1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Metalický

Metalický Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Metalický zahradní nábytek umělý ratan, Metalický zahradní nábytek ratan, Metalický zahradní nábytek výprodej, Metalický zahradní nábytek kovový, Metalický zahradní nábytek dřevěný, Metalický zahradní nábytek plastový, Metalický zahradní nábytek set, Metalický zahradní nábytek praha, Metalický zahradní nábytek akce, Metalický zahradní nábytek z masivu, Metalický zahradní nábytek hliník, Metalický kovový zahradní nábytek, Metalický zahradní nábytek alu, Metalický zahradní nábytek akční slevy, Metalický zahradní nábytek kovový akce, Metalický zahradní nábytek beton, Metalický zahradní nábytek borovice, Metalický zahradní nábytek cena, Metalický zahradní nábytek celoroční, Metalický zahradní nábytek ceny, Metalický celokovový zahradní nábytek, Metalický zahradní nábytek dřevo, Metalický zahradní nábytek do pergoly, Metalický zahradní nábytek do deště, Metalický zahradní nábytek do restaurace, Metalický zahradní nábytek dřevěný levně, Metalický zahradní nábytek do kavárny, Metalický dřevěný zahradní nábytek, Metalický dětský zahradní nábytek, Metalický zahradní nábytek z exotického dřeva, Metalický exkluzivní zahradní nábytek, Metalický zahradní nábytek foto, Metalický zahradní nábytek fotogalerie, Metalický zahradní nábytek fsc, Metalický zahradní nábytek hliníkový, Metalický zahradní nábytek inspirace, Metalický zahradní nábytek italský, Metalický zahradní nábytek jak vybrat, Metalický zahradní nábytek jaký, Metalický zahradní nábytek kov, Metalický zahradní nábytek kov dřevo, Metalický zahradní nábytek kulatý stůl, Metalický zahradní nábytek křesla, Metalický zahradní nábytek kvalitní, Metalický zahradní nábytek kovový výprodej, Metalický zahradní nábytek levný, Metalický zahradní nábytek lavice stoly, Metalický levný zahradní nábytek, Metalický luxusní zahradní nábytek, Metalický zahradní nábytek masiv, Metalický zahradní nábytek nejlevněji, Metalický zahradní nábytek obrázky, Metalický zahradní nábytek odolný, Metalický zahradní nábytek plast, Metalický plastový zahradní nábytek, Metalický zahradní nábytek recenze, Metalický zahradní nábytek rohový, Metalický zahradní nábytek rohová lavice, Metalický zahradní nábytek ratan umělý, Metalický zahradní nábytek stůl, Metalický zahradní nábytek skládací, Metalický zahradní nábytek sleva, Metalický zahradní nábytek se slunečníkem, Metalický zahradní nábytek stoly, Metalický zahradní nábytek sada, Metalický zahradní nábytek teak, Metalický zahradní nábytek teakové dřevo, Metalický teakový zahradní nábytek, Metalický zahradní nábytek z teakového dřeva, Metalický zahradní nábytek v akci, Metalický zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Jak vybrat zahradní truhlíky a květináče?

Jak vybrat zahradní truhlíky a květináče?

Krásně upravená zahrada nemusí znamenat pouze záhonky a pěkně posekaný trávník. Výzdoba v podobě živých květin se díky truhlíkům a květináčům dá umístit téměř kamkoliv. Ozdobíte s nimi okno, balkon, vchod do domu či jedn...

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

S koupí zahradního nábytku nečekejte na sezónu!

Venkovní teploty se zvyšují, sluneční paprsky nabývají na intenzitě a my se pomalu z vyhřátých domovů začínáme přemisťovat na zahrady a terasy. Nebo tomu alespoň tak co nevidět bude. To si pak lehneme na lehátko, tvář na...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Metalický zahradní nábytek umělý ratanMetalický zahradní nábytek ratanMetalický zahradní nábytek výprodejMetalický zahradní nábytek kovovýMetalický zahradní nábytek dřevěnýMetalický zahradní nábytek plastovýMetalický zahradní nábytek setMetalický zahradní nábytek prahaMetalický zahradní nábytek akceMetalický zahradní nábytek z masivuMetalický zahradní nábytek hliníkMetalický kovový zahradní nábytekMetalický zahradní nábytek aluMetalický zahradní nábytek akční slevyMetalický zahradní nábytek kovový akceMetalický zahradní nábytek betonMetalický zahradní nábytek boroviceMetalický zahradní nábytek cenaMetalický zahradní nábytek celoročníMetalický zahradní nábytek cenyMetalický celokovový zahradní nábytekMetalický zahradní nábytek dřevoMetalický zahradní nábytek do pergolyMetalický zahradní nábytek do deštěMetalický zahradní nábytek do restauraceMetalický zahradní nábytek dřevěný levněMetalický zahradní nábytek do kavárnyMetalický dřevěný zahradní nábytekMetalický dětský zahradní nábytekMetalický zahradní nábytek z exotického dřevaMetalický exkluzivní zahradní nábytekMetalický zahradní nábytek fotoMetalický zahradní nábytek fotogalerieMetalický zahradní nábytek fscMetalický zahradní nábytek hliníkovýMetalický zahradní nábytek inspiraceMetalický zahradní nábytek italskýMetalický zahradní nábytek jak vybratMetalický zahradní nábytek jakýMetalický zahradní nábytek kovMetalický zahradní nábytek kov dřevoMetalický zahradní nábytek kulatý stůlMetalický zahradní nábytek křeslaMetalický zahradní nábytek kvalitníMetalický zahradní nábytek kovový výprodejMetalický zahradní nábytek levnýMetalický zahradní nábytek lavice stolyMetalický levný zahradní nábytekMetalický luxusní zahradní nábytekMetalický zahradní nábytek masivMetalický zahradní nábytek nejlevnějiMetalický zahradní nábytek obrázkyMetalický zahradní nábytek odolnýMetalický zahradní nábytek plastMetalický plastový zahradní nábytekMetalický zahradní nábytek recenzeMetalický zahradní nábytek rohovýMetalický zahradní nábytek rohová laviceMetalický zahradní nábytek ratan umělýMetalický zahradní nábytek stůlMetalický zahradní nábytek skládacíMetalický zahradní nábytek slevaMetalický zahradní nábytek se slunečníkemMetalický zahradní nábytek stolyMetalický zahradní nábytek sadaMetalický zahradní nábytek teakMetalický zahradní nábytek teakové dřevoMetalický teakový zahradní nábytekMetalický zahradní nábytek z teakového dřevaMetalický zahradní nábytek v akciMetalický zahradní nábytek ve slevěMetalický