1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Moderní

Moderní Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Moderní zahradní nábytek umělý ratan, Moderní zahradní nábytek ratan, Moderní zahradní nábytek výprodej, Moderní zahradní nábytek kovový, Moderní zahradní nábytek dřevěný, Moderní zahradní nábytek plastový, Moderní zahradní nábytek set, Moderní zahradní nábytek praha, Moderní zahradní nábytek akce, Moderní zahradní nábytek z masivu, Moderní zahradní nábytek hliník, Moderní kovový zahradní nábytek, Moderní zahradní nábytek alu, Moderní zahradní nábytek akční slevy, Moderní zahradní nábytek kovový akce, Moderní zahradní nábytek beton, Moderní zahradní nábytek borovice, Moderní zahradní nábytek cena, Moderní zahradní nábytek celoroční, Moderní zahradní nábytek ceny, Moderní celokovový zahradní nábytek, Moderní zahradní nábytek dřevo, Moderní zahradní nábytek do pergoly, Moderní zahradní nábytek do deště, Moderní zahradní nábytek do restaurace, Moderní zahradní nábytek dřevěný levně, Moderní zahradní nábytek do kavárny, Moderní dřevěný zahradní nábytek, Moderní dětský zahradní nábytek, Moderní zahradní nábytek z exotického dřeva, Moderní exkluzivní zahradní nábytek, Moderní zahradní nábytek foto, Moderní zahradní nábytek fotogalerie, Moderní zahradní nábytek fsc, Moderní zahradní nábytek hliníkový, Moderní zahradní nábytek inspirace, Moderní zahradní nábytek italský, Moderní zahradní nábytek jak vybrat, Moderní zahradní nábytek jaký, Moderní zahradní nábytek kov, Moderní zahradní nábytek kov dřevo, Moderní zahradní nábytek kulatý stůl, Moderní zahradní nábytek křesla, Moderní zahradní nábytek kvalitní, Moderní zahradní nábytek kovový výprodej, Moderní zahradní nábytek levný, Moderní zahradní nábytek lavice stoly, Moderní levný zahradní nábytek, Moderní luxusní zahradní nábytek, Moderní zahradní nábytek masiv, Moderní zahradní nábytek nejlevněji, Moderní zahradní nábytek obrázky, Moderní zahradní nábytek odolný, Moderní zahradní nábytek plast, Moderní plastový zahradní nábytek, Moderní zahradní nábytek recenze, Moderní zahradní nábytek rohový, Moderní zahradní nábytek rohová lavice, Moderní zahradní nábytek ratan umělý, Moderní zahradní nábytek stůl, Moderní zahradní nábytek skládací, Moderní zahradní nábytek sleva, Moderní zahradní nábytek se slunečníkem, Moderní zahradní nábytek stoly, Moderní zahradní nábytek sada, Moderní zahradní nábytek teak, Moderní zahradní nábytek teakové dřevo, Moderní teakový zahradní nábytek, Moderní zahradní nábytek z teakového dřeva, Moderní zahradní nábytek v akci, Moderní zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

Venkovní teploty se zvyšují, sluneční paprsky nabývají na intenzitě a my se pomalu z vyhřátých domovů začínáme přemisťovat na zahrady a terasy. Nebo tomu alespoň tak co nevidět bude. To si pak lehneme na lehátko, tvář na...

Za parného dne i v dešti. Multifunkční terasa vám nabídne útočiště za jakéhokoliv počasí

Za parného dne i v dešti. Multifunkční terasa vám nabídne útočiště za jakéhokoliv počasí

Terasa by měla lákat k odpočinku. Už jen při pohledu na ni musíte mít sto chutí zanechat všeho a strávit na ní celé odpoledne. Ať již grilováním, nebo odpočinkem v houpací síti. 

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Moderní zahradní nábytek umělý ratanModerní zahradní nábytek ratanModerní zahradní nábytek výprodejModerní zahradní nábytek kovovýModerní zahradní nábytek dřevěnýModerní zahradní nábytek plastovýModerní zahradní nábytek setModerní zahradní nábytek prahaModerní zahradní nábytek akceModerní zahradní nábytek z masivuModerní zahradní nábytek hliníkModerní kovový zahradní nábytekModerní zahradní nábytek aluModerní zahradní nábytek akční slevyModerní zahradní nábytek kovový akceModerní zahradní nábytek betonModerní zahradní nábytek boroviceModerní zahradní nábytek cenaModerní zahradní nábytek celoročníModerní zahradní nábytek cenyModerní celokovový zahradní nábytekModerní zahradní nábytek dřevoModerní zahradní nábytek do pergolyModerní zahradní nábytek do deštěModerní zahradní nábytek do restauraceModerní zahradní nábytek dřevěný levněModerní zahradní nábytek do kavárnyModerní dřevěný zahradní nábytekModerní dětský zahradní nábytekModerní zahradní nábytek z exotického dřevaModerní exkluzivní zahradní nábytekModerní zahradní nábytek fotoModerní zahradní nábytek fotogalerieModerní zahradní nábytek fscModerní zahradní nábytek hliníkovýModerní zahradní nábytek inspiraceModerní zahradní nábytek italskýModerní zahradní nábytek jak vybratModerní zahradní nábytek jakýModerní zahradní nábytek kovModerní zahradní nábytek kov dřevoModerní zahradní nábytek kulatý stůlModerní zahradní nábytek křeslaModerní zahradní nábytek kvalitníModerní zahradní nábytek kovový výprodejModerní zahradní nábytek levnýModerní zahradní nábytek lavice stolyModerní levný zahradní nábytekModerní luxusní zahradní nábytekModerní zahradní nábytek masivModerní zahradní nábytek nejlevnějiModerní zahradní nábytek obrázkyModerní zahradní nábytek odolnýModerní zahradní nábytek plastModerní plastový zahradní nábytekModerní zahradní nábytek recenzeModerní zahradní nábytek rohovýModerní zahradní nábytek rohová laviceModerní zahradní nábytek ratan umělýModerní zahradní nábytek stůlModerní zahradní nábytek skládacíModerní zahradní nábytek slevaModerní zahradní nábytek se slunečníkemModerní zahradní nábytek stolyModerní zahradní nábytek sadaModerní zahradní nábytek teakModerní zahradní nábytek teakové dřevoModerní teakový zahradní nábytekModerní zahradní nábytek z teakového dřevaModerní zahradní nábytek v akciModerní zahradní nábytek ve slevěModerní