1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Venkovský

Venkovský Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Venkovský zahradní nábytek umělý ratan, Venkovský zahradní nábytek ratan, Venkovský zahradní nábytek výprodej, Venkovský zahradní nábytek kovový, Venkovský zahradní nábytek dřevěný, Venkovský zahradní nábytek plastový, Venkovský zahradní nábytek set, Venkovský zahradní nábytek praha, Venkovský zahradní nábytek akce, Venkovský zahradní nábytek z masivu, Venkovský zahradní nábytek hliník, Venkovský kovový zahradní nábytek, Venkovský zahradní nábytek alu, Venkovský zahradní nábytek akční slevy, Venkovský zahradní nábytek kovový akce, Venkovský zahradní nábytek beton, Venkovský zahradní nábytek borovice, Venkovský zahradní nábytek cena, Venkovský zahradní nábytek celoroční, Venkovský zahradní nábytek ceny, Venkovský celokovový zahradní nábytek, Venkovský zahradní nábytek dřevo, Venkovský zahradní nábytek do pergoly, Venkovský zahradní nábytek do deště, Venkovský zahradní nábytek do restaurace, Venkovský zahradní nábytek dřevěný levně, Venkovský zahradní nábytek do kavárny, Venkovský dřevěný zahradní nábytek, Venkovský dětský zahradní nábytek, Venkovský zahradní nábytek z exotického dřeva, Venkovský exkluzivní zahradní nábytek, Venkovský zahradní nábytek foto, Venkovský zahradní nábytek fotogalerie, Venkovský zahradní nábytek fsc, Venkovský zahradní nábytek hliníkový, Venkovský zahradní nábytek inspirace, Venkovský zahradní nábytek italský, Venkovský zahradní nábytek jak vybrat, Venkovský zahradní nábytek jaký, Venkovský zahradní nábytek kov, Venkovský zahradní nábytek kov dřevo, Venkovský zahradní nábytek kulatý stůl, Venkovský zahradní nábytek křesla, Venkovský zahradní nábytek kvalitní, Venkovský zahradní nábytek kovový výprodej, Venkovský zahradní nábytek levný, Venkovský zahradní nábytek lavice stoly, Venkovský levný zahradní nábytek, Venkovský luxusní zahradní nábytek, Venkovský zahradní nábytek masiv, Venkovský zahradní nábytek nejlevněji, Venkovský zahradní nábytek obrázky, Venkovský zahradní nábytek odolný, Venkovský zahradní nábytek plast, Venkovský plastový zahradní nábytek, Venkovský zahradní nábytek recenze, Venkovský zahradní nábytek rohový, Venkovský zahradní nábytek rohová lavice, Venkovský zahradní nábytek ratan umělý, Venkovský zahradní nábytek stůl, Venkovský zahradní nábytek skládací, Venkovský zahradní nábytek sleva, Venkovský zahradní nábytek se slunečníkem, Venkovský zahradní nábytek stoly, Venkovský zahradní nábytek sada, Venkovský zahradní nábytek teak, Venkovský zahradní nábytek teakové dřevo, Venkovský teakový zahradní nábytek, Venkovský zahradní nábytek z teakového dřeva, Venkovský zahradní nábytek v akci, Venkovský zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


7 rad, jak odzimovat sekačku

7 rad, jak odzimovat sekačku

Než vyjedete po zimě poprvé se zahradní sekačkou posekat trávník, věnujte pozornost jejímu předsezónnímu servisu. Jak ji připravit na novou sezónu, co zkontrolovat, doplnit a na co si dát pozor, aby sekačka spolehlivě sl...

Navoďte na své terase romantickou atmosféru! Pomůže vám i správně zvolené osvětlení!

Navoďte na své terase romantickou atmosféru! Pomůže vám i správně zvolené osvětlení!

Obliba teras roste. Není se ani čemu divit. Terasa představuje ideální způsob, jak přirozeně propojit interiér s exteriérem domu. A když už si dopřejete luxus v podobě vlastní terasy, nezapomeňte ji i vhodně osvítit! Jed...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Venkovský zahradní nábytek umělý ratanVenkovský zahradní nábytek ratanVenkovský zahradní nábytek výprodejVenkovský zahradní nábytek kovovýVenkovský zahradní nábytek dřevěnýVenkovský zahradní nábytek plastovýVenkovský zahradní nábytek setVenkovský zahradní nábytek prahaVenkovský zahradní nábytek akceVenkovský zahradní nábytek z masivuVenkovský zahradní nábytek hliníkVenkovský kovový zahradní nábytekVenkovský zahradní nábytek aluVenkovský zahradní nábytek akční slevyVenkovský zahradní nábytek kovový akceVenkovský zahradní nábytek betonVenkovský zahradní nábytek boroviceVenkovský zahradní nábytek cenaVenkovský zahradní nábytek celoročníVenkovský zahradní nábytek cenyVenkovský celokovový zahradní nábytekVenkovský zahradní nábytek dřevoVenkovský zahradní nábytek do pergolyVenkovský zahradní nábytek do deštěVenkovský zahradní nábytek do restauraceVenkovský zahradní nábytek dřevěný levněVenkovský zahradní nábytek do kavárnyVenkovský dřevěný zahradní nábytekVenkovský dětský zahradní nábytekVenkovský zahradní nábytek z exotického dřevaVenkovský exkluzivní zahradní nábytekVenkovský zahradní nábytek fotoVenkovský zahradní nábytek fotogalerieVenkovský zahradní nábytek fscVenkovský zahradní nábytek hliníkovýVenkovský zahradní nábytek inspiraceVenkovský zahradní nábytek italskýVenkovský zahradní nábytek jak vybratVenkovský zahradní nábytek jakýVenkovský zahradní nábytek kovVenkovský zahradní nábytek kov dřevoVenkovský zahradní nábytek kulatý stůlVenkovský zahradní nábytek křeslaVenkovský zahradní nábytek kvalitníVenkovský zahradní nábytek kovový výprodejVenkovský zahradní nábytek levnýVenkovský zahradní nábytek lavice stolyVenkovský levný zahradní nábytekVenkovský luxusní zahradní nábytekVenkovský zahradní nábytek masivVenkovský zahradní nábytek nejlevnějiVenkovský zahradní nábytek obrázkyVenkovský zahradní nábytek odolnýVenkovský zahradní nábytek plastVenkovský plastový zahradní nábytekVenkovský zahradní nábytek recenzeVenkovský zahradní nábytek rohovýVenkovský zahradní nábytek rohová laviceVenkovský zahradní nábytek ratan umělýVenkovský zahradní nábytek stůlVenkovský zahradní nábytek skládacíVenkovský zahradní nábytek slevaVenkovský zahradní nábytek se slunečníkemVenkovský zahradní nábytek stolyVenkovský zahradní nábytek sadaVenkovský zahradní nábytek teakVenkovský zahradní nábytek teakové dřevoVenkovský teakový zahradní nábytekVenkovský zahradní nábytek z teakového dřevaVenkovský zahradní nábytek v akciVenkovský zahradní nábytek ve slevěVenkovský