1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Zahradní nábytek dřevěný

Zahradní nábytek dřevěný

Dřevěný zahradní nábytek má styl a překvapí svou odolností. Na zahradu se perfektně hodí, do přírodního prostředí zapadne a vypadá krásně. Používá se odolné dřevo, kterému nevadí rozmary počasí, v kombinaci s jeho náležitým ošetřením vůči povětrnostním vlivům. K oblíbeným dřevinám pro venkovní nábytek, který využijete i na terase nebo balkoně, patří dub a akát. dřevo,teak,masiv,dřeva,dřevě,dub,akát,mango,akáci,, , , zahradní nábytek ze dřeva, zahradní nábytek dřevo, dřevěný nábytek na zahardu, dřevěný nábytek na ven

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

Stoly (2238) Křesla (1657) Lavice (1004) Židle (2227) Zahradní lehátka (1726) Teak (1329) Ratan (1141) Kovový (748) Sedací soupravy (336) Zahradni pohovky (276) Z umělého ratanu (255) Sestava (2591) Dřevěný (1656) Plastový (1118) Na balkon (55) Rojaplast (905) FSC (77)
Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


7 rad, jak odzimovat sekačku

7 rad, jak odzimovat sekačku

Než vyjedete po zimě poprvé se zahradní sekačkou posekat trávník, věnujte pozornost jejímu předsezónnímu servisu. Jak ji připravit na novou sezónu, co zkontrolovat, doplnit a na co si dát pozor, aby sekačka spolehlivě sl...

Pozor, opět se očekává suché léto, jak se na něj připravit?

Pozor, opět se očekává suché léto, jak se na něj připravit?

Pamatujete na loňské extrémní výkyvy počasí, kdy především zemědělce a zahradníky potrápila dlouhá sucha? Meteorologové předpovídají podobné léto i pro tento rok. Poradíme vám proto, jak na suché léto připravit vaši zahr...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz