Vítejte na stránkách společnosti Barkotex, která se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupujeme americké výrobce celoplošných koberců firmy Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Dále jsme výhradními dovozci vinylových podlah Designflooring, které jsou prezentovány v kompletní škále na naší vzorkovně. Současně také zajišťujeme velkoobchodní prodej přes vybrané prodejce po celé ČR. Mezi další významné značky v našem sortimentu patří tradiční výrobce přírodního linolea a projektového vinylu, firma Forbo a české třívrstvé parkety Magnum.

Důkazem vysoké kvality poskytovaných služeb je dlouholetá spolupráce se silnými developerskými společnostmi jako např. Central Group nebo Finep. Za dobu své existence Barkotex zrealizoval velké množství prestižních zakázek mezi které patří mezinárodní hotelové řetězce Marriott, Four Seasons, Rezidor Hotels, Hilton aj.

Veškerý sortiment celoplošných a kusových koberců, vinylu, přírodního linolea, laminátových a dřevěných podlah je prezentován v showroomu firmy na Poděbradské ulici.

Nově také máme otevřenou prodejnu na Praze 2 ve Vinohradském Pavilonu, v Brně a outletovou prodejnu ve skladovém areálu v Hradci Královém.


| Ohodnoť mne

Adresa:Poděbradská 777/9a - objekt Nová Harfa
MěstoPraha
Telefon:241 443 350
E-mail:info@barkotex.cz
Internet:http://www.barkotex.cz