1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Khaki

Khaki Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Khaki zahradní nábytek umělý ratan, Khaki zahradní nábytek ratan, Khaki zahradní nábytek výprodej, Khaki zahradní nábytek kovový, Khaki zahradní nábytek dřevěný, Khaki zahradní nábytek plastový, Khaki zahradní nábytek set, Khaki zahradní nábytek praha, Khaki zahradní nábytek akce, Khaki zahradní nábytek z masivu, Khaki zahradní nábytek hliník, Khaki kovový zahradní nábytek, Khaki zahradní nábytek alu, Khaki zahradní nábytek akční slevy, Khaki zahradní nábytek kovový akce, Khaki zahradní nábytek beton, Khaki zahradní nábytek borovice, Khaki zahradní nábytek cena, Khaki zahradní nábytek celoroční, Khaki zahradní nábytek ceny, Khaki celokovový zahradní nábytek, Khaki zahradní nábytek dřevo, Khaki zahradní nábytek do pergoly, Khaki zahradní nábytek do deště, Khaki zahradní nábytek do restaurace, Khaki zahradní nábytek dřevěný levně, Khaki zahradní nábytek do kavárny, Khaki dřevěný zahradní nábytek, Khaki dětský zahradní nábytek, Khaki zahradní nábytek z exotického dřeva, Khaki exkluzivní zahradní nábytek, Khaki zahradní nábytek foto, Khaki zahradní nábytek fotogalerie, Khaki zahradní nábytek fsc, Khaki zahradní nábytek hliníkový, Khaki zahradní nábytek inspirace, Khaki zahradní nábytek italský, Khaki zahradní nábytek jak vybrat, Khaki zahradní nábytek jaký, Khaki zahradní nábytek kov, Khaki zahradní nábytek kov dřevo, Khaki zahradní nábytek kulatý stůl, Khaki zahradní nábytek křesla, Khaki zahradní nábytek kvalitní, Khaki zahradní nábytek kovový výprodej, Khaki zahradní nábytek levný, Khaki zahradní nábytek lavice stoly, Khaki levný zahradní nábytek, Khaki luxusní zahradní nábytek, Khaki zahradní nábytek masiv, Khaki zahradní nábytek nejlevněji, Khaki zahradní nábytek obrázky, Khaki zahradní nábytek odolný, Khaki zahradní nábytek plast, Khaki plastový zahradní nábytek, Khaki zahradní nábytek recenze, Khaki zahradní nábytek rohový, Khaki zahradní nábytek rohová lavice, Khaki zahradní nábytek ratan umělý, Khaki zahradní nábytek stůl, Khaki zahradní nábytek skládací, Khaki zahradní nábytek sleva, Khaki zahradní nábytek se slunečníkem, Khaki zahradní nábytek stoly, Khaki zahradní nábytek sada, Khaki zahradní nábytek teak, Khaki zahradní nábytek teakové dřevo, Khaki teakový zahradní nábytek, Khaki zahradní nábytek z teakového dřeva, Khaki zahradní nábytek v akci, Khaki zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


V březnu hurá na zahradu. Zapomeňte na koronavirus s hráběmi v ruce

V březnu hurá na zahradu. Zapomeňte na koronavirus s hráběmi v ruce

Jaro je tady a na zahradě nás čeká spousta práce. V březnu nastává čas kypření, hnojení a ořezávání. Sází se ovocné stromky a poprvé letos vytáhneme z kůlny sekačku na trávu. Zahrada tak může být naším útočištěm před špa...

Navoďte na své terase romantickou atmosféru! Pomůže vám i správně zvolené osvětlení!

Navoďte na své terase romantickou atmosféru! Pomůže vám i správně zvolené osvětlení!

Obliba teras roste. Není se ani čemu divit. Terasa představuje ideální způsob, jak přirozeně propojit interiér s exteriérem domu. A když už si dopřejete luxus v podobě vlastní terasy, nezapomeňte ji i vhodně osvítit! Jed...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Khaki zahradní nábytek umělý ratanKhaki zahradní nábytek ratanKhaki zahradní nábytek výprodejKhaki zahradní nábytek kovovýKhaki zahradní nábytek dřevěnýKhaki zahradní nábytek plastovýKhaki zahradní nábytek setKhaki zahradní nábytek prahaKhaki zahradní nábytek akceKhaki zahradní nábytek z masivuKhaki zahradní nábytek hliníkKhaki kovový zahradní nábytekKhaki zahradní nábytek aluKhaki zahradní nábytek akční slevyKhaki zahradní nábytek kovový akceKhaki zahradní nábytek betonKhaki zahradní nábytek boroviceKhaki zahradní nábytek cenaKhaki zahradní nábytek celoročníKhaki zahradní nábytek cenyKhaki celokovový zahradní nábytekKhaki zahradní nábytek dřevoKhaki zahradní nábytek do pergolyKhaki zahradní nábytek do deštěKhaki zahradní nábytek do restauraceKhaki zahradní nábytek dřevěný levněKhaki zahradní nábytek do kavárnyKhaki dřevěný zahradní nábytekKhaki dětský zahradní nábytekKhaki zahradní nábytek z exotického dřevaKhaki exkluzivní zahradní nábytekKhaki zahradní nábytek fotoKhaki zahradní nábytek fotogalerieKhaki zahradní nábytek fscKhaki zahradní nábytek hliníkovýKhaki zahradní nábytek inspiraceKhaki zahradní nábytek italskýKhaki zahradní nábytek jak vybratKhaki zahradní nábytek jakýKhaki zahradní nábytek kovKhaki zahradní nábytek kov dřevoKhaki zahradní nábytek kulatý stůlKhaki zahradní nábytek křeslaKhaki zahradní nábytek kvalitníKhaki zahradní nábytek kovový výprodejKhaki zahradní nábytek levnýKhaki zahradní nábytek lavice stolyKhaki levný zahradní nábytekKhaki luxusní zahradní nábytekKhaki zahradní nábytek masivKhaki zahradní nábytek nejlevnějiKhaki zahradní nábytek obrázkyKhaki zahradní nábytek odolnýKhaki zahradní nábytek plastKhaki plastový zahradní nábytekKhaki zahradní nábytek recenzeKhaki zahradní nábytek rohovýKhaki zahradní nábytek rohová laviceKhaki zahradní nábytek ratan umělýKhaki zahradní nábytek stůlKhaki zahradní nábytek skládacíKhaki zahradní nábytek slevaKhaki zahradní nábytek se slunečníkemKhaki zahradní nábytek stolyKhaki zahradní nábytek sadaKhaki zahradní nábytek teakKhaki zahradní nábytek teakové dřevoKhaki teakový zahradní nábytekKhaki zahradní nábytek z teakového dřevaKhaki zahradní nábytek v akciKhaki zahradní nábytek ve slevěKhakiKhaki Dubnábytekzahradní nábytekKhaki plážmořerelaxacelehátkoKhaki Dubový zahradní nábytek