1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Zelený

Zelený Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Zelený zahradní nábytek umělý ratan, Zelený zahradní nábytek ratan, Zelený zahradní nábytek výprodej, Zelený zahradní nábytek kovový, Zelený zahradní nábytek dřevěný, Zelený zahradní nábytek plastový, Zelený zahradní nábytek set, Zelený zahradní nábytek praha, Zelený zahradní nábytek akce, Zelený zahradní nábytek z masivu, Zelený zahradní nábytek hliník, Zelený kovový zahradní nábytek, Zelený zahradní nábytek alu, Zelený zahradní nábytek akční slevy, Zelený zahradní nábytek kovový akce, Zelený zahradní nábytek beton, Zelený zahradní nábytek borovice, Zelený zahradní nábytek cena, Zelený zahradní nábytek celoroční, Zelený zahradní nábytek ceny, Zelený celokovový zahradní nábytek, Zelený zahradní nábytek dřevo, Zelený zahradní nábytek do pergoly, Zelený zahradní nábytek do deště, Zelený zahradní nábytek do restaurace, Zelený zahradní nábytek dřevěný levně, Zelený zahradní nábytek do kavárny, Zelený dřevěný zahradní nábytek, Zelený dětský zahradní nábytek, Zelený zahradní nábytek z exotického dřeva, Zelený exkluzivní zahradní nábytek, Zelený zahradní nábytek foto, Zelený zahradní nábytek fotogalerie, Zelený zahradní nábytek fsc, Zelený zahradní nábytek hliníkový, Zelený zahradní nábytek inspirace, Zelený zahradní nábytek italský, Zelený zahradní nábytek jak vybrat, Zelený zahradní nábytek jaký, Zelený zahradní nábytek kov, Zelený zahradní nábytek kov dřevo, Zelený zahradní nábytek kulatý stůl, Zelený zahradní nábytek křesla, Zelený zahradní nábytek kvalitní, Zelený zahradní nábytek kovový výprodej, Zelený zahradní nábytek levný, Zelený zahradní nábytek lavice stoly, Zelený levný zahradní nábytek, Zelený luxusní zahradní nábytek, Zelený zahradní nábytek masiv, Zelený zahradní nábytek nejlevněji, Zelený zahradní nábytek obrázky, Zelený zahradní nábytek odolný, Zelený zahradní nábytek plast, Zelený plastový zahradní nábytek, Zelený zahradní nábytek recenze, Zelený zahradní nábytek rohový, Zelený zahradní nábytek rohová lavice, Zelený zahradní nábytek ratan umělý, Zelený zahradní nábytek stůl, Zelený zahradní nábytek skládací, Zelený zahradní nábytek sleva, Zelený zahradní nábytek se slunečníkem, Zelený zahradní nábytek stoly, Zelený zahradní nábytek sada, Zelený zahradní nábytek teak, Zelený zahradní nábytek teakové dřevo, Zelený teakový zahradní nábytek, Zelený zahradní nábytek z teakového dřeva, Zelený zahradní nábytek v akci, Zelený zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


7 rad, jak odzimovat sekačku

7 rad, jak odzimovat sekačku

Než vyjedete po zimě poprvé se zahradní sekačkou posekat trávník, věnujte pozornost jejímu předsezónnímu servisu. Jak ji připravit na novou sezónu, co zkontrolovat, doplnit a na co si dát pozor, aby sekačka spolehlivě sl...

V březnu hurá na zahradu. Zapomeňte na koronavirus s hráběmi v ruce

V březnu hurá na zahradu. Zapomeňte na koronavirus s hráběmi v ruce

Jaro je tady a na zahradě nás čeká spousta práce. V březnu nastává čas kypření, hnojení a ořezávání. Sází se ovocné stromky a poprvé letos vytáhneme z kůlny sekačku na trávu. Zahrada tak může být naším útočištěm před špa...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Zelený zahradní nábytek umělý ratanZelený zahradní nábytek ratanZelený zahradní nábytek výprodejZelený zahradní nábytek kovovýZelený zahradní nábytek dřevěnýZelený zahradní nábytek plastovýZelený zahradní nábytek setZelený zahradní nábytek prahaZelený zahradní nábytek akceZelený zahradní nábytek z masivuZelený zahradní nábytek hliníkZelený kovový zahradní nábytekZelený zahradní nábytek aluZelený zahradní nábytek akční slevyZelený zahradní nábytek kovový akceZelený zahradní nábytek betonZelený zahradní nábytek boroviceZelený zahradní nábytek cenaZelený zahradní nábytek celoročníZelený zahradní nábytek cenyZelený celokovový zahradní nábytekZelený zahradní nábytek dřevoZelený zahradní nábytek do pergolyZelený zahradní nábytek do deštěZelený zahradní nábytek do restauraceZelený zahradní nábytek dřevěný levněZelený zahradní nábytek do kavárnyZelený dřevěný zahradní nábytekZelený dětský zahradní nábytekZelený zahradní nábytek z exotického dřevaZelený exkluzivní zahradní nábytekZelený zahradní nábytek fotoZelený zahradní nábytek fotogalerieZelený zahradní nábytek fscZelený zahradní nábytek hliníkovýZelený zahradní nábytek inspiraceZelený zahradní nábytek italskýZelený zahradní nábytek jak vybratZelený zahradní nábytek jakýZelený zahradní nábytek kovZelený zahradní nábytek kov dřevoZelený zahradní nábytek kulatý stůlZelený zahradní nábytek křeslaZelený zahradní nábytek kvalitníZelený zahradní nábytek kovový výprodejZelený zahradní nábytek levnýZelený zahradní nábytek lavice stolyZelený levný zahradní nábytekZelený luxusní zahradní nábytekZelený zahradní nábytek masivZelený zahradní nábytek nejlevnějiZelený zahradní nábytek obrázkyZelený zahradní nábytek odolnýZelený zahradní nábytek plastZelený plastový zahradní nábytekZelený zahradní nábytek recenzeZelený zahradní nábytek rohovýZelený zahradní nábytek rohová laviceZelený zahradní nábytek ratan umělýZelený zahradní nábytek stůlZelený zahradní nábytek skládacíZelený zahradní nábytek slevaZelený zahradní nábytek se slunečníkemZelený zahradní nábytek stolyZelený zahradní nábytek sadaZelený zahradní nábytek teakZelený zahradní nábytek teakové dřevoZelený teakový zahradní nábytekZelený zahradní nábytek z teakového dřevaZelený zahradní nábytek v akciZelený zahradní nábytek ve slevěZelenýZelený dřevěný zahradní nábytekmasivní nábytek zahradaZelený pivní setlavicepiknik3v1Zelený Dubový zahradní nábytekZelený židledubdřevoZelený sestava nábytkuzahradnisezenímasivz masivu