1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Zahradní stoly

Zahradní stoly

Vybíráte stůl na zahradu? Rozhodně by u žádného posezení neměl chybět. Ať už malý či velký, rozkládací nebo jednoduchý, má zde své nezastupitelné místo. Ladíme stůl s židlemi nebo lavicí i s posezením jako celkem. Zahradní stoly se vyrábějí ze dřeva, plastu, kovu i ratanu. Velmi praktickou záležitostí je sklápěcí stolek na balkon, který vám umožní užit si venkovní posezení i na menším balkoně. Malý kovový zdobený stolek jako by se k vám dostal z romantické pohádky. U velkého dřevěného stolu ze dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům zase pohostíte i věští společnost. stůl,stolek, , , stůl na zahradu, zahradní stoly,stoly na zahradu,stů na terasu, stoly na terasu, venkovní stůl, venkovní stoly

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

Stoly (1335) Křesla (805) Lavice (564) Židle (1169) Zahradní lehátka (896) Teak (671) Ratan (540) Kovový (338) Sedací soupravy (182) Z umělého ratanu (146) Zahradni pohovky (106) Sestava (1268) Plastový (889) Dřevěný (889) Na balkon (38) Rojaplast (746) FSC (59)


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Jaký zahradní nábytek slibuje dlouhou životnost a jaký vtiskne zahradě punc ojedinělosti?

Jaký zahradní nábytek slibuje dlouhou životnost a jaký vtiskne zahradě punc ojedinělosti?

Zahradní nábytek představuje elegantní doplněk moderní zahrady. Současný trh nabízí různé materiály, přičemž každý má své přednosti a úskalí. Při výběru konkrétního konstrukčního materiálu vás ovlivní především jeho kval...

Houpejte se pro své zdraví a klid na duši

Houpejte se pro své zdraví a klid na duši

Fakt, že houpání vyvolává příjemné pocity, vnitřní klid a pohodu, je už vědecky podložený. Nejen, že v člověku houpání vyvolává pocit, jako by byl v mámině náruči, navíc dodává radost. Když totiž působíte na centrum své ...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz