1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Klasický

Klasický Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Klasický zahradní nábytek umělý ratan, Klasický zahradní nábytek ratan, Klasický zahradní nábytek výprodej, Klasický zahradní nábytek kovový, Klasický zahradní nábytek dřevěný, Klasický zahradní nábytek plastový, Klasický zahradní nábytek set, Klasický zahradní nábytek praha, Klasický zahradní nábytek akce, Klasický zahradní nábytek z masivu, Klasický zahradní nábytek hliník, Klasický kovový zahradní nábytek, Klasický zahradní nábytek alu, Klasický zahradní nábytek akční slevy, Klasický zahradní nábytek kovový akce, Klasický zahradní nábytek beton, Klasický zahradní nábytek borovice, Klasický zahradní nábytek cena, Klasický zahradní nábytek celoroční, Klasický zahradní nábytek ceny, Klasický celokovový zahradní nábytek, Klasický zahradní nábytek dřevo, Klasický zahradní nábytek do pergoly, Klasický zahradní nábytek do deště, Klasický zahradní nábytek do restaurace, Klasický zahradní nábytek dřevěný levně, Klasický zahradní nábytek do kavárny, Klasický dřevěný zahradní nábytek, Klasický dětský zahradní nábytek, Klasický zahradní nábytek z exotického dřeva, Klasický exkluzivní zahradní nábytek, Klasický zahradní nábytek foto, Klasický zahradní nábytek fotogalerie, Klasický zahradní nábytek fsc, Klasický zahradní nábytek hliníkový, Klasický zahradní nábytek inspirace, Klasický zahradní nábytek italský, Klasický zahradní nábytek jak vybrat, Klasický zahradní nábytek jaký, Klasický zahradní nábytek kov, Klasický zahradní nábytek kov dřevo, Klasický zahradní nábytek kulatý stůl, Klasický zahradní nábytek křesla, Klasický zahradní nábytek kvalitní, Klasický zahradní nábytek kovový výprodej, Klasický zahradní nábytek levný, Klasický zahradní nábytek lavice stoly, Klasický levný zahradní nábytek, Klasický luxusní zahradní nábytek, Klasický zahradní nábytek masiv, Klasický zahradní nábytek nejlevněji, Klasický zahradní nábytek obrázky, Klasický zahradní nábytek odolný, Klasický zahradní nábytek plast, Klasický plastový zahradní nábytek, Klasický zahradní nábytek recenze, Klasický zahradní nábytek rohový, Klasický zahradní nábytek rohová lavice, Klasický zahradní nábytek ratan umělý, Klasický zahradní nábytek stůl, Klasický zahradní nábytek skládací, Klasický zahradní nábytek sleva, Klasický zahradní nábytek se slunečníkem, Klasický zahradní nábytek stoly, Klasický zahradní nábytek sada, Klasický zahradní nábytek teak, Klasický zahradní nábytek teakové dřevo, Klasický teakový zahradní nábytek, Klasický zahradní nábytek z teakového dřeva, Klasický zahradní nábytek v akci, Klasický zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Zahrada bez ohniště? To nejde. Poradíme, jak na to

Zahrada bez ohniště? To nejde. Poradíme, jak na to

Oheň člověka provází od pradávna. Je zdrojem světla, tepla k zahřátí nebo přípravě pokrmů, ale funguje i jako magický element v mnoha rituálech. Dodnes nepřestává fascinovat, i proto své místo nachází i v moderních zahra...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Klasický zahradní nábytek umělý ratanKlasický zahradní nábytek ratanKlasický zahradní nábytek výprodejKlasický zahradní nábytek kovovýKlasický zahradní nábytek dřevěnýKlasický zahradní nábytek plastovýKlasický zahradní nábytek setKlasický zahradní nábytek prahaKlasický zahradní nábytek akceKlasický zahradní nábytek z masivuKlasický zahradní nábytek hliníkKlasický kovový zahradní nábytekKlasický zahradní nábytek aluKlasický zahradní nábytek akční slevyKlasický zahradní nábytek kovový akceKlasický zahradní nábytek betonKlasický zahradní nábytek boroviceKlasický zahradní nábytek cenaKlasický zahradní nábytek celoročníKlasický zahradní nábytek cenyKlasický celokovový zahradní nábytekKlasický zahradní nábytek dřevoKlasický zahradní nábytek do pergolyKlasický zahradní nábytek do deštěKlasický zahradní nábytek do restauraceKlasický zahradní nábytek dřevěný levněKlasický zahradní nábytek do kavárnyKlasický dřevěný zahradní nábytekKlasický dětský zahradní nábytekKlasický zahradní nábytek z exotického dřevaKlasický exkluzivní zahradní nábytekKlasický zahradní nábytek fotoKlasický zahradní nábytek fotogalerieKlasický zahradní nábytek fscKlasický zahradní nábytek hliníkovýKlasický zahradní nábytek inspiraceKlasický zahradní nábytek italskýKlasický zahradní nábytek jak vybratKlasický zahradní nábytek jakýKlasický zahradní nábytek kovKlasický zahradní nábytek kov dřevoKlasický zahradní nábytek kulatý stůlKlasický zahradní nábytek křeslaKlasický zahradní nábytek kvalitníKlasický zahradní nábytek kovový výprodejKlasický zahradní nábytek levnýKlasický zahradní nábytek lavice stolyKlasický levný zahradní nábytekKlasický luxusní zahradní nábytekKlasický zahradní nábytek masivKlasický zahradní nábytek nejlevnějiKlasický zahradní nábytek obrázkyKlasický zahradní nábytek odolnýKlasický zahradní nábytek plastKlasický plastový zahradní nábytekKlasický zahradní nábytek recenzeKlasický zahradní nábytek rohovýKlasický zahradní nábytek rohová laviceKlasický zahradní nábytek ratan umělýKlasický zahradní nábytek stůlKlasický zahradní nábytek skládacíKlasický zahradní nábytek slevaKlasický zahradní nábytek se slunečníkemKlasický zahradní nábytek stolyKlasický zahradní nábytek sadaKlasický zahradní nábytek teakKlasický zahradní nábytek teakové dřevoKlasický teakový zahradní nábytekKlasický zahradní nábytek z teakového dřevaKlasický zahradní nábytek v akciKlasický zahradní nábytek ve slevěKlasickýKlasický zahradní nábytek AdelaidaKlasický Zahradní masivní nábytek