1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Etno

Etno Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Etno zahradní nábytek umělý ratan, Etno zahradní nábytek ratan, Etno zahradní nábytek výprodej, Etno zahradní nábytek kovový, Etno zahradní nábytek dřevěný, Etno zahradní nábytek plastový, Etno zahradní nábytek set, Etno zahradní nábytek praha, Etno zahradní nábytek akce, Etno zahradní nábytek z masivu, Etno zahradní nábytek hliník, Etno kovový zahradní nábytek, Etno zahradní nábytek alu, Etno zahradní nábytek akční slevy, Etno zahradní nábytek kovový akce, Etno zahradní nábytek beton, Etno zahradní nábytek borovice, Etno zahradní nábytek cena, Etno zahradní nábytek celoroční, Etno zahradní nábytek ceny, Etno celokovový zahradní nábytek, Etno zahradní nábytek dřevo, Etno zahradní nábytek do pergoly, Etno zahradní nábytek do deště, Etno zahradní nábytek do restaurace, Etno zahradní nábytek dřevěný levně, Etno zahradní nábytek do kavárny, Etno dřevěný zahradní nábytek, Etno dětský zahradní nábytek, Etno zahradní nábytek z exotického dřeva, Etno exkluzivní zahradní nábytek, Etno zahradní nábytek foto, Etno zahradní nábytek fotogalerie, Etno zahradní nábytek fsc, Etno zahradní nábytek hliníkový, Etno zahradní nábytek inspirace, Etno zahradní nábytek italský, Etno zahradní nábytek jak vybrat, Etno zahradní nábytek jaký, Etno zahradní nábytek kov, Etno zahradní nábytek kov dřevo, Etno zahradní nábytek kulatý stůl, Etno zahradní nábytek křesla, Etno zahradní nábytek kvalitní, Etno zahradní nábytek kovový výprodej, Etno zahradní nábytek levný, Etno zahradní nábytek lavice stoly, Etno levný zahradní nábytek, Etno luxusní zahradní nábytek, Etno zahradní nábytek masiv, Etno zahradní nábytek nejlevněji, Etno zahradní nábytek obrázky, Etno zahradní nábytek odolný, Etno zahradní nábytek plast, Etno plastový zahradní nábytek, Etno zahradní nábytek recenze, Etno zahradní nábytek rohový, Etno zahradní nábytek rohová lavice, Etno zahradní nábytek ratan umělý, Etno zahradní nábytek stůl, Etno zahradní nábytek skládací, Etno zahradní nábytek sleva, Etno zahradní nábytek se slunečníkem, Etno zahradní nábytek stoly, Etno zahradní nábytek sada, Etno zahradní nábytek teak, Etno zahradní nábytek teakové dřevo, Etno teakový zahradní nábytek, Etno zahradní nábytek z teakového dřeva, Etno zahradní nábytek v akci, Etno zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

Venkovní teploty se zvyšují, sluneční paprsky nabývají na intenzitě a my se pomalu z vyhřátých domovů začínáme přemisťovat na zahrady a terasy. Nebo tomu alespoň tak co nevidět bude. To si pak lehneme na lehátko, tvář na...

Jak vybrat zahradní truhlíky a květináče?

Jak vybrat zahradní truhlíky a květináče?

Krásně upravená zahrada nemusí znamenat pouze záhonky a pěkně posekaný trávník. Výzdoba v podobě živých květin se díky truhlíkům a květináčům dá umístit téměř kamkoliv. Ozdobíte s nimi okno, balkon, vchod do domu či jedn...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Etno zahradní nábytek umělý ratanEtno zahradní nábytek ratanEtno zahradní nábytek výprodejEtno zahradní nábytek kovovýEtno zahradní nábytek dřevěnýEtno zahradní nábytek plastovýEtno zahradní nábytek setEtno zahradní nábytek prahaEtno zahradní nábytek akceEtno zahradní nábytek z masivuEtno zahradní nábytek hliníkEtno kovový zahradní nábytekEtno zahradní nábytek aluEtno zahradní nábytek akční slevyEtno zahradní nábytek kovový akceEtno zahradní nábytek betonEtno zahradní nábytek boroviceEtno zahradní nábytek cenaEtno zahradní nábytek celoročníEtno zahradní nábytek cenyEtno celokovový zahradní nábytekEtno zahradní nábytek dřevoEtno zahradní nábytek do pergolyEtno zahradní nábytek do deštěEtno zahradní nábytek do restauraceEtno zahradní nábytek dřevěný levněEtno zahradní nábytek do kavárnyEtno dřevěný zahradní nábytekEtno dětský zahradní nábytekEtno zahradní nábytek z exotického dřevaEtno exkluzivní zahradní nábytekEtno zahradní nábytek fotoEtno zahradní nábytek fotogalerieEtno zahradní nábytek fscEtno zahradní nábytek hliníkovýEtno zahradní nábytek inspiraceEtno zahradní nábytek italskýEtno zahradní nábytek jak vybratEtno zahradní nábytek jakýEtno zahradní nábytek kovEtno zahradní nábytek kov dřevoEtno zahradní nábytek kulatý stůlEtno zahradní nábytek křeslaEtno zahradní nábytek kvalitníEtno zahradní nábytek kovový výprodejEtno zahradní nábytek levnýEtno zahradní nábytek lavice stolyEtno levný zahradní nábytekEtno luxusní zahradní nábytekEtno zahradní nábytek masivEtno zahradní nábytek nejlevnějiEtno zahradní nábytek obrázkyEtno zahradní nábytek odolnýEtno zahradní nábytek plastEtno plastový zahradní nábytekEtno zahradní nábytek recenzeEtno zahradní nábytek rohovýEtno zahradní nábytek rohová laviceEtno zahradní nábytek ratan umělýEtno zahradní nábytek stůlEtno zahradní nábytek skládacíEtno zahradní nábytek slevaEtno zahradní nábytek se slunečníkemEtno zahradní nábytek stolyEtno zahradní nábytek sadaEtno zahradní nábytek teakEtno zahradní nábytek teakové dřevoEtno teakový zahradní nábytekEtno zahradní nábytek z teakového dřevaEtno zahradní nábytek v akciEtno zahradní nábytek ve slevěEtno