1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Minimalistický

Minimalistický Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Minimalistický zahradní nábytek umělý ratan, Minimalistický zahradní nábytek ratan, Minimalistický zahradní nábytek výprodej, Minimalistický zahradní nábytek kovový, Minimalistický zahradní nábytek dřevěný, Minimalistický zahradní nábytek plastový, Minimalistický zahradní nábytek set, Minimalistický zahradní nábytek praha, Minimalistický zahradní nábytek akce, Minimalistický zahradní nábytek z masivu, Minimalistický zahradní nábytek hliník, Minimalistický kovový zahradní nábytek, Minimalistický zahradní nábytek alu, Minimalistický zahradní nábytek akční slevy, Minimalistický zahradní nábytek kovový akce, Minimalistický zahradní nábytek beton, Minimalistický zahradní nábytek borovice, Minimalistický zahradní nábytek cena, Minimalistický zahradní nábytek celoroční, Minimalistický zahradní nábytek ceny, Minimalistický celokovový zahradní nábytek, Minimalistický zahradní nábytek dřevo, Minimalistický zahradní nábytek do pergoly, Minimalistický zahradní nábytek do deště, Minimalistický zahradní nábytek do restaurace, Minimalistický zahradní nábytek dřevěný levně, Minimalistický zahradní nábytek do kavárny, Minimalistický dřevěný zahradní nábytek, Minimalistický dětský zahradní nábytek, Minimalistický zahradní nábytek z exotického dřeva, Minimalistický exkluzivní zahradní nábytek, Minimalistický zahradní nábytek foto, Minimalistický zahradní nábytek fotogalerie, Minimalistický zahradní nábytek fsc, Minimalistický zahradní nábytek hliníkový, Minimalistický zahradní nábytek inspirace, Minimalistický zahradní nábytek italský, Minimalistický zahradní nábytek jak vybrat, Minimalistický zahradní nábytek jaký, Minimalistický zahradní nábytek kov, Minimalistický zahradní nábytek kov dřevo, Minimalistický zahradní nábytek kulatý stůl, Minimalistický zahradní nábytek křesla, Minimalistický zahradní nábytek kvalitní, Minimalistický zahradní nábytek kovový výprodej, Minimalistický zahradní nábytek levný, Minimalistický zahradní nábytek lavice stoly, Minimalistický levný zahradní nábytek, Minimalistický luxusní zahradní nábytek, Minimalistický zahradní nábytek masiv, Minimalistický zahradní nábytek nejlevněji, Minimalistický zahradní nábytek obrázky, Minimalistický zahradní nábytek odolný, Minimalistický zahradní nábytek plast, Minimalistický plastový zahradní nábytek, Minimalistický zahradní nábytek recenze, Minimalistický zahradní nábytek rohový, Minimalistický zahradní nábytek rohová lavice, Minimalistický zahradní nábytek ratan umělý, Minimalistický zahradní nábytek stůl, Minimalistický zahradní nábytek skládací, Minimalistický zahradní nábytek sleva, Minimalistický zahradní nábytek se slunečníkem, Minimalistický zahradní nábytek stoly, Minimalistický zahradní nábytek sada, Minimalistický zahradní nábytek teak, Minimalistický zahradní nábytek teakové dřevo, Minimalistický teakový zahradní nábytek, Minimalistický zahradní nábytek z teakového dřeva, Minimalistický zahradní nábytek v akci, Minimalistický zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Jarní příprava zahrady. 4 chyby, kterých se vyvarujte

Jarní příprava zahrady. 4 chyby, kterých se vyvarujte

Zeleň v zahradách se začíná opět probouzet k životu a se stále sílícími slunečními paprsky se probouzejí také zahrádkáři. Poslední ranní mrazíky končí podle pranostik na začátku května se třemi zmrzlými muži a poté už za...

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

Venkovní teploty se zvyšují, sluneční paprsky nabývají na intenzitě a my se pomalu z vyhřátých domovů začínáme přemisťovat na zahrady a terasy. Nebo tomu alespoň tak co nevidět bude. To si pak lehneme na lehátko, tvář na...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Minimalistický zahradní nábytek umělý ratanMinimalistický zahradní nábytek ratanMinimalistický zahradní nábytek výprodejMinimalistický zahradní nábytek kovovýMinimalistický zahradní nábytek dřevěnýMinimalistický zahradní nábytek plastovýMinimalistický zahradní nábytek setMinimalistický zahradní nábytek prahaMinimalistický zahradní nábytek akceMinimalistický zahradní nábytek z masivuMinimalistický zahradní nábytek hliníkMinimalistický kovový zahradní nábytekMinimalistický zahradní nábytek aluMinimalistický zahradní nábytek akční slevyMinimalistický zahradní nábytek kovový akceMinimalistický zahradní nábytek betonMinimalistický zahradní nábytek boroviceMinimalistický zahradní nábytek cenaMinimalistický zahradní nábytek celoročníMinimalistický zahradní nábytek cenyMinimalistický celokovový zahradní nábytekMinimalistický zahradní nábytek dřevoMinimalistický zahradní nábytek do pergolyMinimalistický zahradní nábytek do deštěMinimalistický zahradní nábytek do restauraceMinimalistický zahradní nábytek dřevěný levněMinimalistický zahradní nábytek do kavárnyMinimalistický dřevěný zahradní nábytekMinimalistický dětský zahradní nábytekMinimalistický zahradní nábytek z exotického dřevaMinimalistický exkluzivní zahradní nábytekMinimalistický zahradní nábytek fotoMinimalistický zahradní nábytek fotogalerieMinimalistický zahradní nábytek fscMinimalistický zahradní nábytek hliníkovýMinimalistický zahradní nábytek inspiraceMinimalistický zahradní nábytek italskýMinimalistický zahradní nábytek jak vybratMinimalistický zahradní nábytek jakýMinimalistický zahradní nábytek kovMinimalistický zahradní nábytek kov dřevoMinimalistický zahradní nábytek kulatý stůlMinimalistický zahradní nábytek křeslaMinimalistický zahradní nábytek kvalitníMinimalistický zahradní nábytek kovový výprodejMinimalistický zahradní nábytek levnýMinimalistický zahradní nábytek lavice stolyMinimalistický levný zahradní nábytekMinimalistický luxusní zahradní nábytekMinimalistický zahradní nábytek masivMinimalistický zahradní nábytek nejlevnějiMinimalistický zahradní nábytek obrázkyMinimalistický zahradní nábytek odolnýMinimalistický zahradní nábytek plastMinimalistický plastový zahradní nábytekMinimalistický zahradní nábytek recenzeMinimalistický zahradní nábytek rohovýMinimalistický zahradní nábytek rohová laviceMinimalistický zahradní nábytek ratan umělýMinimalistický zahradní nábytek stůlMinimalistický zahradní nábytek skládacíMinimalistický zahradní nábytek slevaMinimalistický zahradní nábytek se slunečníkemMinimalistický zahradní nábytek stolyMinimalistický zahradní nábytek sadaMinimalistický zahradní nábytek teakMinimalistický zahradní nábytek teakové dřevoMinimalistický teakový zahradní nábytekMinimalistický zahradní nábytek z teakového dřevaMinimalistický zahradní nábytek v akciMinimalistický zahradní nábytek ve slevěMinimalistický