří na design nebo FENG SHUI. Připravena je také unikátní návštěvnická soutěž o luxusní postel německé značky BEDEUR v hodnotě čtvrt milionu.

Buďte i vy součástí největšího veletrhu nábytku v ČR 

Od 17. do 20. března se na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční již tradiční soubor veletrhů o bydlení, zahradě a designu, v rámci něhož mohou zájemci vystavovat také na veletrhu FOR FURNITURE – letos již šestém mezinárodním veletrhu nábytku a bytového designu. Kapacita výstavních ploch veletrhu je nyní z 80 % zaplněna, proto neváhejte a využijte poslední šanci zúčastnit se tohoto veletrhu.