1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Kombinovaný

Kombinovaný Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Kombinovaný zahradní nábytek umělý ratan, Kombinovaný zahradní nábytek ratan, Kombinovaný zahradní nábytek výprodej, Kombinovaný zahradní nábytek kovový, Kombinovaný zahradní nábytek dřevěný, Kombinovaný zahradní nábytek plastový, Kombinovaný zahradní nábytek set, Kombinovaný zahradní nábytek praha, Kombinovaný zahradní nábytek akce, Kombinovaný zahradní nábytek z masivu, Kombinovaný zahradní nábytek hliník, Kombinovaný kovový zahradní nábytek, Kombinovaný zahradní nábytek alu, Kombinovaný zahradní nábytek akční slevy, Kombinovaný zahradní nábytek kovový akce, Kombinovaný zahradní nábytek beton, Kombinovaný zahradní nábytek borovice, Kombinovaný zahradní nábytek cena, Kombinovaný zahradní nábytek celoroční, Kombinovaný zahradní nábytek ceny, Kombinovaný celokovový zahradní nábytek, Kombinovaný zahradní nábytek dřevo, Kombinovaný zahradní nábytek do pergoly, Kombinovaný zahradní nábytek do deště, Kombinovaný zahradní nábytek do restaurace, Kombinovaný zahradní nábytek dřevěný levně, Kombinovaný zahradní nábytek do kavárny, Kombinovaný dřevěný zahradní nábytek, Kombinovaný dětský zahradní nábytek, Kombinovaný zahradní nábytek z exotického dřeva, Kombinovaný exkluzivní zahradní nábytek, Kombinovaný zahradní nábytek foto, Kombinovaný zahradní nábytek fotogalerie, Kombinovaný zahradní nábytek fsc, Kombinovaný zahradní nábytek hliníkový, Kombinovaný zahradní nábytek inspirace, Kombinovaný zahradní nábytek italský, Kombinovaný zahradní nábytek jak vybrat, Kombinovaný zahradní nábytek jaký, Kombinovaný zahradní nábytek kov, Kombinovaný zahradní nábytek kov dřevo, Kombinovaný zahradní nábytek kulatý stůl, Kombinovaný zahradní nábytek křesla, Kombinovaný zahradní nábytek kvalitní, Kombinovaný zahradní nábytek kovový výprodej, Kombinovaný zahradní nábytek levný, Kombinovaný zahradní nábytek lavice stoly, Kombinovaný levný zahradní nábytek, Kombinovaný luxusní zahradní nábytek, Kombinovaný zahradní nábytek masiv, Kombinovaný zahradní nábytek nejlevněji, Kombinovaný zahradní nábytek obrázky, Kombinovaný zahradní nábytek odolný, Kombinovaný zahradní nábytek plast, Kombinovaný plastový zahradní nábytek, Kombinovaný zahradní nábytek recenze, Kombinovaný zahradní nábytek rohový, Kombinovaný zahradní nábytek rohová lavice, Kombinovaný zahradní nábytek ratan umělý, Kombinovaný zahradní nábytek stůl, Kombinovaný zahradní nábytek skládací, Kombinovaný zahradní nábytek sleva, Kombinovaný zahradní nábytek se slunečníkem, Kombinovaný zahradní nábytek stoly, Kombinovaný zahradní nábytek sada, Kombinovaný zahradní nábytek teak, Kombinovaný zahradní nábytek teakové dřevo, Kombinovaný teakový zahradní nábytek, Kombinovaný zahradní nábytek z teakového dřeva, Kombinovaný zahradní nábytek v akci, Kombinovaný zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Zahrada bez ohniště? To nejde. Poradíme, jak na to

Zahrada bez ohniště? To nejde. Poradíme, jak na to

Oheň člověka provází od pradávna. Je zdrojem světla, tepla k zahřátí nebo přípravě pokrmů, ale funguje i jako magický element v mnoha rituálech. Dodnes nepřestává fascinovat, i proto své místo nachází i v moderních zahra...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Kombinovaný zahradní nábytek umělý ratanKombinovaný zahradní nábytek ratanKombinovaný zahradní nábytek výprodejKombinovaný zahradní nábytek kovovýKombinovaný zahradní nábytek dřevěnýKombinovaný zahradní nábytek plastovýKombinovaný zahradní nábytek setKombinovaný zahradní nábytek prahaKombinovaný zahradní nábytek akceKombinovaný zahradní nábytek z masivuKombinovaný zahradní nábytek hliníkKombinovaný kovový zahradní nábytekKombinovaný zahradní nábytek aluKombinovaný zahradní nábytek akční slevyKombinovaný zahradní nábytek kovový akceKombinovaný zahradní nábytek betonKombinovaný zahradní nábytek boroviceKombinovaný zahradní nábytek cenaKombinovaný zahradní nábytek celoročníKombinovaný zahradní nábytek cenyKombinovaný celokovový zahradní nábytekKombinovaný zahradní nábytek dřevoKombinovaný zahradní nábytek do pergolyKombinovaný zahradní nábytek do deštěKombinovaný zahradní nábytek do restauraceKombinovaný zahradní nábytek dřevěný levněKombinovaný zahradní nábytek do kavárnyKombinovaný dřevěný zahradní nábytekKombinovaný dětský zahradní nábytekKombinovaný zahradní nábytek z exotického dřevaKombinovaný exkluzivní zahradní nábytekKombinovaný zahradní nábytek fotoKombinovaný zahradní nábytek fotogalerieKombinovaný zahradní nábytek fscKombinovaný zahradní nábytek hliníkovýKombinovaný zahradní nábytek inspiraceKombinovaný zahradní nábytek italskýKombinovaný zahradní nábytek jak vybratKombinovaný zahradní nábytek jakýKombinovaný zahradní nábytek kovKombinovaný zahradní nábytek kov dřevoKombinovaný zahradní nábytek kulatý stůlKombinovaný zahradní nábytek křeslaKombinovaný zahradní nábytek kvalitníKombinovaný zahradní nábytek kovový výprodejKombinovaný zahradní nábytek levnýKombinovaný zahradní nábytek lavice stolyKombinovaný levný zahradní nábytekKombinovaný luxusní zahradní nábytekKombinovaný zahradní nábytek masivKombinovaný zahradní nábytek nejlevnějiKombinovaný zahradní nábytek obrázkyKombinovaný zahradní nábytek odolnýKombinovaný zahradní nábytek plastKombinovaný plastový zahradní nábytekKombinovaný zahradní nábytek recenzeKombinovaný zahradní nábytek rohovýKombinovaný zahradní nábytek rohová laviceKombinovaný zahradní nábytek ratan umělýKombinovaný zahradní nábytek stůlKombinovaný zahradní nábytek skládacíKombinovaný zahradní nábytek slevaKombinovaný zahradní nábytek se slunečníkemKombinovaný zahradní nábytek stolyKombinovaný zahradní nábytek sadaKombinovaný zahradní nábytek teakKombinovaný zahradní nábytek teakové dřevoKombinovaný teakový zahradní nábytekKombinovaný zahradní nábytek z teakového dřevaKombinovaný zahradní nábytek v akciKombinovaný zahradní nábytek ve slevěKombinovaný