Naše podnikatelské zkušenosti v oboru rekonstrukcí bytů a domů sahají až do roku 1999.
V tomto roce jsme zahájili podnikání ve formě podnikatelského sdružení a zaměřili jsme se na kompletní rekonstrukce interiéru v bytech i domech.
Práce provádíme v Moravskoslezském kraji – Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Karviná, Orlová, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice a okolí.
Naší specializací tedy není jen výroba kuchyní na míru a rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra , ale provádíme rekonstrukce celého bytu či domu.
Od roku 1999, kdy jsme zahájili podnikání, jsme na českém trhu vystupovali pod názvem Mattes.
V roce 2008 jsme se rozhodli podnikání posunout o krok dále a založili jsme společnost s ručením omezeným a k názvu Mattes jsme přidali krásné a pozitivní slovíčko „plus“. Od roku 2008 se tedy naše společnost nazývá MATTES plus s.r.o.
Naše společnost se zejména vlastní pílí, spolehlivosti a pečlivosti vypracovala na renomovanou společnost v tomto stavebním odvětví. Hrdě můžeme říci, že patříme mezi významné firmy nabíze nabízející rekonstrukce interiérů na Severní Moravě.
Především díky důvěře našich dosavadních klientů, stabilně již několik let po sobě, vykazujeme několika miliónové roční obraty a práci pro Vás vykonává stabilní a sehraná parta více než 20 odborníků.
Disponujeme vlastní stolařskou dílnou, koupelnovým a kuchyňským studiem.

| Ohodnoť mne

Adresa:Studentská 1554/1 areál SAVELA 736 01 Havířov
MěstoHavířov
Telefon:+420 596 810 555
E-mail:info@famattes.cz
Internet:http://www.famattes.cz