1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Luxusní

Luxusní Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Luxusní zahradní nábytek umělý ratan, Luxusní zahradní nábytek ratan, Luxusní zahradní nábytek výprodej, Luxusní zahradní nábytek kovový, Luxusní zahradní nábytek dřevěný, Luxusní zahradní nábytek plastový, Luxusní zahradní nábytek set, Luxusní zahradní nábytek praha, Luxusní zahradní nábytek akce, Luxusní zahradní nábytek z masivu, Luxusní zahradní nábytek hliník, Luxusní kovový zahradní nábytek, Luxusní zahradní nábytek alu, Luxusní zahradní nábytek akční slevy, Luxusní zahradní nábytek kovový akce, Luxusní zahradní nábytek beton, Luxusní zahradní nábytek borovice, Luxusní zahradní nábytek cena, Luxusní zahradní nábytek celoroční, Luxusní zahradní nábytek ceny, Luxusní celokovový zahradní nábytek, Luxusní zahradní nábytek dřevo, Luxusní zahradní nábytek do pergoly, Luxusní zahradní nábytek do deště, Luxusní zahradní nábytek do restaurace, Luxusní zahradní nábytek dřevěný levně, Luxusní zahradní nábytek do kavárny, Luxusní dřevěný zahradní nábytek, Luxusní dětský zahradní nábytek, Luxusní zahradní nábytek z exotického dřeva, Luxusní exkluzivní zahradní nábytek, Luxusní zahradní nábytek foto, Luxusní zahradní nábytek fotogalerie, Luxusní zahradní nábytek fsc, Luxusní zahradní nábytek hliníkový, Luxusní zahradní nábytek inspirace, Luxusní zahradní nábytek italský, Luxusní zahradní nábytek jak vybrat, Luxusní zahradní nábytek jaký, Luxusní zahradní nábytek kov, Luxusní zahradní nábytek kov dřevo, Luxusní zahradní nábytek kulatý stůl, Luxusní zahradní nábytek křesla, Luxusní zahradní nábytek kvalitní, Luxusní zahradní nábytek kovový výprodej, Luxusní zahradní nábytek levný, Luxusní zahradní nábytek lavice stoly, Luxusní levný zahradní nábytek, Luxusní luxusní zahradní nábytek, Luxusní zahradní nábytek masiv, Luxusní zahradní nábytek nejlevněji, Luxusní zahradní nábytek obrázky, Luxusní zahradní nábytek odolný, Luxusní zahradní nábytek plast, Luxusní plastový zahradní nábytek, Luxusní zahradní nábytek recenze, Luxusní zahradní nábytek rohový, Luxusní zahradní nábytek rohová lavice, Luxusní zahradní nábytek ratan umělý, Luxusní zahradní nábytek stůl, Luxusní zahradní nábytek skládací, Luxusní zahradní nábytek sleva, Luxusní zahradní nábytek se slunečníkem, Luxusní zahradní nábytek stoly, Luxusní zahradní nábytek sada, Luxusní zahradní nábytek teak, Luxusní zahradní nábytek teakové dřevo, Luxusní teakový zahradní nábytek, Luxusní zahradní nábytek z teakového dřeva, Luxusní zahradní nábytek v akci, Luxusní zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Kompostér šetří starosti i peníze. Jaká jsou pravidla kompostování?

Kompostér šetří starosti i peníze. Jaká jsou pravidla kompostování?

Platíte za odvoz biologického odpadu a zároveň nakupujete drahý kompost? I v té nejmenší zahradě se najde místo pro šikovný kompostér, který pomůže s likvidací biologického odpadu. Ten lze dále využít na hnojení záhonů a...

Jak pečovat o trávník v období sucha?

Jak pečovat o trávník v období sucha?

Pěstěný trávník vyžaduje správnou a pravidelnou péči a v období sucha především. Chytrým sekáním a vhodnou závlahou jej můžete udržet stále zelený i během tropických letních dní. Jak se o trávník v létě starat?...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Luxusní zahradní nábytek umělý ratanLuxusní zahradní nábytek ratanLuxusní zahradní nábytek výprodejLuxusní zahradní nábytek kovovýLuxusní zahradní nábytek dřevěnýLuxusní zahradní nábytek plastovýLuxusní zahradní nábytek setLuxusní zahradní nábytek prahaLuxusní zahradní nábytek akceLuxusní zahradní nábytek z masivuLuxusní zahradní nábytek hliníkLuxusní kovový zahradní nábytekLuxusní zahradní nábytek aluLuxusní zahradní nábytek akční slevyLuxusní zahradní nábytek kovový akceLuxusní zahradní nábytek betonLuxusní zahradní nábytek boroviceLuxusní zahradní nábytek cenaLuxusní zahradní nábytek celoročníLuxusní zahradní nábytek cenyLuxusní celokovový zahradní nábytekLuxusní zahradní nábytek dřevoLuxusní zahradní nábytek do pergolyLuxusní zahradní nábytek do deštěLuxusní zahradní nábytek do restauraceLuxusní zahradní nábytek dřevěný levněLuxusní zahradní nábytek do kavárnyLuxusní dřevěný zahradní nábytekLuxusní dětský zahradní nábytekLuxusní zahradní nábytek z exotického dřevaLuxusní exkluzivní zahradní nábytekLuxusní zahradní nábytek fotoLuxusní zahradní nábytek fotogalerieLuxusní zahradní nábytek fscLuxusní zahradní nábytek hliníkovýLuxusní zahradní nábytek inspiraceLuxusní zahradní nábytek italskýLuxusní zahradní nábytek jak vybratLuxusní zahradní nábytek jakýLuxusní zahradní nábytek kovLuxusní zahradní nábytek kov dřevoLuxusní zahradní nábytek kulatý stůlLuxusní zahradní nábytek křeslaLuxusní zahradní nábytek kvalitníLuxusní zahradní nábytek kovový výprodejLuxusní zahradní nábytek levnýLuxusní zahradní nábytek lavice stolyLuxusní levný zahradní nábytekLuxusní luxusní zahradní nábytekLuxusní zahradní nábytek masivLuxusní zahradní nábytek nejlevnějiLuxusní zahradní nábytek obrázkyLuxusní zahradní nábytek odolnýLuxusní zahradní nábytek plastLuxusní plastový zahradní nábytekLuxusní zahradní nábytek recenzeLuxusní zahradní nábytek rohovýLuxusní zahradní nábytek rohová laviceLuxusní zahradní nábytek ratan umělýLuxusní zahradní nábytek stůlLuxusní zahradní nábytek skládacíLuxusní zahradní nábytek slevaLuxusní zahradní nábytek se slunečníkemLuxusní zahradní nábytek stolyLuxusní zahradní nábytek sadaLuxusní zahradní nábytek teakLuxusní zahradní nábytek teakové dřevoLuxusní teakový zahradní nábytekLuxusní zahradní nábytek z teakového dřevaLuxusní zahradní nábytek v akciLuxusní zahradní nábytek ve slevěLuxusní