Firma SUN SYSTEM s.r.o. vznikla v roce 1994 a dnes je jednou z největších montážních firem stínící techniky v České republice. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Veselí nad Moravou a od počátku společnosti bylo cílem dodávat našim zákazníkům kompletní sortiment a služby v oblasti stínící a garážové techniky.

Od počátku firmy jsme výrobci předokenních rolet Alukon a Building Plastics. Za tuto dobu jsme schopni dodat veškerá řešení, týkající se předokenních rolet, podomítkových rolet, rolet do překladů a nově i screenových rolet. K roletám dodáváme pouze ověřené značky pohonů Becker, Somfy a SIMU, na které poskytujeme nadstandardní záruku.

V roce 1999 jsme rozšířili své působení i v rámci Slovenské republiky, kde jsme založili společnost SUN SYSTEM SR s.r.o. Za velmi krátkou dobu se nám podařilo vybudovat kvalitní zázemí pro poskytování našich produktů v několika regionech na Slovensku.

Specializovaný tým odborných pracovníků a pouze ty nejkvalitnější dodavatelské společnosti v našem oboru nám zajistili pevné místo na trhu se stínící a garážovou technikou. Mezi naše dodavatele patří pouze kvalitní a ověřené značky: Gardendreams, Suntech, ShadeLab, WOundWO, Alukon, Building Plastics, Becker, Somfy, Hormann, BFT, Stobag, Neva, Leha a Luxaflex.

| Ohodnoť mne

Adresa:Ostrožská 220 698 01 Veselí nad Moravou
MěstoPraha, Brno, Zlín, Břeclav
Telefon:800 150 180
E-mail:poptavka@sunsystem.cz
Internet:https://www.sunsystem.cz
Facebook:https://www.facebook.com…
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N