1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Novinky

Zahradní nábytek - Novinky

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

novinky, Zahradní nábytek - Novinky, zahradní nábytek umělý ratan novinky, zahradní nábytek ratan novinky, zahradní nábytek výprodej novinky, zahradní nábytek kovový novinky, zahradní nábytek dřevěný novinky, zahradní nábytek plastový novinky, zahradní nábytek set novinky, zahradní nábytek praha novinky, zahradní nábytek akce novinky, zahradní nábytek z masivu novinky, zahradní nábytek hliník novinky, kovový zahradní nábytek novinky, zahradní nábytek alu novinky, zahradní nábytek akční slevy novinky, zahradní nábytek kovový akce novinky, zahradní nábytek beton novinky, zahradní nábytek borovice novinky, zahradní nábytek cena novinky, zahradní nábytek celoroční novinky, zahradní nábytek ceny novinky, celokovový zahradní nábytek novinky, zahradní nábytek dřevo novinky, zahradní nábytek do pergoly novinky, zahradní nábytek do deště novinky, zahradní nábytek do restaurace novinky, zahradní nábytek dřevěný levně novinky, zahradní nábytek do kavárny novinky, dřevěný zahradní nábytek novinky, dětský zahradní nábytek novinky, zahradní nábytek z exotického dřeva novinky, exkluzivní zahradní nábytek novinky, zahradní nábytek foto novinky, zahradní nábytek fotogalerie novinky, zahradní nábytek fsc novinky, zahradní nábytek hliníkový novinky, zahradní nábytek inspirace novinky, zahradní nábytek italský novinky, zahradní nábytek jak vybrat novinky, zahradní nábytek jaký novinky, zahradní nábytek kov novinky, zahradní nábytek kov dřevo novinky, zahradní nábytek kulatý stůl novinky, zahradní nábytek křesla novinky, zahradní nábytek kvalitní novinky, zahradní nábytek kovový výprodej novinky, zahradní nábytek levný novinky, zahradní nábytek lavice stoly novinky, levný zahradní nábytek novinky, luxusní zahradní nábytek novinky, zahradní nábytek masiv novinky, zahradní nábytek nejlevněji novinky, zahradní nábytek obrázky novinky, zahradní nábytek odolný novinky, zahradní nábytek plast novinky, plastový zahradní nábytek novinky, zahradní nábytek recenze novinky, zahradní nábytek rohový novinky, zahradní nábytek rohová lavice novinky, zahradní nábytek ratan umělý novinky, zahradní nábytek stůl novinky, zahradní nábytek skládací novinky, zahradní nábytek sleva novinky, zahradní nábytek se slunečníkem novinky, zahradní nábytek stoly novinky, zahradní nábytek sada novinky, zahradní nábytek teak novinky, zahradní nábytek teakové dřevo novinky, teakový zahradní nábytek novinky, zahradní nábytek z teakového dřeva novinky, zahradní nábytek v akci novinky, zahradní nábytek ve slevě novinky

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Jarní příprava zahrady. 4 chyby, kterých se vyvarujte

Jarní příprava zahrady. 4 chyby, kterých se vyvarujte

Zeleň v zahradách se začíná opět probouzet k životu a se stále sílícími slunečními paprsky se probouzejí také zahrádkáři. Poslední ranní mrazíky končí podle pranostik na začátku května se třemi zmrzlými muži a poté už za...

Jak vybrat zahradní truhlíky a květináče?

Jak vybrat zahradní truhlíky a květináče?

Krásně upravená zahrada nemusí znamenat pouze záhonky a pěkně posekaný trávník. Výzdoba v podobě živých květin se díky truhlíkům a květináčům dá umístit téměř kamkoliv. Ozdobíte s nimi okno, balkon, vchod do domu či jedn...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie zahradní nábytek umělý ratan novinkyzahradní nábytek ratan novinkyzahradní nábytek výprodej novinkyzahradní nábytek kovový novinkyzahradní nábytek dřevěný novinkyzahradní nábytek plastový novinkyzahradní nábytek set novinkyzahradní nábytek praha novinkyzahradní nábytek akce novinkyzahradní nábytek z masivu novinkyzahradní nábytek hliník novinkykovový zahradní nábytek novinkyzahradní nábytek alu novinkyzahradní nábytek akční slevy novinkyzahradní nábytek kovový akce novinkyzahradní nábytek beton novinkyzahradní nábytek borovice novinkyzahradní nábytek cena novinkyzahradní nábytek celoroční novinkyzahradní nábytek ceny novinkycelokovový zahradní nábytek novinkyzahradní nábytek dřevo novinkyzahradní nábytek do pergoly novinkyzahradní nábytek do deště novinkyzahradní nábytek do restaurace novinkyzahradní nábytek dřevěný levně novinkyzahradní nábytek do kavárny novinkydřevěný zahradní nábytek novinkydětský zahradní nábytek novinkyzahradní nábytek z exotického dřeva novinkyexkluzivní zahradní nábytek novinkyzahradní nábytek foto novinkyzahradní nábytek fotogalerie novinkyzahradní nábytek fsc novinkyzahradní nábytek hliníkový novinkyzahradní nábytek inspirace novinkyzahradní nábytek italský novinkyzahradní nábytek jak vybrat novinkyzahradní nábytek jaký novinkyzahradní nábytek kov novinkyzahradní nábytek kov dřevo novinkyzahradní nábytek kulatý stůl novinkyzahradní nábytek křesla novinkyzahradní nábytek kvalitní novinkyzahradní nábytek kovový výprodej novinkyzahradní nábytek levný novinkyzahradní nábytek lavice stoly novinkylevný zahradní nábytek novinkyluxusní zahradní nábytek novinkyzahradní nábytek masiv novinkyzahradní nábytek nejlevněji novinkyzahradní nábytek obrázky novinkyzahradní nábytek odolný novinkyzahradní nábytek plast novinkyplastový zahradní nábytek novinkyzahradní nábytek recenze novinkyzahradní nábytek rohový novinkyzahradní nábytek rohová lavice novinkyzahradní nábytek ratan umělý novinkyzahradní nábytek stůl novinkyzahradní nábytek skládací novinkyzahradní nábytek sleva novinkyzahradní nábytek se slunečníkem novinkyzahradní nábytek stoly novinkyzahradní nábytek sada novinkyzahradní nábytek teak novinkyzahradní nábytek teakové dřevo novinkyteakový zahradní nábytek novinkyzahradní nábytek z teakového dřeva novinkyzahradní nábytek v akci novinkyzahradní nábytek ve slevě novinkynovinky